Прімера КІФФ - Група 2 - Іспанія
субота, 07.04.2018
17:00
17:00

Лейоа

Р. Уньйон
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Лейоа |
| В гостях: | Irun |
| Відстань: | 97.1 км |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.25 | 3.60 | 1 | 1.28 | 1.80 | |||
| 47% | 23% | 30% | 1.95 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 57% | 43% | 39% | 61% | 22% | 78% |
Останні 7 прямі зустрічі
| 2017-11-12 | Р. Уньйон | 1 - 3 | Лейоа |
| 2017-02-18 | Лейоа | 2 - 0 | Р. Уньйон |
| 2016-10-02 | Р. Уньйон | 2 - 1 | Лейоа |
| 2016-05-15 | Р. Уньйон | 0 - 1 | Лейоа |
| 2016-01-02 | Лейоа | 0 - 2 | Р. Уньйон |
| 2015-04-02 | Р. Уньйон | 1 - 0 | Лейоа |
| 2014-11-15 | Лейоа | 1 - 0 | Р. Уньйон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 3 | 4 | 2 | 1 | |
| 57% | 0% | 43% | 57% | 29% | 14% |
Лейоа останні 12 матчі
| 2018-03-29 | КД Вікторія | 0 - 1 | Лейоа |
| 2018-03-23 | Лейоа | 0 - 2 | Реал Сосьєдад B |
| 2018-03-17 | Атлетік B | 1 - 0 | Лейоа |
| 2018-03-10 | Лейоа | 3 - 3 | УД Логроньєс |
| 2018-03-04 | Ісарра | 0 - 0 | Лейоа |
| 2018-02-24 | Лейоа | 1 - 0 | Туделано |
| 2018-02-18 | Пенья | 1 - 5 | Лейоа |
| 2018-02-10 | Лейоа | 2 - 1 | Осасуна B |
| 2018-02-04 | Расінг С. | 0 - 0 | Лейоа |
| 2018-01-27 | Лейоа | 1 - 0 | Леальтад |
| 2018-01-20 | Спортінг Х. B | 1 - 0 | Лейоа |
| 2018-01-13 | Лейоа | 3 - 2 | Саудаль Деп. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 5 | 4 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 42% | 33% | 25% |
Р. Уньйон останні 12 матчі
| 2018-03-29 | Р. Уньйон | 0 - 0 | Реал Сосьєдад B |
| 2018-03-24 | УД Логроньєс | 2 - 0 | Р. Уньйон |
| 2018-03-18 | Р. Уньйон | 1 - 2 | Туделано |
| 2018-03-10 | Осасуна B | 1 - 0 | Р. Уньйон |
| 2018-03-04 | Р. Уньйон | 3 - 1 | Леальтад |
| 2018-02-25 | Саудаль Деп. | 0 - 0 | Р. Уньйон |
| 2018-02-18 | Р. Уньйон | 1 - 0 | Бургос |
| 2018-02-10 | Аморебієта | 0 - 0 | Р. Уньйон |
| 2018-02-04 | Р. Уньйон | 1 - 1 | Баракальдо |
| 2018-01-27 | КД Вікторія | 0 - 1 | Р. Уньйон |
| 2018-01-20 | Р. Уньйон | 1 - 0 | Атлетік B |
| 2018-01-14 | Ісарра | 2 - 0 | Р. Уньйон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 5 | 2 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 42% | 17% | 8% |
Таблиця Прімера КІФФ - Група 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Спортінг Х. B | 32 | +23 | 64 |
| 2 | Мірандес | 32 | +17 | 63 |
| 3 | Реал Сосьєдад B | 32 | +15 | 59 |
| 4 | Расінг С. | 32 | +12 | 58 |
| 5 | Герніка Клуб | 32 | +13 | 55 |
| 6 | Атлетік B | 32 | +21 | 55 |
| 7 | УД Логроньєс | 32 | +15 | 52 |
| 8 | Баракальдо | 32 | +14 | 51 |
| 9 | Туделано | 32 | +8 | 47 |
| 10 | Лейоа | 32 | +9 | 46 |
| 11 | Бургос | 32 | 0 | 43 |
| 12 | Аренас Клуб | 32 | +5 | 41 |
| 13 | Аморебієта | 32 | +5 | 39 |
| 14 | Р. Уньйон | 32 | -16 | 37 |
| 15 | КД Вікторія | 32 | -10 | 32 |
| 16 | Ісарра | 32 | -25 | 32 |
| 17 | Пенья | 32 | -29 | 25 |
| 18 | Леальтад | 32 | -20 | 24 |
| 19 | Осасуна B | 32 | -25 | 23 |
| 20 | Саудаль Деп. | 32 | -32 | 16 |
Хронологія матчів у лізі
| Лейоа | |
| Р. Уньйон | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Лейоа | Р. Уньйон |
|---|---|---|---|
| 1 | Спортінг Х. B | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Мірандес | 1 - 1 | |
| 3 | Реал Сосьєдад B | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | Расінг С. | 0 - 1 | |
| 5 | Герніка Клуб | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 6 | Атлетік B | 1 - 0 | 4 - 0 |
| 7 | УД Логроньєс | 3 - 3 | 2 - 0 |
| 8 | Баракальдо | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 9 | Туделано | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 10 | Лейоа | - | |
| 11 | Бургос | 0 - 0 | |
| 12 | Аренас Клуб | ||
| 13 | Аморебієта | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 14 | Р. Уньйон | - | |
| 15 | КД Вікторія | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 16 | Ісарра | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 17 | Пенья | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 18 | Леальтад | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 19 | Осасуна B | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 20 | Саудаль Деп. | 3 - 2 | 0 - 0 |
Позиція в лізі
| Лейоа | Р. Уньйон | |
| Позиція | 10 | 14 |
| Очки | 46 | 37 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 13 | 18 |
| Очки | 24 | 9 |
Форма в лізі
| Лейоа | Р. Уньйон | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
12
10 10 |
10
7 15 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
3 6 |
2
3 10 |
Голи в лізі
| Лейоа | Р. Уньйон | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
42
33 |
23
39 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
23
21 |
3
20 |
Загальна статистика для Прімера КІФФ - Група 2
| Матчі (320) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 24% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (686) | |
| Голи за матч | 2.14 |
| Голи вдома за матч | 1.26 |
| Голи в гостях за матч | 0.88 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 57% |
| Обидві Команди Заб'ють | 43% |
| Більше 1.5 | 59% |
| Більше 2.5 | 36% |
| Більше 3.5 | 20% |
Лейоа наступні 6 матчі
| 2018-04-15 | Баракальдо | - | Лейоа |
| 2018-04-21 | Лейоа | - | Аренас Клуб |
| 2018-04-28 | Аморебієта | - | Лейоа |
| 2018-05-06 | Герніка Клуб | - | Лейоа |
| 2018-05-13 | Лейоа | - | Бургос |
| 2018-08-26 | Спортінг Х. B | - | Лейоа |
Р. Уньйон наступні 6 матчі
| 2018-04-14 | Аренас Клуб | - | Р. Уньйон |
| 2018-04-22 | Р. Уньйон | - | Герніка Клуб |
| 2018-04-28 | Мірандес | - | Р. Уньйон |
| 2018-05-06 | Р. Уньйон | - | Спортінг Х. B |
| 2018-05-13 | Расінг С. | - | Р. Уньйон |
| 2018-08-26 | Р. Уньйон | - | Торрелавега |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 3.25 | 3.60 |
| Ймовірність | 47% | 23% | 30% |
| 1 @ 1.95 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 1.80 |
| Ймовірність | 60% | 40% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.39 | 2.75 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Більше 1.5 @ 1.39 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.61 | |
| Ймовірність | 39% | 61% | |
| Менше 2.5 @ 1.61 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.66 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Ні @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-07 16:04. На даний момент можливі зміни!