Прем'єр-ліга - Україна
неділя, 02.04.2023
12:00
12:00

Kharkiv

Дніпро-1
0 - 3
(0 - 0, 0 - 3)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Харків |
| В гостях: | Дніпро |
| Відстань: | 193.6 км |
| Час початку | |
| Година: | 12:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.75 | 4.33 | 1.46 | 2 | 2.65 | 1.11 | |||
| 26% | 26% | 48% | 1.46 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.60 | 1.75 | 1.93 | 2.87 | 1.36 | ||||||
| 70% | 30% | 53% | 47% | 28% | 72% |
Останні 4 прямі зустрічі
| 2022-09-11 | Дніпро-1 | 3 - 0 | Kharkiv |
| 2021-08-28 | Kharkiv | 1 - 2 | Дніпро-1 |
| 2019-03-23 | Kharkiv | 1 - 2 | Дніпро-1 |
| 2018-08-11 | Дніпро-1 | 0 - 2 | Kharkiv |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 0 | 3 | 4 | 3 | 0 | |
| 25% | 0% | 75% | 100% | 75% | 0% |
Kharkiv останні 12 матчі
| 2023-03-18 | Ворскла | 0 - 0 | Kharkiv |
| 2023-03-11 | Чорноморець | 1 - 1 | Kharkiv |
| 2023-03-05 | Kharkiv | 0 - 7 | Шахтар Д. |
| 2023-02-27 | Олександрія | 3 - 3 | Kharkiv |
| 2023-02-14 | Kharkiv | 1 - 0 | АГМК |
| 2023-02-12 | Kharkiv | 0 - 0 | Artis Brno |
| 2023-02-08 | Колхеті-1913 | 1 - 1 | Kharkiv |
| 2023-02-04 | Норшелланн | 1 - 0 | Kharkiv |
| 2023-02-03 | Гостівар | 0 - 1 | Kharkiv |
| 2023-01-30 | Хебар | 1 - 2 | Kharkiv |
| 2023-01-27 | Раднічкі Ниш | 0 - 0 | Kharkiv |
| 2022-11-26 | Динамо К. | 0 - 0 | Kharkiv |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 7 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
| 25% | 58% | 17% | 42% | 25% | 17% |
Дніпро-1 останні 12 матчі
| 2023-03-25 | Металіст Харків | 1 - 0 | Дніпро-1 |
| 2023-03-18 | Верес Рівне | 0 - 1 | Дніпро-1 |
| 2023-03-12 | Дніпро-1 | 0 - 1 | Динамо К. |
| 2023-03-04 | Олександрія | 2 - 2 | Дніпро-1 |
| 2023-02-23 | Дніпро-1 | 0 - 0 | АЕК Ларнака |
| 2023-02-16 | АЕК Ларнака | 1 - 0 | Дніпро-1 |
| 2023-02-07 | Ауда | 1 - 5 | Дніпро-1 |
| 2023-02-02 | Дніпро-1 | 2 - 1 | Мура |
| 2023-01-29 | Сутьєска | 0 - 0 | Дніпро-1 |
| 2023-01-20 | Ракув | 3 - 1 | Дніпро-1 |
| 2023-01-15 | Дніпро-1 | 3 - 3 | Динамо Тбілісі |
| 2022-11-28 | Кривбас | 2 - 1 | Дніпро-1 |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 6 | 6 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 50% | 50% | 33% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шахтар Д. | 17 | +33 | 42 |
| 2 | Дніпро-1 | 17 | +21 | 39 |
| 3 | Зоря | 18 | +14 | 37 |
| 4 | Динамо К. | 18 | +9 | 33 |
| 5 | Олександрія | 18 | +7 | 31 |
| 6 | Кривбас | 19 | -6 | 25 |
| 7 | Колос | 19 | -5 | 24 |
| 8 | Інгулець | 18 | -3 | 22 |
| 9 | Kharkiv | 18 | -11 | 21 |
| 10 | Ворскла | 19 | -6 | 20 |
| 11 | Чорноморець | 18 | -7 | 18 |
| 12 | Верес Рівне | 19 | -7 | 18 |
| 13 | Минай | 19 | -9 | 18 |
| 14 | Металіст Харків | 19 | -10 | 18 |
| 15 | Рух | 17 | -7 | 17 |
| 16 | Львів | 17 | -13 | 13 |
Хронологія матчів у лізі
| Kharkiv | |
| Дніпро-1 | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Kharkiv | Дніпро-1 |
|---|---|---|---|
| 1 | Шахтар Д. | 0 - 7 | |
| 2 | Дніпро-1 | - | |
| 3 | Зоря | 0 - 3 | |
| 4 | Динамо К. | 0 - 3 | |
| 5 | Олександрія | 2 - 2 | |
| 6 | Кривбас | 2 - 1 | |
| 7 | Колос | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 8 | Інгулець | 2 - 1 | |
| 9 | Kharkiv | - | |
| 10 | Ворскла | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 11 | Чорноморець | 0 - 0 | |
| 12 | Верес Рівне | 1 - 4 | 0 - 1 |
| 13 | Минай | 0 - 1 | |
| 14 | Металіст Харків | 0 - 1 | |
| 15 | Рух | 2 - 3 | |
| 16 | Львів | 2 - 2 | 0 - 3 |
Позиція в лізі
| Kharkiv | Дніпро-1 | |
| Позиція | 9 | 2 |
| Очки | 21 | 39 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 1 |
| Очки | 11 | 20 |
Форма в лізі
| Kharkiv | Дніпро-1 | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
9 5 |
12
3 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
2 4 |
6
2 1 |
Голи в лізі
| Kharkiv | Дніпро-1 | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
28 |
34
13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
20 |
18
8 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (145) | |
| Перемоги вдома | 37% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 36% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (364) | |
| Голи за матч | 2.51 |
| Голи вдома за матч | 1.26 |
| Голи в гостях за матч | 1.25 |
| Домашня команда забила в | 70% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 68% |
| Більше 2.5 | 50% |
| Більше 3.5 | 27% |
Kharkiv наступні 6 матчі
| 2023-04-09 | Колос | - | Kharkiv |
| 2023-04-15 | Kharkiv | - | Олександрія |
| 2023-04-23 | Львів | - | Kharkiv |
| 2023-04-29 | Минай | - | Kharkiv |
| 2023-05-04 | Kharkiv | - | Рух |
| 2023-05-08 | Зоря | - | Kharkiv |
Дніпро-1 наступні 6 матчі
| 2023-04-09 | Дніпро-1 | - | Львів |
| 2023-04-15 | Зоря | - | Дніпро-1 |
| 2023-04-24 | Дніпро-1 | - | Рух |
| 2023-04-29 | Інгулець | - | Дніпро-1 |
| 2023-05-03 | Дніпро-1 | - | Металіст Харків |
| 2023-05-07 | Чорноморець | - | Дніпро-1 |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 6.75 | 4.33 | 1.46 |
| Ймовірність | 26% | 26% | 48% |
| 2 @ 1.46 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.65 | 1.11 |
| Ймовірність | 35% | 65% |
| X2 @ 1.11 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.60 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 1.93 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Більше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.87 | 1.36 | |
| Ймовірність | 28% | 72% | |
| Менше 3.5 @ 1.36 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.73 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Ні @ 1.73 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-02 08:06. На даний момент можливі зміни!