Ла Ліга 2 - Іспанія
субота, 11.02.2023
20:00
20:00

Лас-Пальмас

Луго
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Лас-Пальмас |
| В гостях: | Луго |
| Відстань: | 1 801.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Естадіо Гран Канарія |
| Вміщує: | 31 250 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 20:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.45 | 4.33 | 7.00 | 1 | 1.10 | 2.63 | |||
| 57% | 27% | 16% | 1.45 | 77% | 23% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.65 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 54% | 46% | 28% | 72% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-10-12 | Луго | 0 - 1 | Лас-Пальмас |
| 2022-02-26 | Лас-Пальмас | 2 - 2 | Луго |
| 2021-10-20 | Луго | 2 - 0 | Лас-Пальмас |
| 2021-04-01 | Лас-Пальмас | 6 - 1 | Луго |
| 2020-12-02 | Луго | 1 - 1 | Лас-Пальмас |
| 2020-06-20 | Лас-Пальмас | 1 - 0 | Луго |
| 2019-10-05 | Луго | 0 - 2 | Лас-Пальмас |
| 2019-04-28 | Лас-Пальмас | 4 - 1 | Луго |
| 2018-12-09 | Луго | 4 - 2 | Лас-Пальмас |
| 2015-02-08 | Луго | 2 - 1 | Лас-Пальмас |
| 2014-09-07 | Лас-Пальмас | 3 - 0 | Луго |
| 2014-03-02 | Лас-Пальмас | 0 - 0 | Луго |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 6 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 50% | 33% |
Лас-Пальмас останні 12 матчі
| 2023-02-07 | Лас-Пальмас | 1 - 3 | Юргорден |
| 2023-02-06 | Бургос | 0 - 0 | Лас-Пальмас |
| 2023-01-28 | Лас-Пальмас | 1 - 0 | Уеска |
| 2023-01-20 | Лас-Пальмас | 2 - 1 | Мірандес |
| 2023-01-14 | Ібіса | 1 - 2 | Лас-Пальмас |
| 2023-01-08 | Лас-Пальмас | 1 - 1 | Расінг С. |
| 2022-12-22 | Ла-Нусія | 0 - 0 | Лас-Пальмас |
| 2022-12-17 | Вільярреал B | 0 - 1 | Лас-Пальмас |
| 2022-12-11 | Лас-Пальмас | 1 - 2 | Альбасете |
| 2022-12-06 | Реал Ов'єдо | 0 - 0 | Лас-Пальмас |
| 2022-12-03 | Спортінг Х. | 0 - 1 | Лас-Пальмас |
| 2022-11-26 | Лас-Пальмас | 3 - 1 | Тенеріфе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 6 | 5 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 50% | 42% | 17% |
Луго останні 12 матчі
| 2023-02-05 | Луго | 0 - 0 | Ібіса |
| 2023-01-29 | Альбасете | 2 - 0 | Луго |
| 2023-01-22 | Луго | 1 - 2 | Вільярреал B |
| 2023-01-15 | Мірандес | 2 - 0 | Луго |
| 2023-01-06 | Леганес | 1 - 0 | Луго |
| 2022-12-30 | Ферроль | 1 - 0 | Луго |
| 2022-12-17 | Луго | 1 - 0 | Гранада |
| 2022-12-11 | Понферрадіна | 1 - 0 | Луго |
| 2022-12-08 | Луго | 0 - 1 | Спортінг Х. |
| 2022-12-04 | Расінг С. | 0 - 1 | Луго |
| 2022-11-27 | Луго | 1 - 1 | Леванте |
| 2022-11-20 | ФК Андорра | 4 - 0 | Луго |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 5 | 2 | 1 | |
| 17% | 17% | 67% | 42% | 17% | 8% |
Таблиця Ла Ліга 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лас-Пальмас | 26 | +15 | 49 |
| 2 | Леванте | 26 | +13 | 47 |
| 3 | Гранада | 27 | +16 | 47 |
| 4 | Ейбар | 26 | +8 | 47 |
| 5 | Алавес | 26 | +9 | 46 |
| 6 | Альбасете | 26 | +5 | 42 |
| 7 | Бургос | 26 | +7 | 40 |
| 8 | Леганес | 26 | +3 | 38 |
| 9 | Уеска | 26 | -1 | 34 |
| 10 | Тенеріфе | 27 | -2 | 34 |
| 11 | Картахена | 26 | -1 | 34 |
| 12 | Вільярреал B | 26 | -4 | 34 |
| 13 | Реал Ов'єдо | 26 | -3 | 34 |
| 14 | Сарагоса | 26 | 0 | 33 |
| 15 | ФК Андорра | 26 | +2 | 32 |
| 16 | Спортінг Х. | 26 | -2 | 32 |
| 17 | Мірандес | 26 | -4 | 30 |
| 18 | Расінг С. | 26 | -5 | 27 |
| 19 | Понферрадіна | 26 | -9 | 27 |
| 20 | Малага | 26 | -11 | 22 |
| 21 | Луго | 26 | -14 | 22 |
| 22 | Ібіса | 26 | -22 | 18 |
Хронологія матчів у лізі
| Лас-Пальмас | |
| Луго | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Лас-Пальмас | Луго |
|---|---|---|---|
| 1 | Лас-Пальмас | - | |
| 2 | Леванте | ||
| 3 | Гранада | 2 - 0 | |
| 4 | Ейбар | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Алавес | ||
| 6 | Альбасете | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 7 | Бургос | 0 - 2 | |
| 8 | Леганес | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Уеска | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Тенеріфе | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Картахена | 1 - 0 | |
| 12 | Вільярреал B | 3 - 1 | |
| 13 | Реал Ов'єдо | ||
| 14 | Сарагоса | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 15 | ФК Андорра | 2 - 0 | 4 - 0 |
| 16 | Спортінг Х. | ||
| 17 | Мірандес | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 18 | Расінг С. | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 19 | Понферрадіна | 1 - 0 | |
| 20 | Малага | 3 - 2 | |
| 21 | Луго | - | |
| 22 | Ібіса | 0 - 0 | 3 - 2 |
Позиція в лізі
| Лас-Пальмас | Луго | |
| Позиція | 1 | 21 |
| Очки | 49 | 22 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 20 |
| Очки | 25 | 8 |
Форма в лізі
| Лас-Пальмас | Луго | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
13
10 3 |
5
7 14 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
4 2 |
2
2 9 |
Голи в лізі
| Лас-Пальмас | Луго | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
30
15 |
19
33 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
8 |
10
23 |
Загальна статистика для Ла Ліга 2
| Матчі (287) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 32% |
| Перемоги в гостях | 23% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (549) | |
| Голи за матч | 1.91 |
| Голи вдома за матч | 1.15 |
| Голи в гостях за матч | 0.77 |
| Домашня команда забила в | 71% |
| Команда гостей забила в | 55% |
| Обидві Команди Заб'ють | 41% |
| Більше 1.5 | 56% |
| Більше 2.5 | 32% |
| Більше 3.5 | 14% |
Лас-Пальмас наступні 6 матчі
| 2023-02-18 | Леганес | - | Лас-Пальмас |
| 2023-02-26 | Лас-Пальмас | - | Понферрадіна |
| 2023-03-03 | ФК Андорра | - | Лас-Пальмас |
| 2023-03-11 | Лас-Пальмас | - | Малага |
| 2023-03-18 | Тенеріфе | - | Лас-Пальмас |
| 2023-03-26 | Лас-Пальмас | - | Спортінг Х. |
Луго наступні 6 матчі
| 2023-02-18 | Луго | - | Ейбар |
| 2023-02-26 | Леванте | - | Луго |
| 2023-03-05 | Луго | - | Сарагоса |
| 2023-03-11 | Алавес | - | Луго |
| 2023-03-19 | Луго | - | Расінг С. |
| 2023-03-24 | Картахена | - | Луго |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.45 | 4.33 | 7.00 |
| Ймовірність | 57% | 27% | 16% |
| 1 @ 1.45 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.10 | 2.63 |
| Ймовірність | 77% | 23% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.65 | |
| Ймовірність | 28% | 72% | |
| Менше 2.5 @ 1.65 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 39% | 61% | |
| Ні @ 1.50 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-11 16:01. На даний момент можливі зміни!