Національна ліга - Англія

субота, 26.01.2019
15:00
Лейтон Орієнт

Лейтон Орієнт

Мейдстоун

Мейдстоун

3 - 0
(1 - 0,  2 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Лондон
В гостях: Мейдстоун
Відстань: 51.3 км
Стадіон
Стадіон: Брізбен Роуд
Вміщує: 9 271
Розміри: 100 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 15:00 (15:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.30 5.50 9.00 1 1.07 3.50
64% 19% 17% 1.30 78% 22%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.28 3.50 1.75 2.05 3.00 1.36
70% 30% 44% 56% 23% 77%

Останні 4 прямі зустрічі

2018-10-20 Мейдстоун 2 - 0 Лейтон Орієнт
2018-08-14 Мейдстоун 1 - 2 Лейтон Орієнт
2017-12-23 Мейдстоун 0 - 2 Лейтон Орієнт
2017-08-12 Лейтон Орієнт 2 - 0 Мейдстоун
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 0 1 4 1 0
75% 0% 25% 100% 25% 0%

Лейтон Орієнт останні 12 матчі

2019-01-19 Еббсфліт 2 - 0 Лейтон Орієнт
2019-01-12 Рексем 0 - 1 Лейтон Орієнт
2019-01-05 Лейтон Орієнт 0 - 3 Солфорд
2019-01-01 Лейтон Орієнт 1 - 0 Дагенем енд Ред.
2018-12-29 Довер Атлетік 0 - 0 Лейтон Орієнт
2018-12-26 Дагенем енд Ред. 2 - 1 Лейтон Орієнт
2018-12-22 Лейтон Орієнт 3 - 1 Честерфілд
2018-12-08 Борем Вуд 1 - 0 Лейтон Орієнт
2018-12-01 Лейтон Орієнт 2 - 0 Гейтсхед
2018-11-27 Лейтон Орієнт 0 - 0 Олдершот
2018-11-24 Рексем 0 - 2 Лейтон Орієнт
2018-11-17 Лейтон Орієнт 3 - 1 Бромлі
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 7 4 2
50% 17% 33% 58% 33% 17%

Мейдстоун останні 12 матчі

2019-01-19 Мейдстоун 0 - 3 Дагенем енд Ред.
2019-01-15 Мейдстоун 2 - 4 Мейденгед
2019-01-05 Хартлпул 1 - 2 Мейдстоун
2019-01-01 Мейдстоун 0 - 1 Довер Атлетік
2018-12-29 Борем Вуд 0 - 1 Мейдстоун
2018-12-26 Довер Атлетік 3 - 1 Мейдстоун
2018-12-22 Мейдстоун 2 - 3 Гейтсхед
2018-12-18 Мейдстоун 2 - 2 Вокінг
2018-12-15 Вокінг 1 - 1 Мейдстоун
2018-12-08 Барроу 1 - 0 Мейдстоун
2018-12-01 Мейдстоун 0 - 2 Олдем
2018-11-27 Мейдстоун 1 - 3 Істлі
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 2 8 9 7 5
17% 17% 67% 75% 58% 42%
Реклама

Таблиця Національна ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Лейтон Орієнт 30 16 9 5 49 22 +27 57
2 Соліхалл 30 17 6 7 47 27 +20 57
3 Солфорд 30 16 8 6 57 32 +25 56
4 Файлд 30 14 11 5 47 23 +24 53
5 Рексем 30 15 8 7 36 22 +14 53
6 Харрогейт 30 14 8 8 57 40 +17 50
7 Саттон 29 13 10 6 40 34 +6 49
8 Еббсфліт 30 13 8 9 45 31 +14 47
9 Істлі 30 13 7 10 36 40 -4 46
10 Бромлі 30 11 7 12 43 44 -1 40
11 Барроу 30 11 7 12 32 34 -2 40
12 Гейтсхед 30 14 5 11 38 30 +8 38
13 Дагенем енд Ред. 30 11 5 14 37 38 -1 38
14 Борем Вуд 30 9 11 10 33 36 -3 38
15 Хартлпул 30 9 9 12 32 41 -9 36
16 Барнет 26 10 5 11 26 32 -6 35
17 Галіфакс 29 7 13 9 26 31 -5 34
18 Havant and W. 30 8 8 14 44 53 -9 32
19 Довер Атлетік 30 8 8 14 31 47 -16 32
20 Мейденгед 30 9 4 17 33 54 -21 31
21 Честерфілд 29 5 14 10 29 37 -8 29
22 Олдершот 29 7 6 16 24 47 -23 27
23 Мейдстоун 30 7 4 19 27 50 -23 25
24 Брейнтрі 30 5 7 18 29 53 -24 19

Хронологія матчів у лізі

Лейтон Орієнт                               
Мейдстоун                               
Вдома                               
В гостях                               

Матчі вдома/в гостях

М Команда Лейтон Орієнт Мейдстоун
1 Лейтон Орієнт -  
2 Соліхалл 3 - 0  
3 Солфорд 0 - 3 1 - 0
4 Файлд   2 - 0
5 Рексем    
6 Харрогейт    
7 Саттон 0 - 1  
8 Еббсфліт 1 - 1 1 - 1
9 Істлі    
10 Бромлі 3 - 1  
11 Барроу 2 - 2 1 - 0
12 Гейтсхед 2 - 0 1 - 0
13 Дагенем енд Ред. 1 - 0 1 - 2
14 Борем Вуд 1 - 0 0 - 1
15 Хартлпул 0 - 0 1 - 2
16 Барнет 3 - 1 0 - 2
17 Галіфакс   3 - 0
18 Havant and W. 4 - 0 5 - 2
19 Довер Атлетік 3 - 0 3 - 1
20 Мейденгед   3 - 2
21 Честерфілд 3 - 1  
22 Олдершот 0 - 0 0 - 1
23 Мейдстоун   -
24 Брейнтрі   0 - 1

Позиція в лізі

  Лейтон Орієнт Мейдстоун
Позиція 1 23
Очки 57 25
  Вдома В гостях
Позиція 4 12
Очки 31 19

Форма в лізі

  Лейтон Орієнт Мейдстоун
Перемоги
Нічиї
Поразки
16                 
9          
5      
7        
4     
19                    
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
9          
4     
2   
6       
1  
8         

Голи в лізі

  Лейтон Орієнт Мейдстоун
Забиті голи
Пропущені голи
49                                                  
22                       
27                            
50                                                   
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
26                           
10           
15                
22                       

Загальна статистика для Національна ліга

Матчі   (356)
Перемоги вдома 42%
Нічиї 26%
Перемоги в гостях 32%
Зіграні матчі 100%
Голи   (898)
Голи за матч 2.52
Голи вдома за матч 1.37
Голи в гостях за матч 1.15
Домашня команда забила в 74%
Команда гостей забила в 68%
Обидві Команди Заб'ють 50%
Більше 1.5 73%
Більше 2.5 48%
Більше 3.5 24%

Лейтон Орієнт наступні 6 матчі

2019-02-09 Хартлпул - Лейтон Орієнт
2019-02-16 Лейтон Орієнт - Мейденгед
2019-03-02 Havant and W. - Лейтон Орієнт
2019-03-05 Барроу - Лейтон Орієнт
2019-03-09 Лейтон Орієнт - Рексем
2019-03-12 Олдершот - Лейтон Орієнт

Мейдстоун наступні 6 матчі

2019-02-02 Солфорд - Мейдстоун
2019-02-05 Солфорд - Мейдстоун
2019-02-09 Мейдстоун - Файлд
2019-02-12 Мейдстоун - Солфорд
2019-02-16 Бромлі - Мейдстоун
2019-02-19 Мейдстоун - Галіфакс

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.30 5.50 9.00
Ймовірність 64% 19% 17%
1 @ 1.30
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.07 3.50
Ймовірність 78% 22%
1X @ 1.07
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.28 3.50
Ймовірність   70% 30%
Більше 1.5 @ 1.28
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.75 2.05
Ймовірність   44% 56%
Менше 2.5 @ 2.05
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.00 1.36
Ймовірність   23% 77%
Менше 3.5 @ 1.36
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.20 1.61
Ймовірність   47% 53%
Ні @ 1.61

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-01-26 12:06. На даний момент можливі зміни!