Клубні товариські матчі
субота, 07.07.2018
17:00
Лозанна
(Швейцарія)
Сьон
(Швейцарія)
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Лозанна |
| В гостях: |
Сіон |
| Відстань: |
64.2 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Stade de la Tuiliere
(Лозанна / Швц)
|
| Вміщує: |
12 544 |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.75 |
4.00 |
1.80 |
12 |
|
|
|
1.90 |
1.25 |
| 35% |
29% |
36% |
1.22 |
|
|
|
47% |
53% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.13 |
|
|
|
1.57 |
2.35 |
|
|
|
2.57 |
1.44 |
| 66% |
34% |
|
|
|
59% |
41% |
|
|
|
38% |
62% |
Останні 12 прямі зустрічі
|
2018-04-08 |
Лозанна
|
0 - 2 |
Сьон
|
|
2018-02-18 |
Сьон
|
3 - 1 |
Лозанна
|
|
2017-09-27 |
Сьон
|
1 - 1 |
Лозанна
|
|
2017-07-30 |
Лозанна
|
0 - 1 |
Сьон
|
|
2017-04-23 |
Сьон
|
0 - 1 |
Лозанна
|
|
2017-02-26 |
Лозанна
|
0 - 1 |
Сьон
|
|
2016-10-23 |
Лозанна
|
0 - 2 |
Сьон
|
|
2016-08-06 |
Сьон
|
1 - 3 |
Лозанна
|
|
2016-06-28 |
Лозанна
|
2 - 4 |
Сьон
|
|
2015-07-04 |
Сьон
|
2 - 3 |
Лозанна
|
|
2014-06-21 |
Лозанна
|
1 - 1 |
Сьон
|
|
2014-04-06 |
Лозанна
|
0 - 1 |
Сьон
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
8 |
4 |
4 |
| 25% |
17% |
58% |
|
67% |
33% |
33% |
Лозанна останні 12 матчі
|
2018-06-29 |
Лозанна
|
1 - 5 |
Ксамакс
|
|
2018-05-19 |
Санкт-Галлен
|
0 - 3 |
Лозанна
|
|
2018-05-13 |
Лозанна
|
0 - 3 |
Тун
|
|
2018-05-10 |
Лугано
|
2 - 0 |
Лозанна
|
|
2018-05-06 |
Цюрих
|
1 - 1 |
Лозанна
|
|
2018-04-28 |
Лозанна
|
0 - 1 |
Грассхопперс
|
|
2018-04-22 |
Янг Бойз
|
4 - 1 |
Лозанна
|
|
2018-04-19 |
Лозанна
|
0 - 1 |
Люцерн
|
|
2018-04-15 |
Базель
|
2 - 1 |
Лозанна
|
|
2018-04-08 |
Лозанна
|
0 - 2 |
Сьон
|
|
2018-04-02 |
Лозанна
|
2 - 1 |
Лугано
|
|
2018-03-18 |
Тун
|
0 - 0 |
Лозанна
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
9 |
6 |
2 |
| 17% |
17% |
67% |
|
75% |
50% |
17% |
Сьон останні 12 матчі
|
2018-06-30 |
Сьон
|
1 - 0 |
Івердон
|
|
2018-06-27 |
К'яссо
|
0 - 4 |
Сьон
|
|
2018-05-19 |
Тун
|
1 - 4 |
Сьон
|
|
2018-05-13 |
Сьон
|
3 - 2 |
Санкт-Галлен
|
|
2018-05-09 |
Грассхопперс
|
0 - 2 |
Сьон
|
|
2018-05-05 |
Сьон
|
0 - 1 |
Янг Бойз
|
|
2018-04-29 |
Цюрих
|
3 - 3 |
Сьон
|
|
2018-04-22 |
Сьон
|
2 - 2 |
Базель
|
|
2018-04-18 |
Сьон
|
0 - 1 |
Лугано
|
|
2018-04-15 |
Люцерн
|
0 - 1 |
Сьон
|
|
2018-04-08 |
Лозанна
|
0 - 2 |
Сьон
|
|
2018-03-31 |
Сьон
|
1 - 1 |
Цюрих
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
8 |
5 |
5 |
| 58% |
25% |
17% |
|
67% |
42% |
42% |
Лозанна наступні 6 матчі
|
2018-07-13 |
Лозанна
|
- |
Фенербахче
|
|
2018-07-20 |
Лозанна
|
- |
Крінс
|
|
2018-07-24 |
Лозанна
|
- |
Валенсія
|
|
2018-07-29 |
Вадуц
|
- |
Лозанна
|
|
2018-08-04 |
Лозанна
|
- |
К'яссо
|
|
2018-08-11 |
Лозанна
|
- |
Рапперсвіль
|
Сьон наступні 6 матчі
|
2018-07-13 |
Сьон
|
- |
Ліон
|
|
2018-07-18 |
Сьон
|
- |
Інтер
|
|
2018-07-22 |
Сьон
|
- |
Лугано
|
|
2018-07-29 |
Санкт-Галлен
|
- |
Сьон
|
|
2018-08-05 |
Сьон
|
- |
Ксамакс
|
|
2018-08-12 |
Базель
|
- |
Сьон
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
3.75 |
4.00 |
1.80 |
| Ймовірність |
35% |
29% |
36% |
|
12 @ 1.22 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.90 |
1.25 |
| Ймовірність |
47% |
53% |
|
X2 @ 1.25 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.19 |
4.13 |
| Ймовірність |
|
66% |
34% |
|
Більше 1.5 @ 1.19 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.57 |
2.35 |
| Ймовірність |
|
59% |
41% |
|
Більше 2.5 @ 1.57 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.57 |
1.44 |
| Ймовірність |
|
38% |
62% |
|
Менше 3.5 @ 1.44 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.59 |
2.23 |
| Ймовірність |
|
60% |
40% |
|
Так @ 1.59 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-07-07 16:01. На даний момент можливі зміни!