Кубок Лібертадорес - Кваліфікація

середа, 17.03.2021
22:15
Лібертад Ас.

Лібертад Ас.
(Парагвай)

Ун. Католіка

Ун. Католіка
(Еквадор)

2 - 2
(1 - 0,  1 - 2)
Інформація
Місто
Вдома: Асунсьон (Прг)
В гостях: Кіто (Екв)
Відстань: 3 578.4 км
Стадіон
Стадіон: Dr. Nicolas Leoz (Асунсьон / Прг)
Вміщує: 10 000
Розміри: 110 x 73 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 22:15 (19:15 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.60 4.00 5.75 1 --
41% 33% 26% 1.60 73% 27%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
-- -- --
32% 68% 32% 68% 32% 68%

Останні 1 прямі зустрічі

2021-03-10 Ун. Католіка 0 - 1 Лібертад Ас.

Лібертад Ас. останні 12 матчі

2021-03-13 Соль де Америка 0 - 2 Лібертад Ас.
2021-03-10 Ун. Католіка 0 - 1 Лібертад Ас.
2021-03-05 12 де Октубре 2 - 1 Лібертад Ас.
2021-03-01 Лібертад Ас. 2 - 1 Рівер Плейт Ас.
2021-02-24 Гуайрена 1 - 0 Лібертад Ас.
2021-02-21 Насьйональ Ас. 0 - 3 Лібертад Ас.
2021-02-15 Лібертад Ас. 2 - 1 Серро Портеньйо
2021-02-07 Олімпія Ас. 0 - 1 Лібертад Ас.
2020-12-24 Лібертад Ас. 1 - 3 Гуарані Ас.
2020-12-19 Лібертад Ас. 2 - 1 Олімпія Ас.
2020-12-16 Палмейрас 3 - 0 Лібертад Ас.
2020-12-11 Лібертад Ас. 1 - 1 Гуарані Ас.
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 1 4 9 7 1
58% 8% 33% 75% 58% 8%

Ун. Католіка останні 12 матчі

2021-03-13 Ун. Католіка 1 - 1 Текніко У.
2021-03-10 Ун. Католіка 0 - 1 Лібертад Ас.
2021-03-06 ЛДУ Кіто 2 - 1 Ун. Католіка
2021-03-03 Ун. Католіка 3 - 0 Ліверпуль М.
2021-02-27 Ун. Католіка 3 - 3 Манта
2021-02-24 Ліверпуль М. 2 - 1 Ун. Католіка
2021-02-19 Ун. Католіка 3 - 0 Ольмедо
2020-12-21 Ун. Католіка 0 - 0 СК Барселона
2020-12-18 Аукас 1 - 1 Ун. Католіка
2020-12-12 Ун. Католіка 0 - 0 Дельфін
2020-12-08 Текніко У. 1 - 0 Ун. Католіка
2020-12-06 Ун. Католіка 2 - 0 ЛДУ Кіто
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 8 5 1
25% 42% 33% 67% 42% 8%
Реклама

Таблиця Прімера Дивізіон (Парагвай)

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Лібертад Ас. 7 5 0 2 11 5 +6 15
2 Гуайрена 8 4 3 1 9 5 +4 15
3 Насьйональ Ас. 8 4 2 2 12 7 +5 14
4 Олімпія Ас. 8 4 1 3 12 9 +3 13
4 Серро Портеньйо 8 4 1 3 12 9 +3 13
6 Сп. Лукеньйо 8 4 1 3 9 8 +1 13
7 Гуарані Ас. 7 3 1 3 11 12 -1 10
8 Рівер Плейт Ас. 8 1 3 4 6 13 -7 6
9 Соль де Америка 8 1 2 5 8 12 -4 5
10 12 де Октубре 8 1 2 5 5 15 -10 5

Таблиця Серія A (Еквадор)

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 СК Барселона 4 4 0 0 11 2 +9 12
2 Емелек 4 3 1 0 9 4 +5 10
3 ЛДУ Кіто 4 2 2 0 8 5 +3 8
4 Макара 4 2 1 1 7 5 +2 7
5 Інд. дель Вальє 4 2 0 2 7 8 -1 6
5 Мушук Руна 4 2 0 2 7 8 -1 6
7 Ун. Католіка 4 1 2 1 8 6 +2 5
8 Оренсе 4 1 2 1 5 5 0 5
9 Дельфін 4 1 2 1 3 3 0 5
10 Аукас 4 1 1 2 10 10 0 4
11 Деп. Куенка 4 1 1 2 6 7 -1 4
12 Нуеве де Октубре 4 1 1 2 5 6 -1 4
13 Манта 4 1 1 2 8 10 -2 4
14 Гуаякіль Сіті 4 1 1 2 4 8 -4 4
15 Текніко У. 4 0 2 2 1 5 -4 2
16 Ольмедо 4 0 1 3 0 7 -7 -2

Лібертад Ас. наступні 6 матчі

2021-03-22 Лібертад Ас. - Сп. Лукеньйо
2021-03-28 Лібертад Ас. - Гуарані Ас.
2021-04-04 Лібертад Ас. - Олімпія Ас.
2021-04-08 Лібертад Ас. - Атл. Насьйональ
2021-04-12 Лібертад Ас. - Гуайрена
2021-04-15 Атл. Насьйональ - Лібертад Ас.

Ун. Католіка наступні 6 матчі

2021-03-21 Гуаякіль Сіті - Ун. Католіка
2021-04-01 Ун. Католіка - Макара
2021-04-10 Інд. дель Вальє - Ун. Католіка
2021-04-14 Ун. Католіка - Емелек
2021-04-18 Деп. Куенка - Ун. Католіка
2021-04-26 Ун. Католіка - Аукас

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.60 4.00 5.75
Ймовірність 41% 33% 26%
1 @ 1.60
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт --
Ймовірність 73% 27%
1X
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   --
Ймовірність   32% 68%
Менше 1.5
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   --
Ймовірність   32% 68%
Менше 2.5
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   --
Ймовірність   32% 68%
Менше 3.5
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.05 1.70
Ймовірність   45% 55%
Ні @ 1.70

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-03-17 20:00. На даний момент можливі зміни!