Кубок Норвегії - Норвегія

середа, 28.06.2023
17:00
К'єлсос

К'єлсос

КФУМ Осло

КФУМ Осло

2 - 0
(0 - 0,  2 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Осло
В гостях: Осло
Час початку
Година: 17:00 (18:00 місцевий час)

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
3.50 4.33 1.85 2 1.91 1.29
30% 30% 40% 1.85 33% 67%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.20 4.17 1.70 2.10 2.67 1.42
78% 22% 56% 44% 35% 65%

Останні 9 прямі зустрічі

2020-03-10 КФУМ Осло 0 - 0 К'єлсос
2018-09-15 К'єлсос 0 - 0 КФУМ Осло
2018-05-26 КФУМ Осло 2 - 2 К'єлсос
2017-08-19 КФУМ Осло 2 - 0 К'єлсос
2017-05-06 К'єлсос 1 - 0 КФУМ Осло
2015-08-01 К'єлсос 0 - 0 КФУМ Осло
2015-04-18 КФУМ Осло 3 - 0 К'єлсос
2014-10-18 КФУМ Осло 1 - 1 К'єлсос
2014-07-19 К'єлсос 1 - 1 КФУМ Осло
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
1 6 2 5 2 1
11% 67% 22% 56% 22% 11%

К'єлсос останні 12 матчі

2023-06-24 К'єлсос 1 - 1 Фрам
2023-06-17 Гроруд 0 - 1 К'єлсос
2023-06-12 К'єлсос 2 - 1 Волеренга 2
2023-06-07 К'єлсос 2 - 1 Єрв Гримстад
2023-06-04 Трефф 2 - 0 К'єлсос
2023-06-01 К'єлсос 3 - 1 Стабек
2023-05-28 К'єлсос 4 - 1 Нотодден
2023-05-22 Фолло 2 - 2 К'єлсос
2023-05-14 Браттвог 0 - 0 К'єлсос
2023-05-08 К'єлсос 1 - 0 Олесунн 2
2023-04-29 Флеккерей 1 - 0 К'єлсос
2023-04-22 К'єлсос 1 - 0 Ерн
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 3 2 7 5 3
58% 25% 17% 58% 42% 25%

КФУМ Осло останні 12 матчі

2023-06-25 КФУМ Осло 3 - 1 Саннес Ульф
2023-06-11 Шейд 0 - 4 КФУМ Осло
2023-06-07 КФУМ Осло 2 - 2 Асане
2023-06-04 КФУМ Осло 2 - 0 Крістіансунн
2023-05-29 Брюне 0 - 1 КФУМ Осло
2023-05-24 Хенефосс 1 - 4 КФУМ Осло
2023-05-21 КФУМ Осло 4 - 2 Мосс
2023-05-16 Фредрікстад 1 - 0 КФУМ Осло
2023-05-13 КФУМ Осло 2 - 0 Конгсвінгер
2023-05-06 Мйондален 2 - 2 КФУМ Осло
2023-05-03 КФУМ Осло 2 - 2 Старт Крістіан.
2023-04-30 Асане 1 - 1 КФУМ Осло
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 4 1 10 7 7
58% 33% 8% 83% 58% 58%

Таблиця Дивізіон 2 - Група 2

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Левангер 11 11 0 0 27 3 +24 33
2 Тромсдален 11 8 1 2 29 13 +16 25
3 Улл Кіса 11 6 3 2 22 10 +12 21
4 Стреммен 11 6 0 5 16 18 -2 18
5 Юнкерен 11 4 4 3 20 20 0 16
6 Сотра 10 4 3 3 16 13 +3 15
7 Берум 11 4 3 4 23 28 -5 15
8 Алта 11 5 0 6 21 30 -9 15
9 Бранн 2 10 4 1 5 28 27 +1 13
10 Халден 11 4 1 6 18 19 -1 13
11 Стьєрдальс-Блінк 11 2 4 5 20 23 -3 10
12 Стремсгодсет 2 11 2 2 7 17 27 -10 8
13 Уллерн 11 0 4 7 9 19 -10 4
14 Євік-Люн 11 1 4 6 9 25 -16 3

Таблиця Елітесеріен

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Буде Глімт 12 10 1 1 32 11 +21 31
2 Тромсе 11 7 2 2 16 11 +5 23
3 Бранн Берген 12 6 3 3 24 15 +9 21
4 Вікінг Ставангер 11 6 2 3 26 20 +6 20
5 Молде 12 6 1 5 25 16 +9 19
6 Сарпсборг 08 11 5 3 3 15 11 +4 18
7 Ліллестрем 10 5 2 3 18 16 +2 17
8 Одд БК 12 4 4 4 9 11 -2 16
9 Стабек 11 4 3 4 15 19 -4 15
10 Стремсгодсет 11 4 2 5 13 14 -1 14
11 Русенборг 12 3 4 5 14 18 -4 13
12 Хаугесунн 11 3 3 5 10 16 -6 12
13 Волеренга 10 3 1 6 14 17 -3 10
14 Саннефйорд 10 2 3 5 12 15 -3 9
15 Хам-Кам 11 2 1 8 10 27 -17 7
16 Олесунн 11 1 1 9 7 23 -16 4

К'єлсос наступні 6 матчі

2023-07-02 К'єлсос - Егерсундс
2023-07-09 В. Хаугесунн - К'єлсос
2023-07-13 К'єлсос - Рауфосс
2023-07-15 К'єлсос - Люн
2023-08-12 Ерн - К'єлсос
2023-08-16 К'єлсос - Люн

КФУМ Осло наступні 6 матчі

2023-07-01 Єрв Гримстад - КФУМ Осло
2023-07-08 Хедд - КФУМ Осло
2023-08-06 КФУМ Осло - Асане
2023-08-09 Мосс - КФУМ Осло
2023-08-13 КФУМ Осло - Фредрікстад
2023-08-19 Ранхейм - КФУМ Осло

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 3.50 4.33 1.85
Ймовірність 30% 30% 40%
2 @ 1.85
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.91 1.29
Ймовірність 33% 67%
X2 @ 1.29
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.20 4.17
Ймовірність   78% 22%
Більше 1.5 @ 1.20
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.70 2.10
Ймовірність   56% 44%
Більше 2.5 @ 1.70
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.67 1.42
Ймовірність   35% 65%
Менше 3.5 @ 1.42
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.60 2.19
Ймовірність   58% 42%
Так @ 1.60

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-06-28 16:03. На даний момент можливі зміни!