Клубні товариські матчі
субота, 06.07.2019
16:00
Гавр
(Франція)
ФК Париж
(Франція)
4 - 0
(1 - 0, 3 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Ле Гавр |
| В гостях: |
Париж |
| Відстань: |
177.8 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Стад Осеан
(Ле Гавр / Фра)
|
| Вміщує: |
25 178 |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Головний тренер |
| Вдома: |
Didier Digard (Фра) |
| В гостях: |
Liam Rosenior (Анг) |
| Час початку |
| Година: |
16:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.37 |
3.10 |
2.87 |
1X |
|
|
|
1.40 |
1.53 |
| 35% |
33% |
32% |
1.40 |
|
|
|
54% |
46% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.38 |
2.79 |
|
|
|
2.15 |
1.66 |
|
|
|
3.80 |
1.22 |
| 67% |
33% |
|
|
|
43% |
57% |
|
|
|
24% |
76% |
Останні 6 прямі зустрічі
|
2019-04-19 |
Гавр
|
2 - 1 |
ФК Париж
|
|
2018-11-23 |
ФК Париж
|
1 - 0 |
Гавр
|
|
2018-01-16 |
Гавр
|
1 - 1 |
ФК Париж
|
|
2017-08-11 |
ФК Париж
|
0 - 3 |
Гавр
|
|
2016-01-15 |
Гавр
|
2 - 1 |
ФК Париж
|
|
2015-08-14 |
ФК Париж
|
3 - 0 |
Гавр
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
2 |
|
5 |
4 |
0 |
| 50% |
17% |
33% |
|
83% |
67% |
0% |
Гавр останні 12 матчі
|
2019-07-02 |
Гавр
|
0 - 1 |
Генгам
|
|
2019-05-17 |
Гавр
|
2 - 3 |
Лор'ян
|
|
2019-05-10 |
Валансьєнн
|
1 - 0 |
Гавр
|
|
2019-05-03 |
Гавр
|
2 - 2 |
Газелек Аяччо
|
|
2019-04-26 |
Шатору
|
1 - 0 |
Гавр
|
|
2019-04-23 |
Осер
|
0 - 1 |
Гавр
|
|
2019-04-19 |
Гавр
|
2 - 1 |
ФК Париж
|
|
2019-04-12 |
Сошо
|
1 - 3 |
Гавр
|
|
2019-04-05 |
Гавр
|
0 - 0 |
Ніор
|
|
2019-04-01 |
Ланс
|
0 - 0 |
Гавр
|
|
2019-03-15 |
Гавр
|
3 - 1 |
Аяччо
|
|
2019-03-08 |
Безьє
|
1 - 1 |
Гавр
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
6 |
5 |
4 |
| 33% |
33% |
33% |
|
50% |
42% |
33% |
ФК Париж останні 12 матчі
|
2019-05-21 |
ФК Париж
|
1 - 1 |
Ланс
|
|
2019-05-17 |
ФК Париж
|
1 - 0 |
Газелек Аяччо
|
|
2019-05-10 |
Ред Стар
|
0 - 1 |
ФК Париж
|
|
2019-05-03 |
ФК Париж
|
1 - 0 |
Гренобль
|
|
2019-04-26 |
Клермон
|
1 - 1 |
ФК Париж
|
|
2019-04-22 |
ФК Париж
|
0 - 0 |
Валансьєнн
|
|
2019-04-19 |
Гавр
|
2 - 1 |
ФК Париж
|
|
2019-04-15 |
ФК Париж
|
2 - 2 |
Лор'ян
|
|
2019-04-05 |
Сошо
|
1 - 0 |
ФК Париж
|
|
2019-03-29 |
ФК Париж
|
3 - 0 |
Осер
|
|
2019-03-15 |
Шатору
|
0 - 1 |
ФК Париж
|
|
2019-03-08 |
ФК Париж
|
0 - 0 |
Ніор
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
5 |
3 |
1 |
| 42% |
42% |
17% |
|
42% |
25% |
8% |
Гавр наступні 6 матчі
|
2019-07-09 |
Лаваль
|
- |
Гавр
|
|
2019-07-13 |
Кан
|
- |
Гавр
|
|
2019-07-20 |
Анже
|
- |
Гавр
|
|
2019-07-26 |
Аяччо
|
- |
Гавр
|
|
2019-08-02 |
Гавр
|
- |
Ніор
|
|
2019-08-09 |
Труа
|
- |
Гавр
|
ФК Париж наступні 6 матчі
|
2019-07-09 |
Ле-Ман
|
- |
ФК Париж
|
|
2019-07-16 |
ФК Париж
|
- |
Діжон
|
|
2019-07-19 |
ФК Париж
|
- |
Орлеан
|
|
2019-07-29 |
Лор'ян
|
- |
ФК Париж
|
|
2019-08-02 |
ФК Париж
|
- |
Сошо
|
|
2019-08-09 |
Родез
|
- |
ФК Париж
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.37 |
3.10 |
2.87 |
| Ймовірність |
35% |
33% |
32% |
|
1X @ 1.40 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.40 |
1.53 |
| Ймовірність |
54% |
46% |
|
1X @ 1.40 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.38 |
2.79 |
| Ймовірність |
|
67% |
33% |
|
Більше 1.5 @ 1.38 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.15 |
1.66 |
| Ймовірність |
|
43% |
57% |
|
Менше 2.5 @ 1.66 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.80 |
1.22 |
| Ймовірність |
|
24% |
76% |
|
Менше 3.5 @ 1.22 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.87 |
1.94 |
| Ймовірність |
|
51% |
49% |
|
Так @ 1.87 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-07-06 12:06. На даний момент можливі зміни!