Прімера Дивізіон - Коста-Рика
неділя, 22.01.2023
01:00
01:00

Алахуеленсе

Сан-Карлос
4 - 1
(2 - 0, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Алахуела |
| В гостях: | Кесада |
| Відстань: | 41.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Alejandro Morera Soto |
| Вміщує: | 17 895 |
| Розміри: | 105 x 74 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 01:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 4.00 | 7.00 | 1 | 1.10 | 2.50 | |||
| 43% | 34% | 23% | 1.50 | 80% | 20% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.90 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 94% | 6% | 55% | 45% | 44% | 56% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-09-25 | Сан-Карлос | 0 - 0 | Алахуеленсе |
| 2022-05-13 | Алахуеленсе | 1 - 0 | Сан-Карлос |
| 2022-03-07 | Сан-Карлос | 0 - 3 | Алахуеленсе |
| 2021-09-18 | Алахуеленсе | 2 - 2 | Сан-Карлос |
| 2021-07-29 | Сан-Карлос | 2 - 2 | Алахуеленсе |
| 2021-03-31 | Сан-Карлос | 0 - 1 | Алахуеленсе |
| 2021-01-24 | Алахуеленсе | 1 - 1 | Сан-Карлос |
| 2020-11-15 | Сан-Карлос | 1 - 0 | Алахуеленсе |
| 2020-05-24 | Алахуеленсе | 3 - 0 | Сан-Карлос |
| 2020-01-30 | Сан-Карлос | 1 - 1 | Алахуеленсе |
| 2019-12-01 | Алахуеленсе | 3 - 0 | Сан-Карлос |
| 2019-11-25 | Сан-Карлос | 0 - 0 | Алахуеленсе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 7 | 5 | 2 | |
| 42% | 50% | 8% | 58% | 42% | 17% |
Алахуеленсе останні 12 матчі
| 2023-01-15 | Сантос Гуапілес | 1 - 5 | Алахуеленсе |
| 2022-12-21 | Алахуеленсе | 3 - 2 | Твенте |
| 2022-12-17 | Алахуеленсе | 2 - 2 | Твенте |
| 2022-12-11 | Алахуеленсе | 0 - 1 | Ередіано |
| 2022-12-09 | Ередіано | 1 - 1 | Алахуеленсе |
| 2022-12-04 | Алахуеленсе | 5 - 0 | Гресія |
| 2022-11-30 | Гресія | 2 - 1 | Алахуеленсе |
| 2022-11-26 | Гуанакастека | 0 - 1 | Алахуеленсе |
| 2022-11-17 | Алахуеленсе | 2 - 1 | Гуанакастека |
| 2022-11-03 | Алахуеленсе | 2 - 2 | Олімпія Тег. |
| 2022-10-27 | Олімпія Тег. | 3 - 2 | Алахуеленсе |
| 2022-10-15 | Сапрісса | 2 - 0 | Алахуеленсе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 8 | 6 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 67% | 50% |
Сан-Карлос останні 12 матчі
| 2023-01-15 | Сан-Карлос | 1 - 1 | Пунтаренас |
| 2022-11-25 | Сан-Карлос | 4 - 1 | Сантос Гуапілес |
| 2022-11-20 | Сантос Гуапілес | 4 - 1 | Сан-Карлос |
| 2022-10-02 | Ередіано | 2 - 2 | Сан-Карлос |
| 2022-09-30 | Спортінг Сан-Хосе | 2 - 1 | Сан-Карлос |
| 2022-09-25 | Сан-Карлос | 0 - 0 | Алахуеленсе |
| 2022-09-22 | Гвадалупе | 2 - 1 | Сан-Карлос |
| 2022-09-18 | Сан-Карлос | 1 - 1 | Сантос Гуапілес |
| 2022-09-11 | Сан-Карлос | 1 - 0 | Гуанакастека |
| 2022-09-04 | Картахінес | 3 - 2 | Сан-Карлос |
| 2022-09-01 | Сан-Карлос | 2 - 2 | Пунтаренас |
| 2022-08-28 | Селедон | 0 - 2 | Сан-Карлос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 7 | 5 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 58% | 42% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Картахінес | 2 | +1 | 4 |
| 2 | Алахуеленсе | 1 | +4 | 3 |
| 3 | Сапрісса | 1 | +3 | 3 |
| 4 | Спортінг Сан-Хосе | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Ередіано | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Пунтаренас | 2 | 0 | 2 |
| 7 | Сан-Карлос | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Гуанакастека | 2 | -3 | 1 |
| 9 | Сантос Гуапілес | 2 | -4 | 1 |
| 10 | Гресія | 1 | -1 | 0 |
| 11 | Селедон | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Гвадалупе | 1 | -1 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Алахуеленсе | |
| Сан-Карлос | |
| Вдома | |
| В гостях |
Позиція в лізі
| Алахуеленсе | Сан-Карлос | |
| Позиція | 2 | 7 |
| Очки | 3 | 1 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 9 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Алахуеленсе | Сан-Карлос | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
0
1 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Алахуеленсе | Сан-Карлос | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
1 |
1
1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (8) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 38% |
| Перемоги в гостях | 12% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (28) | |
| Голи за матч | 3.50 |
| Голи вдома за матч | 1.88 |
| Голи в гостях за матч | 1.62 |
| Домашня команда забила в | 100% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 75% |
| Більше 1.5 | 88% |
| Більше 2.5 | 62% |
| Більше 3.5 | 38% |
Алахуеленсе наступні 6 матчі
| 2023-01-24 | Гуанакастека | - | Алахуеленсе |
| 2023-01-30 | Алахуеленсе | - | Спортінг Сан-Хосе |
| 2023-02-04 | Сапрісса | - | Алахуеленсе |
| 2023-02-09 | Алахуеленсе | - | Селедон |
| 2023-02-12 | Ередіано | - | Алахуеленсе |
| 2023-02-18 | Алахуеленсе | - | Гресія |
Сан-Карлос наступні 6 матчі
| 2023-01-27 | Сан-Карлос | - | Ередіано |
| 2023-01-29 | Гресія | - | Сан-Карлос |
| 2023-02-05 | Картахінес | - | Сан-Карлос |
| 2023-02-10 | Сан-Карлос | - | Сапрісса |
| 2023-02-14 | Спортінг Сан-Хосе | - | Сан-Карлос |
| 2023-02-20 | Сан-Карлос | - | Гвадалупе |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 4.00 | 7.00 |
| Ймовірність | 43% | 34% | 23% |
| 1 @ 1.50 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.10 | 2.50 |
| Ймовірність | 80% | 20% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 3.50 | |
| Ймовірність | 94% | 6% | |
| Більше 1.5 @ 1.29 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.90 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 2.5 @ 1.90 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.73 | |
| Ймовірність | 88% | 12% | |
| Так @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-22 00:06. На даний момент можливі зміни!