Бундесліга - Австрія
неділя, 04.09.2022
16:00
16:00

ЛАСК Лінц

Рід
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Лінц |
| В гостях: | Ried im Innkreis |
| Відстань: | 60.0 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Raiffeisen Arena |
| Вміщує: | 19 080 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 5.25 | 8.50 | 1 | 1.08 | 3.00 | |||
| 86% | 7% | 7% | 1.36 | 92% | 8% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 72% | 28% | 48% | 52% | 27% | 73% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-05-14 | Рід | 1 - 1 | ЛАСК Лінц |
| 2022-04-02 | ЛАСК Лінц | 0 - 2 | Рід |
| 2021-12-05 | ЛАСК Лінц | 1 - 0 | Рід |
| 2021-08-29 | Рід | 1 - 0 | ЛАСК Лінц |
| 2021-03-14 | Рід | 0 - 3 | ЛАСК Лінц |
| 2020-12-06 | ЛАСК Лінц | 3 - 0 | Рід |
| 2017-10-24 | Рід | 4 - 1 | ЛАСК Лінц |
| 2013-04-17 | Рід | 1 - 1 | ЛАСК Лінц |
| 2011-04-30 | ЛАСК Лінц | 1 - 1 | Рід |
| 2011-02-19 | Рід | 2 - 0 | ЛАСК Лінц |
| 2010-11-09 | ЛАСК Лінц | 0 - 1 | Рід |
| 2010-10-30 | ЛАСК Лінц | 0 - 3 | Рід |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 4 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 33% | 8% |
ЛАСК Лінц останні 12 матчі
| 2022-08-27 | ЛАСК Лінц | 4 - 1 | Альтах |
| 2022-08-20 | Штурм Грац | 0 - 1 | ЛАСК Лінц |
| 2022-08-14 | ЛАСК Лінц | 2 - 1 | Рапід Відень |
| 2022-08-06 | Вольфсберг | 1 - 5 | ЛАСК Лінц |
| 2022-07-31 | Аустрія Відень | 1 - 1 | ЛАСК Лінц |
| 2022-07-23 | ЛАСК Лінц | 3 - 1 | А. Клагенфурт |
| 2022-07-09 | ЛАСК Лінц | 0 - 0 | Айнтрахт Фр. |
| 2022-07-06 | ЛАСК Лінц | 1 - 1 | Мюнхен 1860 |
| 2022-07-02 | ЛАСК Лінц | 2 - 0 | Рапід Бухарест |
| 2022-06-25 | ЛАСК Лінц | 0 - 2 | Краковія |
| 2022-05-23 | ВСГ Сваровскі | 2 - 1 | ЛАСК Лінц |
| 2022-05-20 | ЛАСК Лінц | 3 - 1 | Адміра |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 6 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 50% | 33% |
Рід останні 12 матчі
| 2022-08-27 | Хартберг | 2 - 0 | Рід |
| 2022-08-21 | Рід | 1 - 2 | ВСГ Сваровскі |
| 2022-08-13 | А. Клагенфурт | 1 - 0 | Рід |
| 2022-08-06 | Рід | 1 - 1 | Штурм Грац |
| 2022-07-30 | Рід | 1 - 0 | Аустрія Лустенау |
| 2022-07-24 | Рапід Відень | 1 - 0 | Рід |
| 2022-07-08 | Рід | 2 - 4 | Уйпешт |
| 2022-07-08 | Рід | 0 - 1 | Хорн |
| 2022-07-01 | Рід | 1 - 1 | Мюнхен 1860 |
| 2022-06-24 | Рід | 2 - 0 | Олімпіакос Пірей |
| 2022-06-18 | Рід | 0 - 3 | Слован Бр. |
| 2022-05-20 | Хартберг | 1 - 1 | Рід |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 3 | 1 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 25% | 8% |
Таблиця Бундесліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Зальцбург | 7 | +15 | 18 |
| 2 | ЛАСК Лінц | 6 | +11 | 16 |
| 3 | Штурм Грац | 7 | +5 | 12 |
| 4 | Аустрія Лустенау | 7 | -2 | 11 |
| 5 | Рапід Відень | 5 | 0 | 7 |
| 6 | Хартберг | 6 | -3 | 7 |
| 7 | ВСГ Сваровскі | 7 | -4 | 7 |
| 8 | Аустрія Відень | 7 | -2 | 6 |
| 9 | Вольфсберг | 6 | -4 | 5 |
| 10 | А. Клагенфурт | 6 | -4 | 5 |
| 11 | Рід | 6 | -4 | 4 |
| 12 | Альтах | 6 | -8 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| ЛАСК Лінц | |
| Рід | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | ЛАСК Лінц | Рід |
|---|---|---|---|
| 1 | Зальцбург | ||
| 2 | ЛАСК Лінц | - | |
| 3 | Штурм Грац | ||
| 4 | Аустрія Лустенау | ||
| 5 | Рапід Відень | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Хартберг | 2 - 0 | |
| 7 | ВСГ Сваровскі | ||
| 8 | Аустрія Відень | ||
| 9 | Вольфсберг | ||
| 10 | А. Клагенфурт | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | Рід | - | |
| 12 | Альтах | 4 - 1 |
Позиція в лізі
| ЛАСК Лінц | Рід | |
| Позиція | 2 | 11 |
| Очки | 16 | 4 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 11 |
| Очки | 9 | 0 |
Форма в лізі
| ЛАСК Лінц | Рід | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
1 0 |
1
1 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
0 0 |
0
0 3 |
Голи в лізі
| ЛАСК Лінц | Рід | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
5 |
3
7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
3 |
0
4 |
Загальна статистика для Бундесліга
| Матчі (38) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (114) | |
| Голи за матч | 3.00 |
| Голи вдома за матч | 1.66 |
| Голи в гостях за матч | 1.34 |
| Домашня команда забила в | 87% |
| Команда гостей забила в | 76% |
| Обидві Команди Заб'ють | 66% |
| Більше 1.5 | 84% |
| Більше 2.5 | 63% |
| Більше 3.5 | 32% |
ЛАСК Лінц наступні 6 матчі
| 2022-09-11 | Аустрія Лустенау | - | ЛАСК Лінц |
| 2022-09-17 | ЛАСК Лінц | - | ВСГ Сваровскі |
| 2022-09-23 | ЛАСК Лінц | - | Амштеттен |
| 2022-10-01 | Зальцбург | - | ЛАСК Лінц |
| 2022-10-08 | ЛАСК Лінц | - | Хартберг |
| 2022-10-15 | А. Клагенфурт | - | ЛАСК Лінц |
Рід наступні 6 матчі
| 2022-09-10 | Рід | - | Зальцбург |
| 2022-09-18 | Аустрія Відень | - | Рід |
| 2022-10-02 | Рід | - | Альтах |
| 2022-10-09 | Вольфсберг | - | Рід |
| 2022-10-15 | Рід | - | Рапід Відень |
| 2022-10-18 | Хорн | - | Рід |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 5.25 | 8.50 |
| Ймовірність | 86% | 7% | 7% |
| 1 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.08 | 3.00 |
| Ймовірність | 92% | 8% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 5.00 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.35 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 2.35 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 1.53 | |
| Ймовірність | 27% | 73% | |
| Менше 3.5 @ 1.53 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.90 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Так @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-04 12:03. На даний момент можливі зміни!