Суперліга - Туреччина
неділя, 29.09.2019
12:00
12:00

Коньяспор

Кайсеріспор
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Конья |
| В гостях: | Кайсери |
| Відстань: | 278.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Конья Бююкшехір |
| Вміщує: | 42 276 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 12:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.30 | 4.33 | 1X | 1.20 | 1.83 | |||
| 11% | 85% | 4% | 1.20 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 65% | 35% | 35% | 65% | 28% | 72% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-02-24 | Коньяспор | 0 - 1 | Кайсеріспор |
| 2018-09-22 | Кайсеріспор | 0 - 2 | Коньяспор |
| 2018-07-29 | Коньяспор | 0 - 2 | Кайсеріспор |
| 2018-03-18 | Коньяспор | 2 - 0 | Кайсеріспор |
| 2017-10-22 | Кайсеріспор | 2 - 1 | Коньяспор |
| 2017-05-12 | Кайсеріспор | 2 - 1 | Коньяспор |
| 2016-12-11 | Коньяспор | 1 - 0 | Кайсеріспор |
| 2016-01-23 | Коньяспор | 1 - 0 | Кайсеріспор |
| 2016-01-19 | Кайсеріспор | 0 - 1 | Коньяспор |
| 2015-12-16 | Коньяспор | 1 - 0 | Кайсеріспор |
| 2015-08-22 | Кайсеріспор | 1 - 1 | Коньяспор |
| 2014-05-11 | Коньяспор | 3 - 0 | Кайсеріспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 7 | 3 | 0 | |
| 58% | 8% | 33% | 58% | 25% | 0% |
Коньяспор останні 12 матчі
| 2019-09-20 | Гезтепе | 1 - 0 | Коньяспор |
| 2019-09-15 | Денізліспор | 0 - 1 | Коньяспор |
| 2019-09-07 | Коньяспор | 3 - 0 | Кечіоренгюджю |
| 2019-08-31 | Коньяспор | 2 - 2 | Антальяспор |
| 2019-08-25 | Галатасарай | 1 - 1 | Коньяспор |
| 2019-08-18 | Коньяспор | 0 - 0 | Анкарагюджю |
| 2019-08-10 | Ескішехірспор | 1 - 1 | Коньяспор |
| 2019-08-03 | Гоу Ехед Іглс | 0 - 0 | Коньяспор |
| 2019-07-28 | Твенте | 1 - 0 | Коньяспор |
| 2019-07-25 | Астерас Тріполі | 0 - 0 | Коньяспор |
| 2019-05-25 | Коньяспор | 0 - 0 | Акхісарспор |
| 2019-05-17 | Касимпаша | 1 - 1 | Коньяспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 8 | 2 | 5 | 2 | 1 | |
| 17% | 67% | 17% | 42% | 17% | 8% |
Кайсеріспор останні 12 матчі
| 2019-09-21 | Кайсеріспор | 1 - 1 | Денізліспор |
| 2019-09-14 | Антальяспор | 2 - 2 | Кайсеріспор |
| 2019-09-07 | Кайсеріспор | 4 - 1 | Аданаспор |
| 2019-08-30 | Кайсеріспор | 2 - 3 | Галатасарай |
| 2019-08-24 | Анкарагюджю | 1 - 1 | Кайсеріспор |
| 2019-08-17 | Кайсеріспор | 0 - 1 | Аланіяспор |
| 2019-07-23 | Зальцбург | 3 - 0 | Кайсеріспор |
| 2019-05-26 | Кайсеріспор | 0 - 2 | Ерзурумспор |
| 2019-05-19 | Акхісарспор | 2 - 2 | Кайсеріспор |
| 2019-05-12 | Кайсеріспор | 2 - 1 | Касимпаша |
| 2019-05-06 | Трабзонспор | 4 - 2 | Кайсеріспор |
| 2019-04-28 | Кайсеріспор | 1 - 1 | Аланіяспор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 11 | 7 | 5 | |
| 17% | 42% | 42% | 92% | 58% | 42% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Аланіяспор | 6 | +7 | 14 |
| 2 | Фенербахче | 6 | +5 | 11 |
| 3 | Газіантеп | 5 | 0 | 10 |
| 4 | Сівасспор | 6 | +3 | 9 |
| 5 | Галатасарай | 6 | 0 | 9 |
| 6 | Башакшехір | 6 | +2 | 8 |
| 7 | Денізліспор | 6 | +2 | 8 |
| 8 | Різеспор | 6 | -4 | 8 |
| 9 | Єні Малатьяспор | 5 | +5 | 7 |
| 10 | Касимпаша | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Трабзонспор | 5 | 0 | 6 |
| 12 | Коньяспор | 5 | 0 | 6 |
| 13 | Бешикташ | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Гезтепе | 5 | -3 | 5 |
| 15 | Антальяспор | 5 | -4 | 5 |
| 16 | Анкарагюджю | 5 | -4 | 5 |
| 17 | Кайсеріспор | 5 | -2 | 3 |
| 18 | Генчлербірлігі | 5 | -5 | 2 |
Хронологія матчів у лізі
| Коньяспор | |
| Кайсеріспор | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Коньяспор | Кайсеріспор |
|---|---|---|---|
| 1 | Аланіяспор | ||
| 2 | Фенербахче | ||
| 3 | Газіантеп | ||
| 4 | Сівасспор | ||
| 5 | Галатасарай | ||
| 6 | Башакшехір | ||
| 7 | Денізліспор | ||
| 8 | Різеспор | ||
| 9 | Єні Малатьяспор | ||
| 10 | Касимпаша | ||
| 11 | Трабзонспор | ||
| 12 | Коньяспор | - | |
| 13 | Бешикташ | ||
| 14 | Гезтепе | ||
| 15 | Антальяспор | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 16 | Анкарагюджю | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 17 | Кайсеріспор | - | |
| 18 | Генчлербірлігі |
Позиція в лізі
| Коньяспор | Кайсеріспор | |
| Позиція | 12 | 17 |
| Очки | 6 | 3 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 14 | 13 |
| Очки | 2 | 2 |
Форма в лізі
| Коньяспор | Кайсеріспор | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
3 1 |
0
3 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
2 0 |
0
2 0 |
Голи в лізі
| Коньяспор | Кайсеріспор | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
4 |
6
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
2 |
3
3 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (49) | |
| Перемоги вдома | 35% |
| Нічиї | 39% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (124) | |
| Голи за матч | 2.53 |
| Голи вдома за матч | 1.49 |
| Голи в гостях за матч | 1.04 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 73% |
| Обидві Команди Заб'ють | 57% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 24% |
Коньяспор наступні 6 матчі
| 2019-10-05 | Касимпаша | - | Коньяспор |
| 2019-10-12 | Коньяспор | - | Ескішехірспор |
| 2019-10-21 | Коньяспор | - | Єні Малатьяспор |
| 2019-10-26 | Фенербахче | - | Коньяспор |
| 2019-11-02 | Коньяспор | - | Генчлербірлігі |
| 2019-11-09 | Сівасспор | - | Коньяспор |
Кайсеріспор наступні 6 матчі
| 2019-10-05 | Гезтепе | - | Кайсеріспор |
| 2019-10-20 | Кайсеріспор | - | Касимпаша |
| 2019-10-27 | Єні Малатьяспор | - | Кайсеріспор |
| 2019-11-03 | Кайсеріспор | - | Фенербахче |
| 2019-11-09 | Генчлербірлігі | - | Кайсеріспор |
| 2019-11-24 | Кайсеріспор | - | Сівасспор |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 3.30 | 4.33 |
| Ймовірність | 11% | 85% | 4% |
| 1X @ 1.20 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 1.83 |
| Ймовірність | 72% | 28% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 1.66 | |
| Ймовірність | 35% | 65% | |
| Менше 2.5 @ 1.66 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 28% | 72% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Так @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-29 08:05. На даний момент можливі зміни!