Дивізіон 1 - Норвегія
неділя, 22.09.2019
14:00
14:00

КФУМ Осло

Саннефйорд
3 - 3
(1 - 2, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Осло |
| В гостях: | Сандефьорд |
| Відстань: | 91.9 км |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.50 | 2.62 | 12 | 1.44 | 1.50 | |||
| 36% | 24% | 40% | 1.28 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 78% | 22% | 55% | 45% | 38% | 62% |
Останні 3 прямі зустрічі
| 2019-03-31 | Саннефйорд | 1 - 0 | КФУМ Осло |
| 2016-08-14 | Саннефйорд | 3 - 0 | КФУМ Осло |
| 2016-06-29 | КФУМ Осло | 1 - 2 | Саннефйорд |
КФУМ Осло останні 12 матчі
| 2019-09-18 | Олесунн | 2 - 1 | КФУМ Осло |
| 2019-09-15 | КФУМ Осло | 2 - 1 | Шейд |
| 2019-09-01 | Нотодден | 1 - 1 | КФУМ Осло |
| 2019-08-25 | КФУМ Осло | 5 - 1 | Улл Кіса |
| 2019-08-21 | Єрв Гримстад | 2 - 2 | КФУМ Осло |
| 2019-08-18 | Хам-Кам | 4 - 4 | КФУМ Осло |
| 2019-08-10 | КФУМ Осло | 3 - 0 | Саннес Ульф |
| 2019-08-04 | Ойгарден | 2 - 2 | КФУМ Осло |
| 2019-07-28 | КФУМ Осло | 2 - 1 | Рауфосс |
| 2019-07-21 | КФУМ Осло | 2 - 4 | Олесунн |
| 2019-06-30 | Улл Кіса | 4 - 2 | КФУМ Осло |
| 2019-06-26 | КФУМ Осло | 2 - 1 | Тромсдален |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 12 | 11 | 6 | |
| 42% | 33% | 25% | 100% | 92% | 50% |
Саннефйорд останні 12 матчі
| 2019-09-18 | Саннефйорд | 2 - 0 | Стреммен |
| 2019-09-15 | Согндал | 1 - 1 | Саннефйорд |
| 2019-09-01 | Саннефйорд | 3 - 1 | Саннес Ульф |
| 2019-08-25 | Ойгарден | 1 - 1 | Саннефйорд |
| 2019-08-21 | Саннефйорд | 1 - 0 | Рауфосс |
| 2019-08-17 | Шейд | 2 - 2 | Саннефйорд |
| 2019-08-09 | Саннефйорд | 0 - 0 | Старт Крістіан. |
| 2019-08-04 | Саннефйорд | 1 - 0 | Тромсдален |
| 2019-07-28 | Хам-Кам | 1 - 0 | Саннефйорд |
| 2019-07-21 | Саннефйорд | 1 - 0 | Конгсвінгер |
| 2019-06-30 | Єрв Гримстад | 0 - 2 | Саннефйорд |
| 2019-06-22 | Саннефйорд | 3 - 2 | Улл Кіса |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 7 | 3 | 3 | |
| 58% | 33% | 8% | 58% | 25% | 25% |
Таблиця Дивізіон 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Олесунн | 23 | +33 | 60 |
| 2 | Старт Крістіан. | 23 | +18 | 49 |
| 3 | Саннефйорд | 23 | +16 | 49 |
| 4 | КФУМ Осло | 23 | +14 | 39 |
| 5 | Согндал | 23 | +8 | 35 |
| 6 | Конгсвінгер | 24 | -2 | 34 |
| 7 | Рауфосс | 23 | -4 | 34 |
| 8 | Улл Кіса | 24 | 0 | 31 |
| 9 | Ойгарден | 23 | +6 | 29 |
| 10 | Саннес Ульф | 23 | +1 | 29 |
| 11 | Хам-Кам | 23 | -3 | 29 |
| 12 | Єрв Гримстад | 23 | -7 | 29 |
| 13 | Нотодден | 23 | -11 | 21 |
| 14 | Шейд | 23 | -13 | 17 |
| 15 | Стреммен | 23 | -16 | 17 |
| 16 | Тромсдален | 23 | -40 | 8 |
Хронологія матчів у лізі
| КФУМ Осло | |
| Саннефйорд | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | КФУМ Осло | Саннефйорд |
|---|---|---|---|
| 1 | Олесунн | 2 - 4 | |
| 2 | Старт Крістіан. | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 3 | Саннефйорд | - | |
| 4 | КФУМ Осло | - | |
| 5 | Согндал | 1 - 1 | |
| 6 | Конгсвінгер | ||
| 7 | Рауфосс | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 8 | Улл Кіса | 5 - 1 | |
| 9 | Ойгарден | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Саннес Ульф | 3 - 0 | 2 - 4 |
| 11 | Хам-Кам | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 12 | Єрв Гримстад | 5 - 0 | 0 - 2 |
| 13 | Нотодден | 4 - 1 | 0 - 2 |
| 14 | Шейд | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 15 | Стреммен | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 16 | Тромсдален | 3 - 3 |
Позиція в лізі
| КФУМ Осло | Саннефйорд | |
| Позиція | 4 | 3 |
| Очки | 39 | 49 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 3 |
| Очки | 27 | 20 |
Форма в лізі
| КФУМ Осло | Саннефйорд | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
6 6 |
14
7 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
0 2 |
5
5 1 |
Голи в лізі
| КФУМ Осло | Саннефйорд | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
50
36 |
38
22 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
29
11 |
22
14 |
Загальна статистика для Дивізіон 1
| Матчі (185) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (560) | |
| Голи за матч | 3.03 |
| Голи вдома за матч | 1.73 |
| Голи в гостях за матч | 1.30 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 55% |
| Більше 3.5 | 36% |
КФУМ Осло наступні 6 матчі
| 2019-09-26 | КФУМ Осло | - | Одд БК |
| 2019-09-29 | Рауфосс | - | КФУМ Осло |
| 2019-10-06 | КФУМ Осло | - | Тромсдален |
| 2019-10-20 | Старт Крістіан. | - | КФУМ Осло |
| 2019-10-27 | КФУМ Осло | - | Конгсвінгер |
| 2019-11-02 | Стреммен | - | КФУМ Осло |
Саннефйорд наступні 6 матчі
| 2019-09-29 | Саннефйорд | - | Хам-Кам |
| 2019-10-06 | Конгсвінгер | - | Саннефйорд |
| 2019-10-20 | Саннефйорд | - | Нотодден |
| 2019-10-27 | Улл Кіса | - | Саннефйорд |
| 2019-11-02 | Саннефйорд | - | Єрв Гримстад |
| 2019-11-09 | Олесунн | - | Саннефйорд |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 3.50 | 2.62 |
| Ймовірність | 36% | 24% | 40% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 1.50 |
| Ймовірність | 47% | 53% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 5.00 | |
| Ймовірність | 78% | 22% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.35 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.57 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 3.5 @ 1.57 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.62 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Так @ 1.44 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-22 12:06. На даний момент можливі зміни!