Екстракляса - Польща
субота, 29.10.2022
14:00
14:00

Корона Кєльце

П'яст Глівіце
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кільце |
| В гостях: | Глівіце |
| Відстань: | 151.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Міський стадіон Кельце |
| Вміщує: | 15 500 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.20 | 2.25 | 1X | 1.53 | 1.36 | |||
| 42% | 24% | 34% | 1.53 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.05 | 1.75 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 72% | 28% | 41% | 59% | 19% | 81% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2020-06-05 | Корона Кєльце | 1 - 2 | П'яст Глівіце |
| 2019-10-26 | П'яст Глівіце | 1 - 0 | Корона Кєльце |
| 2019-04-13 | П'яст Глівіце | 4 - 0 | Корона Кєльце |
| 2018-11-11 | Корона Кєльце | 1 - 0 | П'яст Глівіце |
| 2017-12-15 | Корона Кєльце | 1 - 1 | П'яст Глівіце |
| 2017-08-19 | П'яст Глівіце | 2 - 0 | Корона Кєльце |
| 2016-12-03 | П'яст Глівіце | 1 - 0 | Корона Кєльце |
| 2016-07-31 | Корона Кєльце | 1 - 1 | П'яст Глівіце |
| 2016-03-18 | Корона Кєльце | 1 - 1 | П'яст Глівіце |
| 2015-10-24 | П'яст Глівіце | 0 - 1 | Корона Кєльце |
| 2015-05-29 | Корона Кєльце | 2 - 1 | П'яст Глівіце |
| 2015-03-22 | П'яст Глівіце | 1 - 2 | Корона Кєльце |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 4 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 33% | 8% |
Корона Кєльце останні 12 матчі
| 2022-10-22 | Ракув | 1 - 0 | Корона Кєльце |
| 2022-10-18 | Гурнік Ленчна | 1 - 0 | Корона Кєльце |
| 2022-10-14 | Корона Кєльце | 0 - 2 | Сталь Мелець |
| 2022-10-09 | Заглембє | 1 - 1 | Корона Кєльце |
| 2022-10-02 | Ягеллонія | 4 - 1 | Корона Кєльце |
| 2022-09-24 | Корона Кєльце | 1 - 1 | Скра |
| 2022-09-18 | Корона Кєльце | 1 - 2 | Гурнік Забже |
| 2022-09-11 | Легніца | 2 - 2 | Корона Кєльце |
| 2022-09-04 | Корона Кєльце | 1 - 2 | Погонь Щецін |
| 2022-08-30 | Сталь Ряшів | 3 - 3 | Корона Кєльце |
| 2022-08-27 | Радомяк Радом | 0 - 2 | Корона Кєльце |
| 2022-08-20 | Плоцьк | 2 - 1 | Корона Кєльце |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 10 | 6 | 3 | |
| 8% | 33% | 58% | 83% | 50% | 25% |
П'яст Глівіце останні 12 матчі
| 2022-10-24 | П'яст Глівіце | 1 - 2 | Радомяк Радом |
| 2022-10-18 | Сталь Мелець | 0 - 0 | П'яст Глівіце |
| 2022-10-15 | Погонь Щецін | 1 - 1 | П'яст Глівіце |
| 2022-10-10 | П'яст Глівіце | 1 - 2 | Відзев Лодзь |
| 2022-10-06 | П'яст Глівіце | 0 - 1 | Ракув |
| 2022-09-30 | Плоцьк | 1 - 0 | П'яст Глівіце |
| 2022-09-16 | П'яст Глівіце | 1 - 1 | Шльонск Вроцлав |
| 2022-09-10 | Гурнік Забже | 3 - 3 | П'яст Глівіце |
| 2022-09-05 | П'яст Глівіце | 2 - 1 | Легніца |
| 2022-08-28 | Лех Познань | 1 - 0 | П'яст Глівіце |
| 2022-08-21 | П'яст Глівіце | 4 - 0 | Сталь Мелець |
| 2022-08-13 | Краковія | 0 - 1 | П'яст Глівіце |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 5 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 42% | 17% |
Таблиця Екстракляса
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ракув | 14 | +15 | 32 |
| 2 | Погонь Щецін | 15 | +6 | 26 |
| 3 | Відзев Лодзь | 15 | +6 | 26 |
| 4 | Плоцьк | 14 | +11 | 25 |
| 5 | Легія | 14 | +1 | 25 |
| 6 | Сталь Мелець | 14 | +1 | 23 |
| 7 | Лех Познань | 13 | +4 | 22 |
| 8 | Радомяк Радом | 14 | -2 | 20 |
| 9 | Краковія | 14 | +4 | 19 |
| 10 | Ягеллонія | 14 | +4 | 18 |
| 11 | Варта Познань | 14 | -1 | 18 |
| 12 | Гурнік Забже | 14 | -1 | 17 |
| 13 | Шльонск Вроцлав | 14 | -5 | 17 |
| 14 | Заглембє | 14 | -8 | 17 |
| 15 | П'яст Глівіце | 14 | -4 | 12 |
| 16 | Корона Кєльце | 14 | -7 | 12 |
| 17 | Лехія Гданськ | 13 | -11 | 11 |
| 18 | Легніца | 14 | -13 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Корона Кєльце | |
| П'яст Глівіце | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Корона Кєльце | П'яст Глівіце |
|---|---|---|---|
| 1 | Ракув | ||
| 2 | Погонь Щецін | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 3 | Відзев Лодзь | ||
| 4 | Плоцьк | 1 - 0 | |
| 5 | Легія | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Сталь Мелець | 0 - 2 | |
| 7 | Лех Познань | 1 - 0 | |
| 8 | Радомяк Радом | ||
| 9 | Краковія | 0 - 1 | |
| 10 | Ягеллонія | 2 - 0 | |
| 11 | Варта Познань | 0 - 1 | |
| 12 | Гурнік Забже | 1 - 2 | 3 - 3 |
| 13 | Шльонск Вроцлав | 3 - 1 | |
| 14 | Заглембє | ||
| 15 | П'яст Глівіце | - | |
| 16 | Корона Кєльце | - | |
| 17 | Лехія Гданськ | ||
| 18 | Легніца |
Позиція в лізі
| Корона Кєльце | П'яст Глівіце | |
| Позиція | 16 | 15 |
| Очки | 12 | 12 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 17 | 16 |
| Очки | 4 | 5 |
Форма в лізі
| Корона Кєльце | П'яст Глівіце | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
3 8 |
3
3 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 4 |
1
2 4 |
Голи в лізі
| Корона Кєльце | П'яст Глівіце | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
21 |
14
18 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
9 |
5
10 |
Загальна статистика для Екстракляса
| Матчі (126) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (315) | |
| Голи за матч | 2.50 |
| Голи вдома за матч | 1.36 |
| Голи в гостях за матч | 1.14 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 47% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 21% |
Корона Кєльце наступні 6 матчі
| 2022-11-06 | Лех Познань | - | Корона Кєльце |
| 2022-11-12 | Корона Кєльце | - | Відзев Лодзь |
| 2022-12-03 | Корона Кєльце | - | Гурнік Ленчна |
| 2022-12-10 | Корона Кєльце | - | ГКС Катовіце |
| 2023-01-07 | Коджаеліспор | - | Корона Кєльце |
| 2023-01-11 | Корона Кєльце | - | RWDM Brussels |
П'яст Глівіце наступні 6 матчі
| 2022-11-05 | П'яст Глівіце | - | Варта Познань |
| 2022-11-08 | Гурнік Ленчна | - | П'яст Глівіце |
| 2022-11-13 | Лехія Гданськ | - | П'яст Глівіце |
| 2022-12-14 | ГКС Ястшембє | - | П'яст Глівіце |
| 2023-01-07 | Шльонск Вроцлав | - | П'яст Глівіце |
| 2023-01-10 | Лугано | - | П'яст Глівіце |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.90 | 3.20 | 2.25 |
| Ймовірність | 42% | 24% | 34% |
| 1X @ 1.53 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 1.36 |
| Ймовірність | 55% | 45% |
| 1X @ 1.53 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.75 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 19% | 81% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.95 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 1.95 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-29 12:04. На даний момент можливі зміни!