Прімера КІФФ - Група 2 - Іспанія
субота, 28.09.2019
17:00
17:00

Лейоа

Алавес B
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Лейоа |
| В гостях: | Віторія-Гастейз |
| Відстань: | 58.9 км |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.25 | 2.80 | 2 | 1.36 | 1.55 | |||
| 10% | 25% | 65% | 2.80 | 13% | 87% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.74 | 2.05 | 1.70 | 3.60 | 1.25 | ||||||
| 80% | 20% | 50% | 50% | 37% | 63% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Лейоа останні 12 матчі
| 2019-09-22 | Реал Сосьєдад B | 4 - 3 | Лейоа |
| 2019-09-14 | Лейоа | 1 - 3 | Баракальдо |
| 2019-09-08 | Вальядолід B | 3 - 2 | Лейоа |
| 2019-09-01 | Ісарра | 2 - 0 | Лейоа |
| 2019-08-24 | Лейоа | 0 - 1 | Гіхуело |
| 2019-08-14 | Лейоа | 2 - 2 | Атлетік B |
| 2019-08-10 | Аморебієта | 1 - 2 | Лейоа |
| 2019-08-02 | Португалете | 0 - 2 | Лейоа |
| 2019-07-19 | Лейоа | 2 - 3 | Алавес |
| 2019-07-15 | Лейоа | 0 - 2 | Ейбар |
| 2019-05-19 | Лангрео | 4 - 1 | Лейоа |
| 2019-05-12 | Лейоа | 3 - 0 | Баракальдо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 11 | 8 | 6 | |
| 25% | 8% | 67% | 92% | 67% | 50% |
Алавес B останні 5 матчі
| 2019-09-22 | Алавес B | 4 - 0 | Ісарра |
| 2019-09-14 | Гіхуело | 1 - 0 | Алавес B |
| 2019-09-08 | Алавес B | 2 - 1 | Уніоністас |
| 2019-09-01 | Бургос | 1 - 1 | Алавес B |
| 2019-08-25 | Алавес B | 1 - 1 | УД Логроньєс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 1 | 4 | 2 | 1 | |
| 40% | 40% | 20% | 80% | 40% | 20% |
Таблиця Прімера КІФФ - Група 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вальядолід B | 5 | +8 | 12 |
| 2 | Реал Сосьєдад B | 5 | +5 | 11 |
| 3 | Атлетік B | 5 | +7 | 10 |
| 4 | Осасуна B | 5 | +4 | 9 |
| 5 | Калаорра | 5 | +3 | 9 |
| 6 | Баракальдо | 5 | +1 | 9 |
| 7 | Леонеса | 5 | +6 | 8 |
| 8 | Алавес B | 5 | +4 | 8 |
| 9 | УД Логроньєс | 5 | +2 | 8 |
| 10 | Туделано | 5 | -1 | 8 |
| 11 | Аро Депортіво | 5 | -2 | 7 |
| 12 | Саламанка | 5 | -3 | 7 |
| 13 | Ісарра | 5 | -4 | 7 |
| 14 | Аморебієта | 5 | 0 | 6 |
| 15 | Гіхуело | 5 | -2 | 6 |
| 16 | Уніоністас | 5 | -3 | 4 |
| 17 | Бургос | 5 | -5 | 3 |
| 18 | Р. Уньйон | 5 | -5 | 2 |
| 19 | Аренас Клуб | 5 | -8 | 2 |
| 20 | Лейоа | 5 | -7 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Лейоа | |
| Алавес B | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Лейоа | Алавес B |
|---|---|---|---|
| 1 | Вальядолід B | ||
| 2 | Реал Сосьєдад B | ||
| 3 | Атлетік B | ||
| 4 | Осасуна B | ||
| 5 | Калаорра | ||
| 6 | Баракальдо | 1 - 3 | |
| 7 | Леонеса | ||
| 8 | Алавес B | - | |
| 9 | УД Логроньєс | ||
| 10 | Туделано | ||
| 11 | Аро Депортіво | ||
| 12 | Саламанка | ||
| 13 | Ісарра | ||
| 14 | Аморебієта | ||
| 15 | Гіхуело | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 16 | Уніоністас | ||
| 17 | Бургос | 1 - 1 | |
| 18 | Р. Уньйон | ||
| 19 | Аренас Клуб | ||
| 20 | Лейоа | - |
Позиція в лізі
| Лейоа | Алавес B | |
| Позиція | 20 | 8 |
| Очки | 0 | 8 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 20 | 15 |
| Очки | 0 | 1 |
Форма в лізі
| Лейоа | Алавес B | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 5 |
2
2 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 2 |
0
1 1 |
Голи в лізі
| Лейоа | Алавес B | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
13 |
8
4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
4 |
1
2 |
Загальна статистика для Прімера КІФФ - Група 2
| Матчі (50) | |
| Перемоги вдома | 46% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (144) | |
| Голи за матч | 2.88 |
| Голи вдома за матч | 1.66 |
| Голи в гостях за матч | 1.22 |
| Домашня команда забила в | 84% |
| Команда гостей забила в | 76% |
| Обидві Команди Заб'ють | 64% |
| Більше 1.5 | 82% |
| Більше 2.5 | 50% |
| Більше 3.5 | 32% |
Лейоа наступні 6 матчі
| 2019-10-06 | Аро Депортіво | - | Лейоа |
| 2019-10-12 | Лейоа | - | Калаорра |
| 2019-10-20 | Леонеса | - | Лейоа |
| 2019-10-26 | Лейоа | - | Саламанка |
| 2019-11-03 | Туделано | - | Лейоа |
| 2019-11-09 | Лейоа | - | Осасуна B |
Алавес B наступні 6 матчі
| 2019-10-05 | Алавес B | - | Баракальдо |
| 2019-10-13 | Реал Сосьєдад B | - | Алавес B |
| 2019-10-19 | Вальядолід B | - | Алавес B |
| 2019-10-27 | Алавес B | - | Аро Депортіво |
| 2019-11-03 | Калаорра | - | Алавес B |
| 2019-11-10 | Алавес B | - | Леонеса |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 3.25 | 2.80 |
| Ймовірність | 10% | 25% | 65% |
| 2 @ 2.80 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.55 |
| Ймовірність | 13% | 87% |
| X2 @ 1.55 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.39 | 2.74 | |
| Ймовірність | 80% | 20% | |
| Більше 1.5 @ 1.39 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.70 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Менше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.60 | 1.25 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.87 | 1.83 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Так @ 1.87 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-28 16:05. На даний момент можливі зміни!