Прем'єр-ліга - Фарерські о-ви
неділя, 16.04.2023
15:00
15:00

Клаксвік

Вікінгур
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Клаксвік |
| В гостях: | Лейрвік / Нордрагота |
| Відстань: | 6.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Djupumyra Stadium |
| Вміщує: | 2 500 (524) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 4.10 | 6.25 | 1 | 1.10 | 2.70 | |||
| 50% | 23% | 27% | 1.40 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 3.90 | 1.65 | 2.10 | 2.60 | 1.43 | ||||||
| 76% | 24% | 58% | 42% | 45% | 55% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2023-02-26 | Клаксвік | 0 - 0 | Вікінгур |
| 2022-10-29 | Клаксвік | 0 - 1 | Вікінгур |
| 2022-09-11 | Вікінгур | 1 - 2 | Клаксвік |
| 2022-05-22 | Вікінгур | 0 - 0 | Клаксвік |
| 2022-04-30 | Клаксвік | 1 - 0 | Вікінгур |
| 2021-10-30 | Вікінгур | 1 - 1 | Клаксвік |
| 2021-08-08 | Клаксвік | 3 - 0 | Вікінгур |
| 2021-04-14 | Вікінгур | 1 - 2 | Клаксвік |
| 2020-10-28 | Вікінгур | 1 - 3 | Клаксвік |
| 2020-06-28 | Вікінгур | 1 - 2 | Клаксвік |
| 2020-06-13 | Клаксвік | 4 - 1 | Вікінгур |
| 2019-10-08 | Вікінгур | 1 - 3 | Клаксвік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 8 | 7 | 3 | |
| 67% | 25% | 8% | 67% | 58% | 25% |
Клаксвік останні 12 матчі
| 2023-04-12 | АБ Аргір | 0 - 2 | Клаксвік |
| 2023-04-08 | 07 Вестур | 1 - 3 | Клаксвік |
| 2023-04-02 | Клаксвік | 1 - 0 | Стреймур |
| 2023-03-05 | Клаксвік | 7 - 1 | ТБ/ФКС/Ройн |
| 2023-02-26 | Клаксвік | 0 - 0 | Вікінгур |
| 2022-10-29 | Клаксвік | 0 - 1 | Вікінгур |
| 2022-10-22 | Клаксвік | 8 - 0 | Скала ІФ |
| 2022-10-16 | Стреймур | 0 - 6 | Клаксвік |
| 2022-10-09 | Клаксвік | 1 - 0 | ХБ Торсхавн |
| 2022-10-05 | Клаксвік | 4 - 0 | 07 Вестур |
| 2022-10-02 | НСІ Рунавік | 0 - 3 | Клаксвік |
| 2022-09-16 | Клаксвік | 3 - 0 | Б68 Тофтір |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 8 | 7 | 5 | |
| 83% | 8% | 8% | 67% | 58% | 42% |
Вікінгур останні 12 матчі
| 2023-04-12 | Б68 Тофтір | 3 - 3 | Вікінгур |
| 2023-04-08 | Фуглафйордур | 0 - 1 | Вікінгур |
| 2023-04-01 | Вікінгур | 7 - 0 | ТБ/ФКС/Ройн |
| 2023-03-05 | Вікінгур | 0 - 3 | Б36 Торсхавн |
| 2023-02-26 | Клаксвік | 0 - 0 | Вікінгур |
| 2022-10-29 | Клаксвік | 0 - 1 | Вікінгур |
| 2022-10-22 | Вікінгур | 4 - 0 | Стреймур |
| 2022-10-16 | АБ Аргір | 0 - 0 | Вікінгур |
| 2022-10-09 | Вікінгур | 2 - 1 | НСІ Рунавік |
| 2022-10-05 | ХБ Торсхавн | 0 - 1 | Вікінгур |
| 2022-10-02 | Б36 Торсхавн | 0 - 0 | Вікінгур |
| 2022-09-17 | ХБ Торсхавн | 2 - 1 | Вікінгур |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 6 | 6 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 50% | 50% | 25% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Клаксвік | 4 | +11 | 12 |
| 2 | ХБ Торсхавн | 4 | +9 | 10 |
| 3 | Б36 Торсхавн | 4 | +4 | 9 |
| 4 | Вікінгур | 4 | +5 | 7 |
| 5 | Фуглафйордур | 4 | +3 | 6 |
| 6 | Стреймур | 4 | -1 | 6 |
| 7 | 07 Вестур | 4 | -2 | 4 |
| 8 | Б68 Тофтір | 4 | -5 | 2 |
| 9 | ТБ/ФКС/Ройн | 4 | -14 | 1 |
| 10 | АБ Аргір | 4 | -10 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Клаксвік | |
| Вікінгур | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Клаксвік | Вікінгур |
|---|---|---|---|
| 1 | Клаксвік | - | |
| 2 | ХБ Торсхавн | ||
| 3 | Б36 Торсхавн | ||
| 4 | Вікінгур | - | |
| 5 | Фуглафйордур | 0 - 1 | |
| 6 | Стреймур | 1 - 0 | |
| 7 | 07 Вестур | ||
| 8 | Б68 Тофтір | 3 - 3 | |
| 9 | ТБ/ФКС/Ройн | 7 - 1 | |
| 10 | АБ Аргір |
Позиція в лізі
| Клаксвік | Вікінгур | |
| Позиція | 1 | 4 |
| Очки | 12 | 7 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 3 |
| Очки | 6 | 4 |
Форма в лізі
| Клаксвік | Вікінгур | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
0 0 |
2
1 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 0 |
1
1 0 |
Голи в лізі
| Клаксвік | Вікінгур | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
13
2 |
11
6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
1 |
4
3 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (20) | |
| Перемоги вдома | 60% |
| Нічиї | 15% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (63) | |
| Голи за матч | 3.15 |
| Голи вдома за матч | 2.15 |
| Голи в гостях за матч | 1.00 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 55% |
| Обидві Команди Заб'ють | 35% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 50% |
| Більше 3.5 | 35% |
Клаксвік наступні 6 матчі
| 2023-04-22 | Б36 Торсхавн | - | Клаксвік |
| 2023-04-26 | Б68 Тофтір | - | Клаксвік |
| 2023-04-30 | Б36 Торсхавн | - | Клаксвік |
| 2023-05-06 | Клаксвік | - | Фуглафйордур |
| 2023-05-14 | ХБ Торсхавн | - | Клаксвік |
| 2023-05-21 | 07 Вестур | - | Клаксвік |
Вікінгур наступні 6 матчі
| 2023-04-21 | Вікінгур | - | ХБ Торсхавн |
| 2023-04-25 | ХБ Торсхавн | - | Вікінгур |
| 2023-04-30 | Вікінгур | - | Стреймур |
| 2023-05-05 | 07 Вестур | - | Вікінгур |
| 2023-05-15 | Вікінгур | - | АБ Аргір |
| 2023-05-21 | АБ Аргір | - | Вікінгур |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 4.10 | 6.25 |
| Ймовірність | 50% | 23% | 27% |
| 1 @ 1.40 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.10 | 2.70 |
| Ймовірність | 64% | 36% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.21 | 3.90 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Більше 1.5 @ 1.21 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.65 | 2.10 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Більше 2.5 @ 1.65 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.60 | 1.43 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 3.5 @ 1.43 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 1.83 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Ні @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-16 12:03. На даний момент можливі зміни!