Суперліга - Туреччина
неділя, 20.10.2019
12:00
12:00

Кайсеріспор

Касимпаша
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кайсери |
| В гостях: | Стамбул |
| Відстань: | 612.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Кадір Хас |
| Вміщує: | 32 864 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 12:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.40 | 2.60 | X2 | 1.50 | 1.50 | |||
| 30% | 22% | 48% | 1.50 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.70 | 2.10 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 73% | 27% | 51% | 49% | 33% | 67% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-05-12 | Кайсеріспор | 2 - 1 | Касимпаша |
| 2018-12-10 | Касимпаша | 0 - 3 | Кайсеріспор |
| 2018-02-24 | Кайсеріспор | 3 - 2 | Касимпаша |
| 2017-09-24 | Касимпаша | 1 - 1 | Кайсеріспор |
| 2017-03-05 | Кайсеріспор | 2 - 2 | Касимпаша |
| 2016-10-01 | Касимпаша | 3 - 1 | Кайсеріспор |
| 2016-04-17 | Касимпаша | 1 - 2 | Кайсеріспор |
| 2015-11-21 | Кайсеріспор | 0 - 0 | Касимпаша |
| 2014-02-01 | Кайсеріспор | 0 - 0 | Касимпаша |
| 2013-08-24 | Касимпаша | 3 - 1 | Кайсеріспор |
| 2013-05-10 | Касимпаша | 1 - 2 | Кайсеріспор |
| 2013-01-08 | Кайсеріспор | 0 - 1 | Касимпаша |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 8 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 67% | 33% |
Кайсеріспор останні 12 матчі
| 2019-10-05 | Гезтепе | 4 - 0 | Кайсеріспор |
| 2019-09-29 | Коньяспор | 2 - 1 | Кайсеріспор |
| 2019-09-21 | Кайсеріспор | 1 - 1 | Денізліспор |
| 2019-09-14 | Антальяспор | 2 - 2 | Кайсеріспор |
| 2019-09-07 | Кайсеріспор | 4 - 1 | Аданаспор |
| 2019-08-30 | Кайсеріспор | 2 - 3 | Галатасарай |
| 2019-08-24 | Анкарагюджю | 1 - 1 | Кайсеріспор |
| 2019-08-17 | Кайсеріспор | 0 - 1 | Аланіяспор |
| 2019-07-23 | Зальцбург | 3 - 0 | Кайсеріспор |
| 2019-05-26 | Кайсеріспор | 0 - 2 | Ерзурумспор |
| 2019-05-19 | Акхісарспор | 2 - 2 | Кайсеріспор |
| 2019-05-12 | Кайсеріспор | 2 - 1 | Касимпаша |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 8 | 5 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 67% | 42% |
Касимпаша останні 12 матчі
| 2019-10-05 | Касимпаша | 1 - 4 | Коньяспор |
| 2019-09-28 | Денізліспор | 0 - 1 | Касимпаша |
| 2019-09-21 | Касимпаша | 3 - 0 | Антальяспор |
| 2019-09-13 | Галатасарай | 1 - 0 | Касимпаша |
| 2019-08-30 | Касимпаша | 0 - 1 | Анкарагюджю |
| 2019-08-24 | Аланіяспор | 4 - 1 | Касимпаша |
| 2019-08-18 | Касимпаша | 1 - 1 | Трабзонспор |
| 2019-07-31 | Вардар | 1 - 0 | Касимпаша |
| 2019-07-26 | Касимпаша | 3 - 2 | Пушкаш Академі |
| 2019-05-24 | Бешикташ | 3 - 2 | Касимпаша |
| 2019-05-17 | Касимпаша | 1 - 1 | Коньяспор |
| 2019-05-12 | Кайсеріспор | 2 - 1 | Касимпаша |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 6 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 50% | 33% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Трабзонспор | 8 | +7 | 15 |
| 2 | Аланіяспор | 7 | +5 | 14 |
| 3 | Башакшехір | 8 | +4 | 14 |
| 4 | Галатасарай | 8 | +1 | 13 |
| 5 | Сівасспор | 8 | +4 | 12 |
| 6 | Коньяспор | 7 | +4 | 12 |
| 7 | Фенербахче | 7 | +4 | 11 |
| 8 | Газіантеп | 8 | -4 | 11 |
| 9 | Антальяспор | 8 | -6 | 11 |
| 10 | Єні Малатьяспор | 7 | +6 | 10 |
| 11 | Гезтепе | 8 | 0 | 9 |
| 12 | Бешикташ | 8 | -2 | 9 |
| 13 | Анкарагюджю | 8 | -5 | 9 |
| 14 | Денізліспор | 7 | -2 | 8 |
| 15 | Різеспор | 7 | -5 | 8 |
| 16 | Касимпаша | 7 | -4 | 7 |
| 17 | Генчлербірлігі | 8 | 0 | 6 |
| 18 | Кайсеріспор | 7 | -7 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Кайсеріспор | |
| Касимпаша | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Кайсеріспор | Касимпаша |
|---|---|---|---|
| 1 | Трабзонспор | ||
| 2 | Аланіяспор | 0 - 1 | 4 - 1 |
| 3 | Башакшехір | ||
| 4 | Галатасарай | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 5 | Сівасспор | ||
| 6 | Коньяспор | ||
| 7 | Фенербахче | ||
| 8 | Газіантеп | ||
| 9 | Антальяспор | ||
| 10 | Єні Малатьяспор | ||
| 11 | Гезтепе | ||
| 12 | Бешикташ | ||
| 13 | Анкарагюджю | ||
| 14 | Денізліспор | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 15 | Різеспор | ||
| 16 | Касимпаша | - | |
| 17 | Генчлербірлігі | ||
| 18 | Кайсеріспор | - |
Позиція в лізі
| Кайсеріспор | Касимпаша | |
| Позиція | 18 | 16 |
| Очки | 3 | 7 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 18 | 14 |
| Очки | 1 | 3 |
Форма в лізі
| Кайсеріспор | Касимпаша | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
3 4 |
2
1 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 2 |
1
0 2 |
Голи в лізі
| Кайсеріспор | Касимпаша | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
14 |
7
11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
5 |
2
5 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (68) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 32% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (187) | |
| Голи за матч | 2.75 |
| Голи вдома за матч | 1.63 |
| Голи в гостях за матч | 1.12 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 74% |
| Обидві Команди Заб'ють | 59% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 54% |
| Більше 3.5 | 29% |
Кайсеріспор наступні 6 матчі
| 2019-10-27 | Єні Малатьяспор | - | Кайсеріспор |
| 2019-11-03 | Кайсеріспор | - | Фенербахче |
| 2019-11-09 | Генчлербірлігі | - | Кайсеріспор |
| 2019-11-24 | Кайсеріспор | - | Сівасспор |
| 2019-12-02 | Бешикташ | - | Кайсеріспор |
| 2019-12-09 | Кайсеріспор | - | Різеспор |
Касимпаша наступні 6 матчі
| 2019-10-27 | Гезтепе | - | Касимпаша |
| 2019-11-03 | Касимпаша | - | Єні Малатьяспор |
| 2019-11-08 | Фенербахче | - | Касимпаша |
| 2019-11-24 | Касимпаша | - | Генчлербірлігі |
| 2019-11-30 | Сівасспор | - | Касимпаша |
| 2019-12-08 | Касимпаша | - | Бешикташ |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.60 | 3.40 | 2.60 |
| Ймовірність | 30% | 22% | 48% |
| X2 @ 1.50 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 1.50 |
| Ймовірність | 39% | 61% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.33 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.10 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Більше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 1.44 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Так @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-20 08:04. На даний момент можливі зміни!