С.Ліга - Сінгапур
середа, 04.04.2018
12:45
12:45

Лайон Сіті

Балестьєр Халса
3 - 1
(0 - 1, 3 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Бішан |
| В гостях: | Тоа Пайо |
| Відстань: | 2.7 км |
| Час початку | |
| Година: | 12:45 (19:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 5.00 | 7.50 | 1 | 1.10 | 3.50 | |||
| 45% | 33% | 22% | 1.28 | 85% | 15% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.44 | 1.57 | 2.35 | 2.40 | 1.49 | ||||||
| 33% | 67% | 33% | 67% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-10-20 | Лайон Сіті | 2 - 0 | Балестьєр Халса |
| 2017-07-03 | Балестьєр Халса | 1 - 2 | Лайон Сіті |
| 2017-05-02 | Лайон Сіті | 1 - 0 | Балестьєр Халса |
| 2016-10-15 | Балестьєр Халса | 0 - 5 | Лайон Сіті |
| 2016-07-22 | Балестьєр Халса | 2 - 2 | Лайон Сіті |
| 2016-06-30 | Лайон Сіті | 2 - 2 | Балестьєр Халса |
| 2016-06-27 | Балестьєр Халса | 2 - 1 | Лайон Сіті |
| 2016-06-14 | Лайон Сіті | 1 - 3 | Балестьєр Халса |
| 2016-04-03 | Балестьєр Халса | 0 - 1 | Лайон Сіті |
| 2015-10-26 | Лайон Сіті | 2 - 0 | Балестьєр Халса |
| 2015-08-03 | Балестьєр Халса | 1 - 1 | Лайон Сіті |
| 2015-04-08 | Лайон Сіті | 3 - 1 | Балестьєр Халса |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 7 | 5 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 58% | 42% |
Лайон Сіті останні 12 матчі
| 2017-11-26 | Лайон Сіті | 1 - 0 | Хуганг Юнайтед |
| 2017-11-18 | Тампінес Ровeрс | 0 - 0 | Лайон Сіті |
| 2017-11-04 | Лайон Сіті | 2 - 1 | Гейланг Інтерн. |
| 2017-10-31 | Лайон Сіті | 4 - 0 | Янг Лайонс |
| 2017-10-27 | Ворріорз ФК | 2 - 1 | Лайон Сіті |
| 2017-10-23 | Лайон Сіті | 0 - 2 | Тампінес Ровeрс |
| 2017-10-20 | Лайон Сіті | 2 - 0 | Балестьєр Халса |
| 2017-10-15 | Хуганг Юнайтед | 0 - 2 | Лайон Сіті |
| 2017-09-30 | Лайон Сіті | 1 - 2 | FC Jurong |
| 2017-09-27 | FC Jurong | 3 - 1 | Лайон Сіті |
| 2017-09-23 | Гейланг Інтерн. | 1 - 3 | Лайон Сіті |
| 2017-09-19 | Лайон Сіті | 1 - 1 | FC Jurong |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 6 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 50% | 25% |
Балестьєр Халса останні 12 матчі
| 2017-11-02 | Хуганг Юнайтед | 0 - 1 | Балестьєр Халса |
| 2017-10-26 | Балестьєр Халса | 0 - 3 | FC Jurong |
| 2017-10-20 | Лайон Сіті | 2 - 0 | Балестьєр Халса |
| 2017-10-16 | Бруней ДПММ | 1 - 4 | Балестьєр Халса |
| 2017-09-20 | Янг Лайонс | 0 - 1 | Балестьєр Халса |
| 2017-09-17 | Балестьєр Халса | 0 - 1 | Тампінес Ровeрс |
| 2017-09-09 | Гейланг Інтерн. | 2 - 0 | Балестьєр Халса |
| 2017-08-21 | Балестьєр Халса | 2 - 2 | Бруней ДПММ |
| 2017-08-17 | Балестьєр Халса | 2 - 2 | Ворріорз ФК |
| 2017-07-29 | Балестьєр Халса | 0 - 0 | Хуганг Юнайтед |
| 2017-07-26 | FC Jurong | 2 - 1 | Балестьєр Халса |
| 2017-07-14 | Балестьєр Халса | 3 - 0 | Тампінес Ровeрс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 6 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 50% | 25% |
Таблиця С.Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Jurong | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Тампінес Ровeрс | 1 | -1 | 0 |
| 3 | Балестьєр Халса | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Бруней ДПММ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Гейланг Інтерн. | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Янг Лайонс | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Ворріорз ФК | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Хуганг Юнайтед | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Лайон Сіті | 0 | 0 | 0 |
Позиція в лізі
| Лайон Сіті | Балестьєр Халса | |
| Позиція | 3 | 3 |
| Очки | 0 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 2 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Лайон Сіті | Балестьєр Халса | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Лайон Сіті | Балестьєр Халса | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для С.Ліга
| Матчі (1) | |
| Перемоги вдома | 100% |
| Нічиї | 0% |
| Перемоги в гостях | 0% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (3) | |
| Голи за матч | 3.00 |
| Голи вдома за матч | 2.00 |
| Голи в гостях за матч | 1.00 |
| Домашня команда забила в | 100% |
| Команда гостей забила в | 100% |
| Обидві Команди Заб'ють | 100% |
| Більше 1.5 | 100% |
| Більше 2.5 | 100% |
| Більше 3.5 | 0% |
Лайон Сіті наступні 6 матчі
| 2018-04-07 | Бруней ДПММ | - | Лайон Сіті |
| 2018-04-18 | Лайон Сіті | - | FC Jurong |
| 2018-04-22 | Гейланг Інтерн. | - | Лайон Сіті |
| 2018-05-02 | Хуганг Юнайтед | - | Лайон Сіті |
| 2018-05-05 | Лайон Сіті | - | Ворріорз ФК |
| 2018-05-08 | Лайон Сіті | - | Персія Джакарта |
Балестьєр Халса наступні 6 матчі
| 2018-04-08 | Балестьєр Халса | - | FC Jurong |
| 2018-04-11 | Балестьєр Халса | - | Янг Лайонс |
| 2018-04-14 | Гейланг Інтерн. | - | Балестьєр Халса |
| 2018-04-22 | Хуганг Юнайтед | - | Балестьєр Халса |
| 2018-04-29 | Балестьєр Халса | - | Ворріорз ФК |
| 2018-05-02 | Тампінес Ровeрс | - | Балестьєр Халса |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 5.00 | 7.50 |
| Ймовірність | 45% | 33% | 22% |
| 1 @ 1.28 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.10 | 3.50 |
| Ймовірність | 85% | 15% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.17 | 4.44 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 1.5 @ 4.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.35 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 2.5 @ 2.35 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 1.49 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.49 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.94 | 1.76 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Ні @ 1.76 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-04 08:06. На даний момент можливі зміни!