Друга ліга - Болгарія
субота, 03.09.2022
15:00
15:00

Крумовград

Дунав Русе
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Krumovgrad / Пловдив |
| В гостях: | Русе |
| Відстань: | 266.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Ботев 1912 (Пловдив) |
| Вміщує: | 3 500 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| В гостях: | Емануель Луканов (Бол) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.99 | 3.15 | 3.60 | 1X | 1.23 | 1.66 | |||
| 38% | 33% | 29% | 1.23 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 3.20 | 1.97 | 1.76 | 3.40 | 1.29 | ||||||
| 76% | 24% | 47% | 53% | 22% | 78% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Крумовград останні 7 матчі
| 2022-08-29 | Ловеч | 0 - 0 | Крумовград |
| 2022-08-23 | Крумовград | 2 - 1 | Спартак Плевен |
| 2022-08-16 | Струмска Слава | 1 - 0 | Крумовград |
| 2022-08-07 | Крумовград | 1 - 1 | ЦСКА 1948 II |
| 2022-08-02 | Міньор Перник | 3 - 0 | Крумовград |
| 2022-07-23 | Крумовград | 3 - 1 | Беласиця Петрич |
| 2022-07-16 | Своге | 0 - 2 | Крумовград |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 2 | 5 | 3 | 1 | |
| 43% | 29% | 29% | 71% | 43% | 14% |
Дунав Русе останні 12 матчі
| 2022-08-27 | Дунав Русе | 1 - 1 | Добруджа |
| 2022-08-20 | Лудогорець II | 3 - 1 | Дунав Русе |
| 2022-08-13 | Дунав Русе | 0 - 1 | Янтра Габрово |
| 2022-08-09 | Созополь | 2 - 1 | Дунав Русе |
| 2022-07-30 | Дунав Русе | 2 - 1 | Маріца Пловдив |
| 2022-07-23 | Етар | 1 - 1 | Дунав Русе |
| 2022-07-16 | Ловеч | 1 - 3 | Дунав Русе |
| 2022-06-30 | Дунав Русе | 2 - 1 | Янтра Габрово |
| 2022-06-18 | Дунав Русе | 0 - 1 | Добруджа |
| 2022-02-09 | Черно Море | 4 - 1 | Дунав Русе |
| 2022-02-02 | Ловеч | 4 - 0 | Дунав Русе |
| 2021-09-04 | Дунав Русе | 1 - 1 | Маріца Пловдив |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 7 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 58% | 33% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Струмска Слава | 7 | +7 | 15 |
| 2 | Спартак Плевен | 7 | +8 | 13 |
| 3 | Етар | 7 | +4 | 13 |
| 4 | Монтана | 7 | +3 | 12 |
| 5 | Крумовград | 7 | +1 | 11 |
| 6 | ЦСКА 1948 II | 7 | +1 | 10 |
| 7 | Беласиця Петрич | 7 | 0 | 10 |
| 8 | Маріца Пловдив | 7 | -1 | 10 |
| 9 | Міньор Перник | 7 | +4 | 9 |
| 10 | Янтра Габрово | 7 | +1 | 9 |
| 11 | Добруджа | 7 | 0 | 9 |
| 12 | Своге | 7 | -2 | 9 |
| 13 | Ловеч | 7 | +2 | 8 |
| 14 | Дунав Русе | 7 | -1 | 8 |
| 15 | Бистріца | 7 | -2 | 8 |
| 16 | Лудогорець II | 7 | -6 | 7 |
| 17 | Созополь | 7 | -11 | 4 |
| 18 | Ботев Пловдив II | 7 | -8 | 2 |
Хронологія матчів у лізі
| Крумовград | |
| Дунав Русе | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Крумовград | Дунав Русе |
|---|---|---|---|
| 1 | Струмска Слава | ||
| 2 | Спартак Плевен | 2 - 1 | |
| 3 | Етар | 1 - 1 | |
| 4 | Монтана | ||
| 5 | Крумовград | - | |
| 6 | ЦСКА 1948 II | 1 - 1 | |
| 7 | Беласиця Петрич | 3 - 1 | |
| 8 | Маріца Пловдив | ||
| 9 | Міньор Перник | ||
| 10 | Янтра Габрово | ||
| 11 | Добруджа | ||
| 12 | Своге | ||
| 13 | Ловеч | 1 - 3 | |
| 14 | Дунав Русе | - | |
| 15 | Бистріца | ||
| 16 | Лудогорець II | 3 - 1 | |
| 17 | Созополь | 2 - 1 | |
| 18 | Ботев Пловдив II |
Позиція в лізі
| Крумовград | Дунав Русе | |
| Позиція | 5 | 14 |
| Очки | 11 | 8 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 5 |
| Очки | 7 | 4 |
Форма в лізі
| Крумовград | Дунав Русе | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
2 2 |
2
2 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 0 |
1
1 2 |
Голи в лізі
| Крумовград | Дунав Русе | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
7 |
9
10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
3 |
6
7 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (63) | |
| Перемоги вдома | 49% |
| Нічиї | 35% |
| Перемоги в гостях | 16% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (146) | |
| Голи за матч | 2.32 |
| Голи вдома за матч | 1.46 |
| Голи в гостях за матч | 0.86 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 63% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 71% |
| Більше 2.5 | 43% |
| Більше 3.5 | 24% |
Крумовград наступні 6 матчі
| 2022-09-10 | Маріца Пловдив | - | Крумовград |
| 2022-09-17 | Крумовград | - | Созополь |
| 2022-09-30 | Янтра Габрово | - | Крумовград |
| 2022-10-11 | Крумовград | - | Лудогорець II |
| 2022-10-16 | Добруджа | - | Крумовград |
| 2022-10-21 | Етар | - | Крумовград |
Дунав Русе наступні 6 матчі
| 2022-09-10 | Дунав Русе | - | Ботев Пловдив II |
| 2022-09-18 | Монтана | - | Дунав Русе |
| 2022-09-30 | Дунав Русе | - | Бистріца |
| 2022-10-08 | Своге | - | Дунав Русе |
| 2022-10-15 | Дунав Русе | - | Беласиця Петрич |
| 2022-10-22 | Міньор Перник | - | Дунав Русе |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.99 | 3.15 | 3.60 |
| Ймовірність | 38% | 33% | 29% |
| 1X @ 1.23 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.23 | 1.66 |
| Ймовірність | 64% | 36% |
| 1X @ 1.23 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.32 | 3.20 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Більше 1.5 @ 1.32 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.97 | 1.76 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 2.5 @ 1.76 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.29 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 3.5 @ 1.29 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.87 | 1.89 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Так @ 1.87 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-03 12:01. На даний момент можливі зміни!