Перша ліга - Польща
субота, 16.07.2022
19:00
19:00

ЛКС Лодзь

ГКС Катовіце
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Лодзь |
| В гостях: | Катовіце |
| Відстань: | 168.7 км |
| Час початку | |
| Година: | 19:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.50 | 4.00 | 1 | 1.22 | 1.80 | |||
| 39% | 32% | 29% | 1.90 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.02 | 1.83 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 16% | 84% | 16% | 84% | 15% | 85% |
Останні 9 прямі зустрічі
| 2022-05-22 | ГКС Катовіце | 2 - 0 | ЛКС Лодзь |
| 2021-11-13 | ЛКС Лодзь | 1 - 0 | ГКС Катовіце |
| 2018-11-28 | ГКС Катовіце | 1 - 1 | ЛКС Лодзь |
| 2018-07-28 | ЛКС Лодзь | 0 - 1 | ГКС Катовіце |
| 2013-03-10 | ЛКС Лодзь | 0 - 1 | ГКС Катовіце |
| 2012-08-05 | ГКС Катовіце | 1 - 2 | ЛКС Лодзь |
| 2011-05-24 | ЛКС Лодзь | 3 - 0 | ГКС Катовіце |
| 2010-10-31 | ГКС Катовіце | 1 - 3 | ЛКС Лодзь |
| 2009-09-02 | ГКС Катовіце | 4 - 1 | ЛКС Лодзь |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 4 | 6 | 4 | 2 | |
| 44% | 11% | 44% | 67% | 44% | 22% |
ЛКС Лодзь останні 12 матчі
| 2022-07-09 | ЛКС Лодзь | 1 - 1 | Прушкув |
| 2022-06-28 | Сталь Мелець | 1 - 1 | ЛКС Лодзь |
| 2022-06-22 | ЛКС Лодзь | 1 - 0 | Ресовія Ряшів |
| 2022-05-22 | ГКС Катовіце | 2 - 0 | ЛКС Лодзь |
| 2022-05-15 | ЛКС Лодзь | 0 - 4 | Одра Ополє |
| 2022-05-08 | Польковіце | 0 - 2 | ЛКС Лодзь |
| 2022-05-03 | ЛКС Лодзь | 0 - 1 | Відзев Лодзь |
| 2022-04-27 | Арка Гдиня | 2 - 0 | ЛКС Лодзь |
| 2022-04-22 | ЛКС Лодзь | 0 - 1 | Хробри Глогув |
| 2022-04-16 | Заглембє Сосн. | 0 - 0 | ЛКС Лодзь |
| 2022-04-08 | ЛКС Лодзь | 3 - 2 | Сандеція Нови С. |
| 2022-04-01 | Подбескідзє | 1 - 1 | ЛКС Лодзь |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 2 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 17% | 17% |
ГКС Катовіце останні 12 матчі
| 2022-07-09 | Тихи | 0 - 0 | ГКС Катовіце |
| 2022-06-30 | ГКС Катовіце | 2 - 0 | Ружомберок |
| 2022-06-25 | ГКС Катовіце | 1 - 0 | Польковіце |
| 2022-06-22 | ГКС Катовіце | 2 - 3 | Заглембє Сосн. |
| 2022-06-18 | ГКС Катовіце | 0 - 0 | Скра |
| 2022-05-22 | ГКС Катовіце | 2 - 0 | ЛКС Лодзь |
| 2022-05-14 | Корона Кєльце | 1 - 2 | ГКС Катовіце |
| 2022-05-07 | ГКС Катовіце | 3 - 1 | ГКС Ястшембє |
| 2022-05-01 | Пуща | 1 - 1 | ГКС Катовіце |
| 2022-04-27 | ГКС Катовіце | 3 - 0 | Скра |
| 2022-04-24 | Тихи | 1 - 1 | ГКС Катовіце |
| 2022-04-19 | Стоміл Ольштин | 0 - 1 | ГКС Катовіце |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 8 | 4 | 2 | |
| 58% | 33% | 8% | 67% | 33% | 17% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Термаліца | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Рух Хожув | 1 | 0 | 1 |
| 2 | Скра | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Одра Ополє | 1 | -1 | 0 |
| 5 | Арка Гдиня | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Вісла Краків | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ГКС Катовіце | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Тихи | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Гурнік Ленчна | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Заглембє Сосн. | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ЛКС Лодзь | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Подбескідзє | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Пуща | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Ресовія Ряшів | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Сандеція Нови С. | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Сталь Ряшів | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Хойнічанка | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Хробри Глогув | 0 | 0 | 0 |
Позиція в лізі
| ЛКС Лодзь | ГКС Катовіце | |
| Позиція | 5 | 5 |
| Очки | 0 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 3 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| ЛКС Лодзь | ГКС Катовіце | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| ЛКС Лодзь | ГКС Катовіце | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (2) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 50% |
| Перемоги в гостях | 0% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (3) | |
| Голи за матч | 1.50 |
| Голи вдома за матч | 1.00 |
| Голи в гостях за матч | 0.50 |
| Домашня команда забила в | 50% |
| Команда гостей забила в | 50% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 50% |
| Більше 2.5 | 50% |
| Більше 3.5 | 0% |
ЛКС Лодзь наступні 6 матчі
| 2022-07-24 | Тихи | - | ЛКС Лодзь |
| 2022-07-30 | ЛКС Лодзь | - | Скра |
| 2022-08-06 | Хробри Глогув | - | ЛКС Лодзь |
| 2022-08-10 | ЛКС Лодзь | - | Пуща |
| 2022-08-14 | Сталь Ряшів | - | ЛКС Лодзь |
| 2022-08-19 | ЛКС Лодзь | - | Рух Хожув |
ГКС Катовіце наступні 6 матчі
| 2022-07-24 | ГКС Катовіце | - | Термаліца |
| 2022-07-31 | Подбескідзє | - | ГКС Катовіце |
| 2022-08-06 | ГКС Катовіце | - | Заглембє Сосн. |
| 2022-08-09 | Вісла Краків | - | ГКС Катовіце |
| 2022-08-12 | ГКС Катовіце | - | Сандеція Нови С. |
| 2022-08-21 | Ресовія Ряшів | - | ГКС Катовіце |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 3.50 | 4.00 |
| Ймовірність | 39% | 32% | 29% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.80 |
| Ймовірність | 64% | 36% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.40 | |
| Ймовірність | 16% | 84% | |
| Менше 1.5 @ 3.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.02 | 1.83 | |
| Ймовірність | 16% | 84% | |
| Менше 2.5 @ 1.83 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.28 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 16% | 84% | |
| Ні @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-07-16 16:05. На даний момент можливі зміни!