Прем'єр-ліга - Таїланд
неділя, 09.10.2022
12:00
12:00

Кхонкен Юн.

Чонбурі
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Хон Каен |
| В гостях: | Чонбурі |
| Відстань: | 396.4 км |
| Час початку | |
| Година: | 12:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.90 | 3.30 | 1.77 | 2 | 1.93 | 1.21 | |||
| 16% | 18% | 66% | 1.77 | 19% | 81% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.20 | 1.90 | 1.80 | 3.20 | 1.30 | ||||||
| 58% | 42% | 32% | 68% | 23% | 77% |
Останні 2 прямі зустрічі
| 2022-01-23 | Чонбурі | 2 - 0 | Кхонкен Юн. |
| 2021-09-25 | Кхонкен Юн. | 0 - 7 | Чонбурі |
Кхонкен Юн. останні 12 матчі
| 2022-10-01 | Накхонратчасіма | 1 - 0 | Кхонкен Юн. |
| 2022-09-16 | Кхонкен Юн. | 0 - 0 | Чанграй Юн. |
| 2022-09-10 | Порт Бангкок | 4 - 1 | Кхонкен Юн. |
| 2022-09-03 | Кхонкен Юн. | 1 - 0 | Лампанг |
| 2022-08-27 | Сукхотай | 0 - 0 | Кхонкен Юн. |
| 2022-08-21 | Кхонкен Юн. | 0 - 2 | Ратчабурі |
| 2022-08-12 | Бангкок Юн. | 2 - 0 | Кхонкен Юн. |
| 2022-05-04 | Ратчабурі | 2 - 1 | Кхонкен Юн. |
| 2022-04-30 | Самут Пракан Сіті | 2 - 1 | Кхонкен Юн. |
| 2022-04-17 | Бангкок Юн. | 2 - 2 | Кхонкен Юн. |
| 2022-04-09 | Кхонкен Юн. | 2 - 1 | Чіангмай Юн. |
| 2022-04-02 | Кхонкен Юн. | 0 - 0 | Бурірам Юн. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 7 | 5 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 58% | 42% | 17% |
Чонбурі останні 12 матчі
| 2022-10-02 | Чонбурі | 2 - 1 | Нонг Буа Пітчая |
| 2022-09-17 | Муангтонг Юн. | 1 - 5 | Чонбурі |
| 2022-09-10 | Чонбурі | 1 - 0 | Прачуап |
| 2022-09-04 | Лампхун Ворріорс | 0 - 2 | Чонбурі |
| 2022-08-31 | Чонбурі | 1 - 0 | Патум Юн. |
| 2022-08-27 | Чонбурі | 2 - 3 | Бурірам Юн. |
| 2022-08-20 | Поліс Теро | 0 - 2 | Чонбурі |
| 2022-05-25 | Чонбурі | 0 - 1 | Прачуап |
| 2022-05-04 | Патум Юн. | 4 - 1 | Чонбурі |
| 2022-04-30 | Ратчабурі | 2 - 2 | Чонбурі |
| 2022-04-23 | Чонбурі | 1 - 2 | Накхонратчасіма |
| 2022-04-10 | Чонбурі | 2 - 1 | Прачуап |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 9 | 7 | 4 | |
| 58% | 8% | 33% | 75% | 58% | 33% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бурірам Юн. | 8 | +14 | 20 |
| 2 | Чонбурі | 7 | +10 | 18 |
| 3 | Ратчабурі | 7 | +6 | 16 |
| 4 | Бангкок Юн. | 6 | +11 | 14 |
| 5 | Чанграй Юн. | 7 | +7 | 14 |
| 6 | Патум Юн. | 7 | +4 | 11 |
| 7 | Накхонратчасіма | 7 | -1 | 11 |
| 8 | Порт Бангкок | 7 | +4 | 10 |
| 9 | Сукхотай | 8 | -8 | 9 |
| 10 | Прачуап | 8 | -5 | 7 |
| 11 | Поліс Теро | 7 | -4 | 6 |
| 12 | Муангтонг Юн. | 7 | -6 | 6 |
| 13 | Кхонкен Юн. | 7 | -7 | 5 |
| 14 | Нонг Буа Пітчая | 8 | -7 | 4 |
| 15 | Лампанг | 7 | -11 | 4 |
| 16 | Лампхун Ворріорс | 8 | -7 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Кхонкен Юн. | |
| Чонбурі | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Кхонкен Юн. | Чонбурі |
|---|---|---|---|
| 1 | Бурірам Юн. | ||
| 2 | Чонбурі | - | |
| 3 | Ратчабурі | 0 - 2 | |
| 4 | Бангкок Юн. | ||
| 5 | Чанграй Юн. | 0 - 0 | |
| 6 | Патум Юн. | ||
| 7 | Накхонратчасіма | ||
| 8 | Порт Бангкок | ||
| 9 | Сукхотай | ||
| 10 | Прачуап | ||
| 11 | Поліс Теро | 0 - 2 | |
| 12 | Муангтонг Юн. | 1 - 5 | |
| 13 | Кхонкен Юн. | - | |
| 14 | Нонг Буа Пітчая | ||
| 15 | Лампанг | 1 - 0 | |
| 16 | Лампхун Ворріорс | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Кхонкен Юн. | Чонбурі | |
| Позиція | 13 | 2 |
| Очки | 5 | 18 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 2 |
| Очки | 4 | 9 |
Форма в лізі
| Кхонкен Юн. | Чонбурі | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 4 |
6
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 1 |
3
0 0 |
Голи в лізі
| Кхонкен Юн. | Чонбурі | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
9 |
15
5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
2 |
9
1 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (58) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (145) | |
| Голи за матч | 2.50 |
| Голи вдома за матч | 1.36 |
| Голи в гостях за матч | 1.14 |
| Домашня команда забила в | 71% |
| Команда гостей забила в | 60% |
| Обидві Команди Заб'ють | 41% |
| Більше 1.5 | 62% |
| Більше 2.5 | 40% |
| Більше 3.5 | 28% |
Кхонкен Юн. наступні 6 матчі
| 2022-10-16 | Патум Юн. | - | Кхонкен Юн. |
| 2022-10-22 | Кхонкен Юн. | - | Бурірам Юн. |
| 2022-10-29 | Прачуап | - | Кхонкен Юн. |
| 2022-11-06 | Кхонкен Юн. | - | Муангтонг Юн. |
| 2022-11-12 | Лампхун Ворріорс | - | Кхонкен Юн. |
| 2022-11-20 | Кхонкен Юн. | - | Поліс Теро |
Чонбурі наступні 6 матчі
| 2022-10-15 | Чонбурі | - | Бангкок Юн. |
| 2022-10-23 | Ратчабурі | - | Чонбурі |
| 2022-10-29 | Чонбурі | - | Сукхотай |
| 2022-11-05 | Чанграй Юн. | - | Чонбурі |
| 2022-11-13 | Чонбурі | - | Лампанг |
| 2022-11-20 | Накхонратчасіма | - | Чонбурі |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.90 | 3.30 | 1.77 |
| Ймовірність | 16% | 18% | 66% |
| 2 @ 1.77 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.93 | 1.21 |
| Ймовірність | 19% | 81% |
| X2 @ 1.21 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.20 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.20 | 1.30 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.82 | 1.87 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Ні @ 1.87 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-09 08:00. На даний момент можливі зміни!