Ла Ліга 2 - Іспанія
субота, 31.08.2019
20:00
20:00

Лас-Пальмас

Расінг С.
2 - 2
(0 - 1, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Лас-Пальмас |
| В гостях: | Сантандер |
| Відстань: | 1 999.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Естадіо Гран Канарія |
| Вміщує: | 31 250 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| В гостях: | Jose Alberto (Ісп) |
| Час початку | |
| Година: | 20:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.00 | 3.40 | 1X | 1.30 | 1.57 | |||
| 36% | 33% | 31% | 1.30 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 57% | 43% | 13% | 87% | 15% | 85% |
Останні 6 прямі зустрічі
| 2015-02-15 | Лас-Пальмас | 1 - 0 | Расінг С. |
| 2014-09-13 | Расінг С. | 1 - 2 | Лас-Пальмас |
| 2013-01-19 | Лас-Пальмас | 1 - 0 | Расінг С. |
| 2012-10-18 | Лас-Пальмас | 2 - 2 | Расінг С. |
| 2012-08-19 | Расінг С. | 0 - 1 | Лас-Пальмас |
| 2001-03-09 | Расінг С. | 2 - 1 | Лас-Пальмас |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 | |
| 67% | 17% | 17% | 50% | 50% | 17% |
Лас-Пальмас останні 12 матчі
| 2019-08-24 | Малага | 1 - 1 | Лас-Пальмас |
| 2019-08-18 | Лас-Пальмас | 0 - 1 | Уеска |
| 2019-08-07 | Бетіс | 1 - 0 | Лас-Пальмас |
| 2019-08-04 | Гранада | 2 - 0 | Лас-Пальмас |
| 2019-08-02 | Лас-Пальмас | 1 - 1 | Альмерія |
| 2019-07-31 | Кадіс | 0 - 0 | Лас-Пальмас |
| 2019-07-27 | Марітіму | 1 - 0 | Лас-Пальмас |
| 2019-06-09 | Нумансія | 1 - 1 | Лас-Пальмас |
| 2019-06-02 | Лас-Пальмас | 0 - 0 | Альмерія |
| 2019-05-25 | Осасуна | 2 - 0 | Лас-Пальмас |
| 2019-05-19 | Лас-Пальмас | 3 - 2 | Райо Махадаонда |
| 2019-05-12 | Лас-Пальмас | 1 - 0 | Кордоба |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 6 | 1 | 1 | |
| 17% | 42% | 42% | 50% | 8% | 8% |
Расінг С. останні 12 матчі
| 2019-08-24 | Расінг С. | 1 - 1 | Альмерія |
| 2019-08-17 | Расінг С. | 0 - 1 | Малага |
| 2019-08-04 | Расінг С. | 2 - 1 | Атлетік Б. |
| 2019-08-03 | Расінг С. | 0 - 1 | Алавес |
| 2019-07-27 | Вальядолід | 1 - 0 | Расінг С. |
| 2019-07-20 | Расінг С. | 1 - 0 | Реал Сосьєдад |
| 2019-06-12 | Фуенлабрада | 0 - 0 | Расінг С. |
| 2019-06-09 | Расінг С. | 1 - 2 | Фуенлабрада |
| 2019-06-02 | Балеарес | 1 - 1 | Расінг С. |
| 2019-05-26 | Расінг С. | 0 - 0 | Балеарес |
| 2019-05-19 | Расінг С. | 2 - 2 | УД Логроньєс |
| 2019-05-12 | Реал Ов'єдо B | 1 - 1 | Расінг С. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 6 | 3 | 1 | |
| 17% | 50% | 33% | 50% | 25% | 8% |
Таблиця Ла Ліга 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сарагоса | 3 | +3 | 7 |
| 2 | Кадіс | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Уеска | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Фуенлабрада | 2 | +3 | 6 |
| 5 | Альмерія | 2 | +3 | 4 |
| 6 | Малага | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Алькоркон | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Депортіво | 2 | -1 | 3 |
| 9 | Тенеріфе | 2 | -1 | 3 |
| 10 | Ельче | 3 | -2 | 3 |
| 11 | Альбасете | 2 | -2 | 3 |
| 12 | Райо Вальєкано | 2 | 0 | 2 |
| 13 | Спортінг Х. | 2 | 0 | 2 |
| 14 | Луго | 2 | 0 | 2 |
| 15 | Мірандес | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Реал Ов'єдо | 2 | -1 | 1 |
| 17 | Естремадура | 2 | -1 | 1 |
| 17 | Жирона | 2 | -1 | 1 |
| 17 | Лас-Пальмас | 2 | -1 | 1 |
| 17 | Расінг С. | 2 | -1 | 1 |
| 21 | Понферрадіна | 2 | -2 | 1 |
| 22 | Нумансія | 2 | -2 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Лас-Пальмас | |
| Расінг С. | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Лас-Пальмас | Расінг С. |
|---|---|---|---|
| 1 | Сарагоса | ||
| 2 | Кадіс | ||
| 3 | Уеска | 0 - 1 | |
| 3 | Фуенлабрада | ||
| 5 | Альмерія | ||
| 6 | Малага | ||
| 7 | Алькоркон | ||
| 8 | Депортіво | ||
| 9 | Тенеріфе | ||
| 10 | Ельче | ||
| 11 | Альбасете | ||
| 12 | Райо Вальєкано | ||
| 13 | Спортінг Х. | ||
| 14 | Луго | ||
| 15 | Мірандес | ||
| 15 | Реал Ов'єдо | ||
| 17 | Естремадура | ||
| 17 | Жирона | ||
| 17 | Лас-Пальмас | - | |
| 17 | Расінг С. | - | |
| 21 | Понферрадіна | ||
| 22 | Нумансія |
Позиція в лізі
| Лас-Пальмас | Расінг С. | |
| Позиція | 17 | 17 |
| Очки | 1 | 1 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 19 | 22 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Лас-Пальмас | Расінг С. | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 1 |
0
1 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 1 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Лас-Пальмас | Расінг С. | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
2 |
1
2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
1 |
0
0 |
Загальна статистика для Ла Ліга 2
| Матчі (23) | |
| Перемоги вдома | 35% |
| Нічиї | 35% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (55) | |
| Голи за матч | 2.39 |
| Голи вдома за матч | 1.30 |
| Голи в гостях за матч | 1.09 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 78% |
| Обидві Команди Заб'ють | 61% |
| Більше 1.5 | 74% |
| Більше 2.5 | 39% |
| Більше 3.5 | 22% |
Лас-Пальмас наступні 6 матчі
| 2019-09-07 | Тенеріфе | - | Лас-Пальмас |
| 2019-09-14 | Лас-Пальмас | - | Альмерія |
| 2019-09-19 | Лас-Пальмас | - | Спортінг Х. |
| 2019-09-22 | Жирона | - | Лас-Пальмас |
| 2019-09-27 | Лас-Пальмас | - | Альбасете |
| 2019-10-02 | Понферрадіна | - | Лас-Пальмас |
Расінг С. наступні 6 матчі
| 2019-09-06 | Расінг С. | - | Кадіс |
| 2019-09-13 | Райо Вальєкано | - | Расінг С. |
| 2019-09-17 | Расінг С. | - | Мірандес |
| 2019-09-22 | Спортінг Х. | - | Расінг С. |
| 2019-09-28 | Расінг С. | - | Нумансія |
| 2019-10-01 | Альбасете | - | Расінг С. |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 3.00 | 3.40 |
| Ймовірність | 36% | 33% | 31% |
| 1X @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 1.57 |
| Ймовірність | 58% | 42% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.62 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.35 | 1.57 | |
| Ймовірність | 13% | 87% | |
| Менше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 1.20 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.20 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.72 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Так @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-31 16:00. На даний момент можливі зміни!