Урвалсдейлд - Ісландія
неділя, 01.09.2019
18:00
18:00

КР Рейк'явік

Акранес
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Рейк'явік |
| В гостях: | Акранес |
| Відстань: | 22.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | КР-веллур |
| Вміщує: | 2 781 (1 541) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.55 | 3.80 | 5.00 | 1 | 1.12 | 2.25 | |||
| 45% | 31% | 24% | 1.55 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.66 | 2.15 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 79% | 21% | 55% | 45% | 34% | 66% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-06-15 | Акранес | 1 - 3 | КР Рейк'явік |
| 2019-04-07 | Акранес | 1 - 2 | КР Рейк'явік |
| 2017-08-08 | Акранес | 1 - 1 | КР Рейк'явік |
| 2017-05-14 | КР Рейк'явік | 2 - 1 | Акранес |
| 2016-09-15 | Акранес | 0 - 1 | КР Рейк'явік |
| 2016-06-23 | КР Рейк'явік | 1 - 2 | Акранес |
| 2016-03-23 | Акранес | 0 - 4 | КР Рейк'явік |
| 2016-01-23 | Акранес | 2 - 4 | КР Рейк'явік |
| 2015-09-13 | Акранес | 0 - 0 | КР Рейк'явік |
| 2015-06-15 | КР Рейк'явік | 1 - 1 | Акранес |
| 2014-03-13 | КР Рейк'явік | 3 - 0 | Акранес |
| 2013-09-25 | Акранес | 3 - 1 | КР Рейк'явік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 8 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 67% | 33% |
КР Рейк'явік останні 12 матчі
| 2019-08-25 | КА Акурейрі | 0 - 0 | КР Рейк'явік |
| 2019-08-19 | КР Рейк'явік | 1 - 0 | Вікінгур Р. |
| 2019-08-14 | Хапнарфйордур | 3 - 1 | КР Рейк'явік |
| 2019-08-11 | ХК Коупавогур | 4 - 1 | КР Рейк'явік |
| 2019-08-06 | КР Рейк'явік | 5 - 2 | Гріндавік |
| 2019-07-28 | Філкір Рейк'явік | 1 - 4 | КР Рейк'явік |
| 2019-07-21 | КР Рейк'явік | 2 - 2 | Стьярнан |
| 2019-07-18 | КР Рейк'явік | 0 - 0 | Молде |
| 2019-07-11 | Молде | 7 - 1 | КР Рейк'явік |
| 2019-07-06 | Вестманнаейяр | 1 - 2 | КР Рейк'явік |
| 2019-07-01 | КР Рейк'явік | 2 - 0 | Брейдаблік К. |
| 2019-06-27 | КР Рейк'явік | 7 - 1 | Н'ярдвік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 8 | 7 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 67% | 58% |
Акранес останні 12 матчі
| 2019-08-24 | Акранес | 2 - 1 | Вестманнаейяр |
| 2019-08-18 | Стьярнан | 3 - 1 | Акранес |
| 2019-08-11 | Акранес | 1 - 2 | Брейдаблік К. |
| 2019-08-06 | Хапнарфйордур | 1 - 0 | Акранес |
| 2019-07-28 | Акранес | 1 - 2 | Валюр Рейк'явік |
| 2019-07-21 | КА Акурейрі | 1 - 1 | Акранес |
| 2019-07-15 | Гріндавік | 1 - 1 | Акранес |
| 2019-07-06 | Акранес | 2 - 0 | Філкір Рейк'явік |
| 2019-07-01 | Вікінгур Р. | 0 - 0 | Акранес |
| 2019-06-22 | Акранес | 0 - 2 | ХК Коупавогур |
| 2019-06-15 | Акранес | 1 - 3 | КР Рейк'явік |
| 2019-06-02 | Вестманнаейяр | 3 - 2 | Акранес |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 6 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 50% | 25% |
Таблиця Урвалсдейлд
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | КР Рейк'явік | 18 | +16 | 40 |
| 2 | Брейдаблік К. | 18 | +14 | 33 |
| 3 | Хапнарфйордур | 19 | 0 | 31 |
| 4 | Стьярнан | 19 | +2 | 28 |
| 5 | Валюр Рейк'явік | 18 | +4 | 25 |
| 6 | ХК Коупавогур | 18 | +4 | 25 |
| 7 | Акранес | 18 | +1 | 25 |
| 8 | Філкір Рейк'явік | 18 | -2 | 25 |
| 9 | КА Акурейрі | 19 | -3 | 24 |
| 10 | Вікінгур Р. | 18 | -1 | 22 |
| 11 | Гріндавік | 19 | -8 | 18 |
| 12 | Вестманнаейяр | 18 | -27 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| КР Рейк'явік | |
| Акранес | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | КР Рейк'явік | Акранес |
|---|---|---|---|
| 1 | КР Рейк'явік | - | |
| 2 | Брейдаблік К. | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 3 | Хапнарфйордур | 1 - 0 | |
| 4 | Стьярнан | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 5 | Валюр Рейк'явік | 3 - 2 | 1 - 2 |
| 6 | ХК Коупавогур | 3 - 2 | |
| 7 | Акранес | - | |
| 8 | Філкір Рейк'явік | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 9 | КА Акурейрі | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Вікінгур Р. | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 11 | Гріндавік | 5 - 2 | 1 - 1 |
| 12 | Вестманнаейяр | 3 - 0 | 3 - 2 |
Позиція в лізі
| КР Рейк'явік | Акранес | |
| Позиція | 1 | 7 |
| Очки | 40 | 25 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 7 |
| Очки | 23 | 10 |
Форма в лізі
| КР Рейк'явік | Акранес | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
12
4 2 |
7
4 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
2 0 |
2
4 3 |
Голи в лізі
| КР Рейк'явік | Акранес | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
36
20 |
24
23 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
21
9 |
10
12 |
Загальна статистика для Урвалсдейлд
| Матчі (110) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (327) | |
| Голи за матч | 2.97 |
| Голи вдома за матч | 1.69 |
| Голи в гостях за матч | 1.28 |
| Домашня команда забила в | 83% |
| Команда гостей забила в | 74% |
| Обидві Команди Заб'ють | 63% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 56% |
| Більше 3.5 | 36% |
КР Рейк'явік наступні 6 матчі
| 2019-09-16 | Валюр Рейк'явік | - | КР Рейк'явік |
| 2019-09-22 | КР Рейк'явік | - | Хапнарфйордур |
| 2019-09-28 | Брейдаблік К. | - | КР Рейк'явік |
| 2019-11-23 | Хапнарфйордур | - | КР Рейк'явік |
| 2019-12-05 | Валюр Рейк'явік | - | КР Рейк'явік |
| 2020-01-10 | КР Рейк'явік | - | Філкір Рейк'явік |
Акранес наступні 6 матчі
| 2019-09-16 | Акранес | - | Гріндавік |
| 2019-09-22 | ХК Коупавогур | - | Акранес |
| 2019-09-28 | Акранес | - | Вікінгур Р. |
| 2020-01-11 | Акранес | - | Стьярнан |
| 2020-01-25 | Акранес | - | Гротта |
| 2020-01-30 | Брейдаблік К. | - | Акранес |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.55 | 3.80 | 5.00 |
| Ймовірність | 45% | 31% | 24% |
| 1 @ 1.55 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.12 | 2.25 |
| Ймовірність | 65% | 35% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.33 | |
| Ймовірність | 79% | 21% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.15 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 2.5 @ 1.66 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 1.44 | |
| Ймовірність | 34% | 66% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 63% | 37% | |
| Так @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-01 16:02. На даний момент можливі зміни!