Ліга де Еспансьйон МХ - Мексика
вівторок, 23.08.2022
23:05
23:05

Леонес Негрос

Сакатекас
3 - 2
(2 - 2, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Гвадалахара |
| В гостях: | Закатекас |
| Відстань: | 246.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Jalisco |
| Вміщує: | 637 131 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 23:05 (17:05 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.10 | 3.10 | 1X | 1.33 | 1.65 | |||
| 34% | 52% | 14% | 1.33 | 70% | 30% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 3.00 | 2.00 | 1.71 | 3.50 | 1.26 | ||||||
| 73% | 27% | 50% | 50% | 26% | 74% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-02-05 | Леонес Негрос | 2 - 3 | Сакатекас |
| 2021-08-04 | Сакатекас | 2 - 1 | Леонес Негрос |
| 2021-03-29 | Сакатекас | 1 - 0 | Леонес Негрос |
| 2020-08-30 | Леонес Негрос | 1 - 1 | Сакатекас |
| 2020-03-15 | Леонес Негрос | 2 - 2 | Сакатекас |
| 2019-10-19 | Сакатекас | 2 - 1 | Леонес Негрос |
| 2019-03-09 | Сакатекас | 2 - 0 | Леонес Негрос |
| 2018-10-07 | Леонес Негрос | 3 - 2 | Сакатекас |
| 2018-01-20 | Сакатекас | 2 - 1 | Леонес Негрос |
| 2017-08-05 | Леонес Негрос | 0 - 4 | Сакатекас |
| 2017-03-11 | Сакатекас | 2 - 0 | Леонес Негрос |
| 2016-10-02 | Леонес Негрос | 0 - 1 | Сакатекас |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 10 | 7 | 4 | |
| 8% | 17% | 75% | 83% | 58% | 33% |
Леонес Негрос останні 12 матчі
| 2022-08-17 | Алакранес Дуранго | 1 - 0 | Леонес Негрос |
| 2022-08-11 | Сімарронес | 2 - 1 | Леонес Негрос |
| 2022-08-08 | Леонес Негрос | 4 - 0 | Венадос |
| 2022-07-31 | Тапатіо | 0 - 2 | Леонес Негрос |
| 2022-07-22 | Леонес Негрос | 0 - 0 | Коррекамінос |
| 2022-07-14 | Атлетіко Ла-Пас | 2 - 2 | Леонес Негрос |
| 2022-07-11 | Леонес Негрос | 3 - 0 | Тепатітлан |
| 2022-06-26 | Леонес Негрос | 0 - 0 | Алебріхес Оахака |
| 2022-05-01 | Леонес Негрос | 1 - 2 | Атланте |
| 2022-04-29 | Атланте | 2 - 0 | Леонес Негрос |
| 2022-04-13 | Леонес Негрос | 1 - 0 | Канкун |
| 2022-04-10 | Тапатіо | 1 - 1 | Леонес Негрос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 5 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 42% | 17% |
Сакатекас останні 12 матчі
| 2022-08-16 | Сакатекас | 2 - 1 | Атлетіко Ла-Пас |
| 2022-08-10 | Алебріхес Оахака | 2 - 2 | Сакатекас |
| 2022-08-05 | Сакатекас | 1 - 3 | Атланте |
| 2022-07-28 | Пумас Табаско | 1 - 1 | Сакатекас |
| 2022-07-19 | Сакатекас | 1 - 1 | Тепатітлан |
| 2022-07-13 | Сімарронес | 3 - 0 | Сакатекас |
| 2022-07-07 | Сакатекас | 3 - 4 | Тапатіо |
| 2022-06-25 | Сакатекас | 1 - 0 | Селая |
| 2022-04-29 | Атлетіко Морелія | 2 - 2 | Сакатекас |
| 2022-04-27 | Сакатекас | 3 - 3 | Атлетіко Морелія |
| 2022-04-20 | Сакатекас | 2 - 0 | Тласкала |
| 2022-04-15 | Атланте | 2 - 1 | Сакатекас |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 11 | 8 | 5 | |
| 25% | 42% | 33% | 92% | 67% | 42% |
Таблиця Ліга де Еспансьйон МХ
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Атланте | 8 | +12 | 20 |
| 2 | Селая | 8 | +4 | 16 |
| 3 | Атлетіко Морелія | 8 | +2 | 13 |
| 3 | Райя2 Еспансьйон | 8 | +2 | 13 |
| 5 | Леонес Негрос | 8 | +7 | 12 |
| 6 | Алебріхес Оахака | 8 | +6 | 12 |
| 7 | Сімарронес | 8 | +2 | 12 |
| 8 | Канкун | 8 | +1 | 12 |
| 9 | Тепатітлан | 8 | +1 | 11 |
| 10 | Тапатіо | 7 | -3 | 10 |
| 11 | Алакранес Дуранго | 8 | -1 | 9 |
| 12 | Коррекамінос | 8 | -1 | 9 |
| 13 | Сакатекас | 8 | -4 | 9 |
| 14 | Венадос | 8 | -6 | 9 |
| 15 | Дорадос Сіналоа | 7 | -4 | 7 |
| 16 | Пумас Табаско | 8 | -4 | 6 |
| 17 | Тласкала | 8 | -7 | 5 |
| 18 | Атлетіко Ла-Пас | 8 | -7 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Леонес Негрос | |
| Сакатекас | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Леонес Негрос | Сакатекас |
|---|---|---|---|
| 1 | Атланте | ||
| 2 | Селая | ||
| 3 | Атлетіко Морелія | ||
| 3 | Райя2 Еспансьйон | ||
| 5 | Леонес Негрос | - | |
| 6 | Алебріхес Оахака | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 7 | Сімарронес | 3 - 0 | |
| 8 | Канкун | ||
| 9 | Тепатітлан | 3 - 0 | |
| 10 | Тапатіо | ||
| 11 | Алакранес Дуранго | ||
| 12 | Коррекамінос | 0 - 0 | |
| 13 | Сакатекас | - | |
| 14 | Венадос | 4 - 0 | |
| 15 | Дорадос Сіналоа | ||
| 16 | Пумас Табаско | 1 - 1 | |
| 17 | Тласкала | ||
| 18 | Атлетіко Ла-Пас |
Позиція в лізі
| Леонес Негрос | Сакатекас | |
| Позиція | 5 | 13 |
| Очки | 12 | 9 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 13 |
| Очки | 8 | 2 |
Форма в лізі
| Леонес Негрос | Сакатекас | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
3 2 |
2
3 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 0 |
0
2 1 |
Голи в лізі
| Леонес Негрос | Сакатекас | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
5 |
11
15 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
0 |
3
6 |
Загальна статистика для Ліга де Еспансьйон МХ
| Матчі (71) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 34% |
| Перемоги в гостях | 21% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (160) | |
| Голи за матч | 2.25 |
| Голи вдома за матч | 1.39 |
| Голи в гостях за матч | 0.86 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 52% |
| Обидві Команди Заб'ють | 42% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 39% |
| Більше 3.5 | 17% |
Леонес Негрос наступні 6 матчі
| 2022-09-01 | Тласкала | - | Леонес Негрос |
| 2022-09-06 | Леонес Негрос | - | Канкун |
| 2022-09-14 | Пумас Табаско | - | Леонес Негрос |
| 2022-09-21 | Райя2 Еспансьйон | - | Леонес Негрос |
| 2022-09-26 | Леонес Негрос | - | Атланте |
| 2022-09-29 | Дорадос Сіналоа | - | Леонес Негрос |
Сакатекас наступні 6 матчі
| 2022-08-30 | Сакатекас | - | Коррекамінос |
| 2022-09-08 | Венадос | - | Сакатекас |
| 2022-09-13 | Сакатекас | - | Тласкала |
| 2022-09-22 | Дорадос Сіналоа | - | Сакатекас |
| 2022-09-25 | Сакатекас | - | Атлетіко Морелія |
| 2022-09-27 | Райя2 Еспансьйон | - | Сакатекас |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 3.10 | 3.10 |
| Ймовірність | 34% | 52% | 14% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 1.65 |
| Ймовірність | 70% | 30% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.34 | 3.00 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 1.5 @ 1.34 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.71 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Менше 2.5 @ 1.71 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.26 | |
| Ймовірність | 26% | 74% | |
| Менше 3.5 @ 1.26 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.87 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 1.87 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-23 20:02. На даний момент можливі зміни!