Клубні товариські матчі
четвер, 01.08.2019
19:00
Леванте
(Іспанія)
Уеска
(Іспанія)
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Валенсія |
| В гостях: |
Уеска |
| Відстань: |
296.5 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Естадіо Сьютат де Валенсія
(Валенсія / Ісп)
|
| Вміщує: |
26 354 |
| Розміри: |
107 x 69 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Головний тренер |
| Вдома: |
Luis Castro (Пор) |
| Час початку |
| Година: |
19:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.72 |
3.60 |
4.33 |
12 |
|
|
|
1.20 |
2.00 |
| 32% |
31% |
37% |
1.28 |
|
|
|
41% |
59% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.45 |
|
|
|
1.90 |
1.90 |
|
|
|
3.09 |
1.34 |
| 78% |
22% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
36% |
64% |
Останні 9 прямі зустрічі
|
2019-04-07 |
Леванте
|
2 - 2 |
Уеска
|
|
2018-11-24 |
Уеска
|
2 - 2 |
Леванте
|
|
2017-06-10 |
Леванте
|
1 - 2 |
Уеска
|
|
2017-01-15 |
Уеска
|
0 - 2 |
Леванте
|
|
2010-03-27 |
Леванте
|
1 - 1 |
Уеска
|
|
2009-10-24 |
Уеска
|
0 - 0 |
Леванте
|
|
2009-09-02 |
Леванте
|
0 - 0 |
Уеска
|
|
2009-04-18 |
Леванте
|
1 - 0 |
Уеска
|
|
2008-11-16 |
Уеска
|
2 - 1 |
Леванте
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
2 |
|
6 |
4 |
2 |
| 22% |
56% |
22% |
|
67% |
44% |
22% |
Леванте останні 12 матчі
|
2019-07-27 |
Леванте
|
0 - 1 |
Картахена
|
|
2019-07-25 |
Леванте
|
2 - 0 |
Альмерія
|
|
2019-07-23 |
Мурсія
|
0 - 1 |
Леванте
|
|
2019-07-20 |
Вільярреал
|
2 - 1 |
Леванте
|
|
2019-05-18 |
Леванте
|
2 - 2 |
Атлетіко М,
|
|
2019-05-12 |
Жирона
|
1 - 2 |
Леванте
|
|
2019-05-04 |
Леванте
|
4 - 1 |
Райо Вальєкано
|
|
2019-04-27 |
Барселона
|
1 - 0 |
Леванте
|
|
2019-04-24 |
Леванте
|
4 - 0 |
Бетіс
|
|
2019-04-21 |
Леванте
|
2 - 2 |
Еспаньйол
|
|
2019-04-14 |
Валенсія
|
3 - 1 |
Леванте
|
|
2019-04-07 |
Леванте
|
2 - 2 |
Уеска
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
9 |
8 |
6 |
| 42% |
25% |
33% |
|
75% |
67% |
50% |
Уеска останні 12 матчі
|
2019-07-20 |
Калаорра
|
0 - 0 |
Уеска
|
|
2019-05-18 |
Уеска
|
2 - 1 |
Леганес
|
|
2019-05-12 |
Бетіс
|
2 - 1 |
Уеска
|
|
2019-05-05 |
Уеска
|
2 - 6 |
Валенсія
|
|
2019-04-28 |
Вільярреал
|
1 - 1 |
Уеска
|
|
2019-04-23 |
Уеска
|
2 - 0 |
Ейбар
|
|
2019-04-20 |
Райо Вальєкано
|
0 - 0 |
Уеска
|
|
2019-04-13 |
Уеска
|
0 - 0 |
Барселона
|
|
2019-04-07 |
Леванте
|
2 - 2 |
Уеска
|
|
2019-04-03 |
Уеска
|
3 - 3 |
Сельта Віго
|
|
2019-03-31 |
Реал Мадрид
|
3 - 2 |
Уеска
|
|
2019-03-16 |
Уеска
|
1 - 3 |
Алавес
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
6 |
4 |
|
9 |
7 |
5 |
| 17% |
50% |
33% |
|
75% |
58% |
42% |
Леванте наступні 6 матчі
|
2019-08-03 |
Брест
|
- |
Леванте
|
|
2019-08-07 |
Ельче
|
- |
Леванте
|
|
2019-08-10 |
Мальорка
|
- |
Леванте
|
|
2019-08-18 |
Алавес
|
- |
Леванте
|
|
2019-08-23 |
Леванте
|
- |
Вільярреал
|
|
2019-08-31 |
Леванте
|
- |
Вальядолід
|
Уеска наступні 6 матчі
|
2019-08-04 |
Уеска
|
- |
Кастельйон
|
|
2019-08-08 |
Олот
|
- |
Уеска
|
|
2019-08-10 |
Жирона
|
- |
Уеска
|
|
2019-08-18 |
Лас-Пальмас
|
- |
Уеска
|
|
2019-08-25 |
Уеска
|
- |
Депортіво
|
|
2019-08-31 |
Альмерія
|
- |
Уеска
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.72 |
3.60 |
4.33 |
| Ймовірність |
32% |
31% |
37% |
|
12 @ 1.28 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.20 |
2.00 |
| Ймовірність |
41% |
59% |
|
X2 @ 2.00 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.28 |
3.45 |
| Ймовірність |
|
78% |
22% |
|
Більше 1.5 @ 1.28 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.90 |
1.90 |
| Ймовірність |
|
57% |
43% |
|
Більше 2.5 @ 1.90 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.09 |
1.34 |
| Ймовірність |
|
36% |
64% |
|
Менше 3.5 @ 1.34 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.76 |
2.08 |
| Ймовірність |
|
60% |
40% |
|
Так @ 1.76 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-01 16:04. На даний момент можливі зміни!