Прем'єр-ліга - Казахстан
середа, 25.04.2018
10:00
10:00

Кизилжар

Астана
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Петропавл |
| В гостях: | Нур-Султан |
| Відстань: | 437.4 км |
| Час початку | |
| Година: | 10:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8.00 | 4.50 | 1.30 | 2 | 3.39 | 1.06 | |||
| 18% | 19% | 63% | 1.30 | 22% | 78% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.58 | 1.53 | 2.39 | 2.36 | 1.53 | ||||||
| 85% | 15% | 53% | 47% | 15% | 85% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Кизилжар останні 7 матчі
| 2018-04-22 | Кизилжар | 1 - 1 | Атирау |
| 2018-04-18 | Шахтар Караганда | 0 - 0 | Кизилжар |
| 2018-04-14 | Кизилжар | 1 - 0 | Жетису |
| 2018-04-07 | Шахтар Караганда | 2 - 1 | Кизилжар |
| 2018-04-01 | Кизилжар | 1 - 2 | Тобол |
| 2018-03-17 | Ордабаси | 2 - 1 | Кизилжар |
| 2018-03-11 | Кайрат Алмати | 2 - 1 | Кизилжар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 4 | 5 | 4 | 0 | |
| 14% | 29% | 57% | 71% | 57% | 0% |
Астана останні 12 матчі
| 2018-04-22 | Ордабаси | 1 - 2 | Астана |
| 2018-04-14 | Астана | 1 - 1 | Кайрат Алмати |
| 2018-04-07 | Ертіс Павлодар | 1 - 6 | Астана |
| 2018-03-31 | Астана | 2 - 0 | Кайсар Кизилорда |
| 2018-03-17 | Жетису | 0 - 2 | Астана |
| 2018-03-11 | Астана | 3 - 0 | Акжайик Уральськ |
| 2018-03-04 | Астана | 3 - 0 | Кайрат Алмати |
| 2018-02-22 | Спортінг | 3 - 3 | Астана |
| 2018-02-15 | Астана | 1 - 3 | Спортінг |
| 2018-02-04 | Хекен | 2 - 0 | Астана |
| 2018-01-26 | Краснодар | 1 - 3 | Астана |
| 2018-01-22 | Спартак Москва | 2 - 3 | Астана |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 12 | 8 | 5 | |
| 67% | 17% | 17% | 100% | 67% | 42% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Астана | 6 | +13 | 16 |
| 2 | Кайрат Алмати | 6 | +9 | 14 |
| 3 | Тобол | 6 | +3 | 13 |
| 4 | Ордабаси | 6 | +1 | 12 |
| 5 | Шахтар Караганда | 6 | +1 | 9 |
| 6 | Акжайик Уральськ | 6 | -2 | 8 |
| 7 | Жетису | 6 | -2 | 7 |
| 8 | Ертіс Павлодар | 6 | -5 | 7 |
| 9 | Кизилжар | 6 | -3 | 4 |
| 10 | Атирау | 6 | -5 | 2 |
| 11 | Кайсар Кизилорда | 6 | -7 | 2 |
| 12 | Актобе | 6 | -3 | -1 |
Хронологія матчів у лізі
| Кизилжар | |
| Астана | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Кизилжар | Астана |
|---|---|---|---|
| 1 | Астана | - | |
| 2 | Кайрат Алмати | ||
| 3 | Тобол | 1 - 2 | |
| 4 | Ордабаси | 1 - 2 | |
| 5 | Шахтар Караганда | ||
| 6 | Акжайик Уральськ | ||
| 7 | Жетису | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 8 | Ертіс Павлодар | 1 - 6 | |
| 9 | Кизилжар | - | |
| 10 | Атирау | 1 - 1 | |
| 11 | Кайсар Кизилорда | ||
| 12 | Актобе |
Позиція в лізі
| Кизилжар | Астана | |
| Позиція | 9 | 1 |
| Очки | 4 | 16 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 1 |
| Очки | 4 | 9 |
Форма в лізі
| Кизилжар | Астана | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 4 |
5
1 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 1 |
3
0 0 |
Голи в лізі
| Кизилжар | Астана | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
9 |
16
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
3 |
10
2 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (36) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (87) | |
| Голи за матч | 2.42 |
| Голи вдома за матч | 1.42 |
| Голи в гостях за матч | 1.00 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 58% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 44% |
| Більше 3.5 | 14% |
Кизилжар наступні 6 матчі
| 2018-04-29 | Актобе | - | Кизилжар |
| 2018-05-05 | Кизилжар | - | Акжайик Уральськ |
| 2018-05-09 | Астана | - | Кизилжар |
| 2018-05-13 | Кизилжар | - | Кайсар Кизилорда |
| 2018-05-19 | Ертіс Павлодар | - | Кизилжар |
| 2018-05-27 | Кизилжар | - | Ордабаси |
Астана наступні 6 матчі
| 2018-04-29 | Астана | - | Тобол |
| 2018-05-05 | Шахтар Караганда | - | Астана |
| 2018-05-09 | Астана | - | Кизилжар |
| 2018-05-13 | Атирау | - | Астана |
| 2018-05-19 | Астана | - | Актобе |
| 2018-05-23 | Акжайик Уральськ | - | Астана |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 8.00 | 4.50 | 1.30 |
| Ймовірність | 18% | 19% | 63% |
| 2 @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.39 | 1.06 |
| Ймовірність | 22% | 78% |
| X2 @ 1.06 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 4.58 | |
| Ймовірність | 85% | 15% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.39 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Більше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.36 | 1.53 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.53 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.68 | 2.07 | |
| Ймовірність | 63% | 37% | |
| Так @ 1.68 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-25 08:02. На даний момент можливі зміни!