Кубок Австрії - Австрія
середа, 30.10.2019
19:30
3 - 1
(3 - 0, 0 - 1)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Лінц |
| В гостях: |
Алтах |
| Відстань: |
362.0 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Raiffeisen Arena
|
| Вміщує: |
19 080 |
| Розміри: |
105 x 68 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
19:30 (20:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.20 |
6.50 |
13.00 |
1 |
|
|
|
1.04 |
4.33 |
| 45% |
33% |
22% |
1.20 |
|
|
|
86% |
14% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.16 |
5.00 |
|
|
|
1.53 |
2.40 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
| 84% |
16% |
|
|
|
67% |
33% |
|
|
|
47% |
53% |
Останні 12 прямі зустрічі
|
2019-10-27 |
Альтах
|
0 - 1 |
ЛАСК Лінц
|
|
2019-07-28 |
ЛАСК Лінц
|
2 - 0 |
Альтах
|
|
2019-03-17 |
Альтах
|
1 - 2 |
ЛАСК Лінц
|
|
2018-10-31 |
Альтах
|
0 - 3 |
ЛАСК Лінц
|
|
2018-10-20 |
ЛАСК Лінц
|
1 - 1 |
Альтах
|
|
2018-04-28 |
Альтах
|
0 - 2 |
ЛАСК Лінц
|
|
2018-02-17 |
ЛАСК Лінц
|
2 - 0 |
Альтах
|
|
2017-11-04 |
Альтах
|
2 - 4 |
ЛАСК Лінц
|
|
2017-08-20 |
ЛАСК Лінц
|
0 - 0 |
Альтах
|
|
2015-01-24 |
Альтах
|
2 - 1 |
ЛАСК Лінц
|
|
2012-04-20 |
Альтах
|
0 - 1 |
ЛАСК Лінц
|
|
2012-03-02 |
ЛАСК Лінц
|
3 - 2 |
Альтах
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
2 |
1 |
|
9 |
5 |
2 |
| 75% |
17% |
8% |
|
75% |
42% |
17% |
ЛАСК Лінц останні 12 матчі
|
2019-10-27 |
Альтах
|
0 - 1 |
ЛАСК Лінц
|
|
2019-10-24 |
ПСВ Ейндговен
|
0 - 0 |
ЛАСК Лінц
|
|
2019-10-19 |
ЛАСК Лінц
|
7 - 2 |
Маттерсбург
|
|
2019-10-06 |
Хартберг
|
1 - 2 |
ЛАСК Лінц
|
|
2019-10-03 |
Спортінг
|
2 - 1 |
ЛАСК Лінц
|
|
2019-09-28 |
Санкт-Пельтен
|
0 - 3 |
ЛАСК Лінц
|
|
2019-09-22 |
ЛАСК Лінц
|
2 - 2 |
Зальцбург
|
|
2019-09-19 |
ЛАСК Лінц
|
1 - 0 |
Русенборг
|
|
2019-09-14 |
Штурм Грац
|
0 - 2 |
ЛАСК Лінц
|
|
2019-08-31 |
ЛАСК Лінц
|
0 - 1 |
Вольфсберг
|
|
2019-08-28 |
Брюгге
|
2 - 1 |
ЛАСК Лінц
|
|
2019-08-24 |
Рапід Відень
|
1 - 2 |
ЛАСК Лінц
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
8 |
7 |
2 |
| 58% |
17% |
25% |
|
67% |
58% |
17% |
Альтах останні 12 матчі
|
2019-10-27 |
Альтах
|
0 - 1 |
ЛАСК Лінц
|
|
2019-10-19 |
Альтах
|
1 - 4 |
Адміра
|
|
2019-10-11 |
Альтах
|
1 - 0 |
Вінтертур
|
|
2019-10-05 |
Зальцбург
|
6 - 0 |
Альтах
|
|
2019-09-29 |
Альтах
|
0 - 2 |
Маттерсбург
|
|
2019-09-22 |
Аустрія Відень
|
2 - 0 |
Альтах
|
|
2019-09-15 |
Альтах
|
6 - 0 |
Санкт-Пельтен
|
|
2019-09-01 |
Альтах
|
1 - 2 |
Штурм Грац
|
|
2019-08-24 |
Вольфсберг
|
5 - 2 |
Альтах
|
|
2019-08-18 |
Альтах
|
3 - 3 |
Хартберг
|
|
2019-08-10 |
Рапід Відень
|
2 - 1 |
Альтах
|
|
2019-08-03 |
Альтах
|
3 - 2 |
ВСГ Сваровскі
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
10 |
8 |
6 |
| 25% |
8% |
67% |
|
83% |
67% |
50% |
Таблиця Бундесліга
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Зальцбург |
12 |
10 |
2 |
0 |
50 |
12 |
+38 |
32 |
| 2 |
ЛАСК Лінц |
12 |
9 |
2 |
1 |
26 |
8 |
+18 |
29 |
| 3 |
Вольфсберг |
12 |
7 |
3 |
2 |
30 |
13 |
+17 |
24 |
| 4 |
Рапід Відень |
12 |
6 |
3 |
3 |
25 |
17 |
+8 |
21 |
| 5 |
Штурм Грац |
12 |
6 |
2 |
4 |
20 |
11 |
+9 |
20 |
| 6 |
Хартберг |
12 |
5 |
3 |
4 |
24 |
24 |
0 |
18 |
| 7 |
Аустрія Відень |
12 |
3 |
3 |
6 |
18 |
25 |
-7 |
12 |
| 8 |
ВСГ Сваровскі |
12 |
3 |
3 |
6 |
16 |
23 |
-7 |
12 |
| 9 |
Маттерсбург |
12 |
3 |
1 |
8 |
17 |
35 |
-18 |
10 |
| 10 |
Адміра |
12 |
2 |
3 |
7 |
14 |
31 |
-17 |
9 |
| 11 |
Альтах |
12 |
2 |
1 |
9 |
17 |
31 |
-14 |
7 |
| 12 |
Санкт-Пельтен |
12 |
1 |
4 |
7 |
8 |
35 |
-27 |
7 |
ЛАСК Лінц наступні 6 матчі
|
2019-11-03 |
ЛАСК Лінц
|
- |
Аустрія Відень
|
|
2019-11-07 |
ЛАСК Лінц
|
- |
ПСВ Ейндговен
|
|
2019-11-10 |
ЛАСК Лінц
|
- |
Адміра
|
|
2019-11-23 |
ВСГ Сваровскі
|
- |
ЛАСК Лінц
|
|
2019-11-28 |
Русенборг
|
- |
ЛАСК Лінц
|
|
2019-12-01 |
ЛАСК Лінц
|
- |
Рапід Відень
|
Альтах наступні 6 матчі
|
2019-11-03 |
ВСГ Сваровскі
|
- |
Альтах
|
|
2019-11-09 |
Альтах
|
- |
Рапід Відень
|
|
2019-11-24 |
Хартберг
|
- |
Альтах
|
|
2019-12-01 |
Альтах
|
- |
Вольфсберг
|
|
2019-12-08 |
Штурм Грац
|
- |
Альтах
|
|
2019-12-14 |
Санкт-Пельтен
|
- |
Альтах
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.20 |
6.50 |
13.00 |
| Ймовірність |
45% |
33% |
22% |
|
1 @ 1.20 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.04 |
4.33 |
| Ймовірність |
86% |
14% |
|
1X @ 1.04 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.16 |
5.00 |
| Ймовірність |
|
84% |
16% |
|
Більше 1.5 @ 1.16 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.53 |
2.40 |
| Ймовірність |
|
67% |
33% |
|
Більше 2.5 @ 1.53 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.25 |
1.57 |
| Ймовірність |
|
47% |
53% |
|
Менше 3.5 @ 1.57 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
2.20 |
1.61 |
| Ймовірність |
|
56% |
44% |
|
Так @ 2.20 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-30 16:05. На даний момент можливі зміни!