1. ліга - Росія
субота, 24.03.2018
10:00
10:00

Крилья Совєтов

Оренбург
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Самара |
| В гостях: | Оренбург |
| Відстань: | 370.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Самара Арена |
| Вміщує: | 44 918 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 10:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 2.87 | 3.79 | 1X | 1.25 | 1.61 | |||
| 46% | 14% | 40% | 1.25 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 2.25 | 2.70 | 1.44 | 5.00 | 1.14 | ||||||
| 59% | 41% | 37% | 63% | 19% | 81% |
Останні 6 прямі зустрічі
| 2017-09-02 | Оренбург | 3 - 2 | Крилья Совєтов |
| 2017-05-01 | Крилья Совєтов | 1 - 1 | Оренбург |
| 2016-10-31 | Оренбург | 1 - 0 | Крилья Совєтов |
| 2015-04-19 | Крилья Совєтов | 1 - 0 | Оренбург |
| 2014-09-29 | Оренбург | 0 - 1 | Крилья Совєтов |
| 2012-09-27 | Оренбург | 2 - 2 | Крилья Совєтов |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 50% | 33% | 33% |
Крилья Совєтов останні 12 матчі
| 2018-03-17 | Сибір | 0 - 1 | Крилья Совєтов |
| 2018-03-10 | Крилья Совєтов | 2 - 0 | Тюмень |
| 2018-03-04 | Сочі | 1 - 3 | Крилья Совєтов |
| 2018-02-23 | Крилья Совєтов | 2 - 2 | Спартак Москва 2 |
| 2018-02-19 | Крилья Совєтов | 2 - 0 | ФК Тамбов |
| 2018-02-13 | Факел Воронеж | 0 - 1 | Крилья Совєтов |
| 2017-11-25 | Крилья Совєтов | 3 - 3 | Шинник Ярославль |
| 2017-11-18 | Волгар-Астрахань | 0 - 1 | Крилья Совєтов |
| 2017-11-12 | Крилья Совєтов | 2 - 0 | Хімки |
| 2017-11-08 | Томськ | 1 - 0 | Крилья Совєтов |
| 2017-11-04 | Курськ | 2 - 4 | Крилья Совєтов |
| 2017-10-29 | Крилья Совєтов | 1 - 0 | Нижній Новгород |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 7 | 4 | 4 | |
| 75% | 17% | 8% | 58% | 33% | 33% |
Оренбург останні 12 матчі
| 2018-03-17 | Оренбург | 3 - 0 | Нижній Новгород |
| 2018-03-10 | Луч | 1 - 0 | Оренбург |
| 2018-03-04 | Оренбург | 1 - 0 | Кубань |
| 2017-11-25 | Ротор В. | 0 - 2 | Оренбург |
| 2017-11-18 | Оренбург | 5 - 0 | Факел Воронеж |
| 2017-11-12 | Зеніт 2 | 1 - 2 | Оренбург |
| 2017-11-08 | Оренбург | 1 - 0 | Єнісей |
| 2017-11-04 | Балтика | 0 - 1 | Оренбург |
| 2017-10-29 | Оренбург | 2 - 1 | Спартак Москва 2 |
| 2017-10-21 | Оренбург | 1 - 1 | Курськ |
| 2017-10-14 | Сибір | 0 - 1 | Оренбург |
| 2017-10-07 | Оренбург | 3 - 0 | Тюмень |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 7 | 5 | 1 | |
| 83% | 8% | 8% | 58% | 42% | 8% |
Таблиця 1. ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Єнісей | 28 | +36 | 65 |
| 2 | Крилья Совєтов | 28 | +27 | 60 |
| 3 | Оренбург | 28 | +21 | 60 |
| 4 | ФК Тамбов | 28 | +15 | 49 |
| 5 | Балтика | 28 | +6 | 46 |
| 6 | Сочі | 28 | +5 | 45 |
| 7 | Сибір | 28 | +7 | 43 |
| 8 | Шинник Ярославль | 28 | +2 | 40 |
| 9 | Волгар-Астрахань | 28 | +1 | 37 |
| 10 | Кубань | 28 | -1 | 34 |
| 11 | Курськ | 28 | -6 | 34 |
| 12 | Хімки | 28 | -9 | 33 |
| 13 | Спартак Москва 2 | 28 | -11 | 33 |
| 14 | Нижній Новгород | 28 | -10 | 32 |
| 15 | Луч | 28 | -9 | 30 |
| 16 | Томськ | 28 | -17 | 29 |
| 17 | Тюмень | 28 | -10 | 28 |
| 18 | Ротор В. | 28 | -8 | 26 |
| 19 | Зеніт 2 | 28 | -15 | 25 |
| 20 | Факел Воронеж | 28 | -24 | 22 |
Хронологія матчів у лізі
| Крилья Совєтов | |
| Оренбург | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Крилья Совєтов | Оренбург |
|---|---|---|---|
| 1 | Єнісей | 2 - 0 | |
| 2 | Крилья Совєтов | - | |
| 3 | Оренбург | - | |
| 4 | ФК Тамбов | 1 - 0 | |
| 5 | Балтика | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 6 | Сочі | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 7 | Сибір | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 8 | Шинник Ярославль | 3 - 3 | |
| 9 | Волгар-Астрахань | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 10 | Кубань | 4 - 1 | |
| 11 | Курськ | 1 - 0 | |
| 12 | Хімки | 2 - 0 | |
| 13 | Спартак Москва 2 | 1 - 0 | |
| 14 | Нижній Новгород | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 15 | Луч | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 16 | Томськ | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 17 | Тюмень | 2 - 0 | |
| 18 | Ротор В. | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 19 | Зеніт 2 | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 20 | Факел Воронеж | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Крилья Совєтов | Оренбург | |
| Позиція | 2 | 3 |
| Очки | 60 | 60 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 3 |
| Очки | 35 | 22 |
Форма в лізі
| Крилья Совєтов | Оренбург | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
19
3 6 |
19
3 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
2 1 |
7
1 5 |
Голи в лізі
| Крилья Совєтов | Оренбург | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
45
18 |
42
21 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
23
5 |
10
11 |
Загальна статистика для 1. ліга
| Матчі (280) | |
| Перемоги вдома | 46% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (669) | |
| Голи за матч | 2.39 |
| Голи вдома за матч | 1.38 |
| Голи в гостях за матч | 1.01 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 46% |
| Більше 1.5 | 68% |
| Більше 2.5 | 46% |
| Більше 3.5 | 21% |
Крилья Совєтов наступні 6 матчі
| 2018-03-31 | ФК Тамбов | - | Крилья Совєтов |
| 2018-04-04 | Крилья Совєтов | - | Спартак Москва |
| 2018-04-07 | Крилья Совєтов | - | Спартак Москва 2 |
| 2018-04-11 | Балтика | - | Крилья Совєтов |
| 2018-04-15 | Крилья Совєтов | - | Єнісей |
| 2018-04-21 | Зеніт 2 | - | Крилья Совєтов |
Оренбург наступні 6 матчі
| 2018-03-31 | Оренбург | - | Томськ |
| 2018-04-07 | Хімки | - | Оренбург |
| 2018-04-11 | Оренбург | - | Волгар-Астрахань |
| 2018-04-15 | Шинник Ярославль | - | Оренбург |
| 2018-04-21 | Оренбург | - | Сочі |
| 2018-04-28 | Тюмень | - | Оренбург |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 2.87 | 3.79 |
| Ймовірність | 46% | 14% | 40% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 1.61 |
| Ймовірність | 53% | 47% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Більше 1.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.70 | 1.44 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Менше 2.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.00 | 1.14 | |
| Ймовірність | 19% | 81% | |
| Менше 3.5 @ 1.14 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.57 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Ні @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-03-24 08:01. На даний момент можливі зміни!