Пе́рша лі́га - Україна

понеділок, 22.05.2023
12:00
ЛНЗ Черкаси

ЛНЗ Черкаси

Карпати Львів

Карпати Львів

4 - 1
(1 - 0,  3 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Черкаси
В гостях: Львів
Відстань: 580.1 км
Час початку
Година: 12:00 (14:00 місцевий час)

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.10 2.95 3.30 1X 1.29 1.65
36% 34% 30% 1.29 53% 47%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.46 2.50 2.37 1.51 4.40 1.18
81% 19% 30% 70% 15% 85%

Останні 1 прямі зустрічі

2023-04-22 Карпати Львів 1 - 1 ЛНЗ Черкаси

ЛНЗ Черкаси останні 12 матчі

2023-05-13 Епіцентр 0 - 2 ЛНЗ Черкаси
2023-05-06 ЛНЗ Черкаси 1 - 1 Нива Тернопіль
2023-05-01 ЛНЗ Черкаси 1 - 2 Полісся Житомир
2023-04-22 Карпати Львів 1 - 1 ЛНЗ Черкаси
2023-04-14 ЛНЗ Черкаси 2 - 0 Епіцентр
2023-04-08 Нива Тернопіль 1 - 2 ЛНЗ Черкаси
2022-11-27 ЛНЗ Черкаси 5 - 0 Гірник-Спорт
2022-11-19 Скорук Томаківка 0 - 2 ЛНЗ Черкаси
2022-11-12 ЛНЗ Черкаси 2 - 2 Чернігів
2022-11-06 СК Полтава 0 - 1 ЛНЗ Черкаси
2022-10-28 Кремінь 1 - 1 ЛНЗ Черкаси
2022-10-21 ЛНЗ Черкаси 1 - 0 СК Металург
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 4 1 10 4 2
58% 33% 8% 83% 33% 17%

Карпати Львів останні 12 матчі

2023-05-13 Карпати Львів 0 - 1 СК Металург
2023-05-07 Кремінь 1 - 1 Карпати Львів
2023-04-29 Оболонь Київ 1 - 2 Карпати Львів
2023-04-22 Карпати Львів 1 - 1 ЛНЗ Черкаси
2023-04-15 СК Металург 0 - 1 Карпати Львів
2023-04-08 Карпати Львів 2 - 0 Кремінь
2022-11-27 Карпати Львів 1 - 2 Полісся Житомир
2022-11-20 Прикарпаття 0 - 2 Карпати Львів
2022-11-11 Епіцентр 1 - 0 Карпати Львів
2022-11-06 Карпати Львів 3 - 2 Діназ Вишгород
2022-10-30 Буковина 1 - 2 Карпати Львів
2022-10-22 Карпати Львів 1 - 0 Нива Тернопіль
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 8 4 1
58% 17% 25% 67% 33% 8%

Таблиця Пе́рша лі́га

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Полісся Житомир 6 4 0 2 11 4 +7 28
2 Оболонь Київ 6 3 2 1 7 5 +2 27
3 ЛНЗ Черкаси 6 3 2 1 9 5 +4 19
4 Карпати Львів 6 3 2 1 7 4 +3 17
5 СК Металург 6 3 1 2 6 5 +1 17
6 Епіцентр 6 1 1 4 4 9 -5 12
7 Нива Тернопіль 6 0 3 3 5 9 -4 6
8 Кремінь 6 1 1 4 4 12 -8 6
1 Скорук Томаківка 7 3 4 0 10 3 +7 22
2 Прикарпаття 7 3 3 1 11 4 +7 21
3 Буковина 7 3 3 1 12 9 +3 20
4 Чернігів 7 2 2 3 7 10 -3 19
5 Діназ Вишгород 7 2 3 2 7 9 -2 18
6 СК Полтава 7 2 2 3 10 13 -3 16
7 ФСК Маріуполь 7 2 1 4 10 12 -2 12
8 Гірник-Спорт 7 1 2 4 7 14 -7 8

Хронологія матчів у лізі

ЛНЗ Черкаси       
Карпати Львів       
Вдома       
В гостях       

Матчі вдома/в гостях

М Команда ЛНЗ Черкаси Карпати Львів
1 Полісся Житомир 1 - 2  
2 Оболонь Київ   1 - 2
3 ЛНЗ Черкаси -  
4 Карпати Львів   -
5 СК Металург   0 - 1
6 Епіцентр 2 - 0  
7 Нива Тернопіль 1 - 1  
8 Кремінь   1 - 1
1 Скорук Томаківка    
2 Прикарпаття    
3 Буковина    
4 Чернігів    
5 Діназ Вишгород    
6 СК Полтава    
7 ФСК Маріуполь    
8 Гірник-Спорт    

Позиція в лізі

  ЛНЗ Черкаси Карпати Львів
Позиція 3 4
Очки 19 17
  Вдома В гостях
Позиція 7 5
Очки 4 7

Форма в лізі

  ЛНЗ Черкаси Карпати Львів
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
2   
1  
3    
2   
1  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
1  
1  
2   
1  
0  

Голи в лізі

  ЛНЗ Черкаси Карпати Львів
Забиті голи
Пропущені голи
9          
5      
7        
4     
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
4     
3    
4     
2   

Загальна статистика для Пе́рша лі́га

Матчі   (52)
Перемоги вдома 31%
Нічиї 31%
Перемоги в гостях 38%
Зіграні матчі 100%
Голи   (127)
Голи за матч 2.44
Голи вдома за матч 1.23
Голи в гостях за матч 1.21
Домашня команда забила в 75%
Команда гостей забила в 79%
Обидві Команди Заб'ють 58%
Більше 1.5 77%
Більше 2.5 42%
Більше 3.5 15%

ЛНЗ Черкаси наступні 6 матчі

2023-05-27 Полісся Житомир - ЛНЗ Черкаси
2023-06-10 Інгулець - ЛНЗ Черкаси
2023-06-14 ЛНЗ Черкаси - Інгулець
2023-07-30 ЛНЗ Черкаси - Чорноморець
2023-08-05 Минай - ЛНЗ Черкаси
2023-08-13 Кривбас - ЛНЗ Черкаси

Карпати Львів наступні 6 матчі

2023-05-27 Карпати Львів - Оболонь Київ
2023-07-17 Верес Рівне - Карпати Львів
2023-07-28 Карпати Львів - Хуст
2023-08-02 Прикарпаття - Карпати Львів
2023-08-06 Карпати Львів - Буковина
2023-08-11 Прикарпаття - Карпати Львів

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.10 2.95 3.30
Ймовірність 36% 34% 30%
1X @ 1.29
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.29 1.65
Ймовірність 53% 47%
1X @ 1.29
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.46 2.50
Ймовірність   81% 19%
Більше 1.5 @ 1.46
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.37 1.51
Ймовірність   30% 70%
Менше 2.5 @ 1.51
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   4.40 1.18
Ймовірність   15% 85%
Менше 3.5 @ 1.18
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.05 1.66
Ймовірність   58% 42%
Так @ 2.05

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-05-22 08:01. На даний момент можливі зміни!