Кубок Грузії - Грузія

середа, 17.04.2019
17:00
Лок. Тбілісі

Лок. Тбілісі

Чіхура Сачхере

Чіхура Сачхере

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Тбілісі
В гостях: Сачхере
Відстань: 137.5 км
Стадіон
Стадіон: Стадіон імені Михайла Месхі
Вміщує: 27 223
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 17:00 (20:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.25 3.20 2.85 12 1.36 1.55
33% 32% 35% 1.28 47% 53%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
-- 1.85 1.85 3.10 1.33
54% 46% 50% 50% 30% 70%

Останні 12 прямі зустрічі

2019-04-06 Чіхура Сачхере 1 - 0 Лок. Тбілісі
2018-11-02 Чіхура Сачхере 0 - 0 Лок. Тбілісі
2018-08-25 Лок. Тбілісі 3 - 2 Чіхура Сачхере
2018-05-26 Чіхура Сачхере 1 - 3 Лок. Тбілісі
2018-03-31 Лок. Тбілісі 1 - 1 Чіхура Сачхере
2017-11-26 Чіхура Сачхере 1 - 0 Лок. Тбілісі
2017-09-23 Лок. Тбілісі 3 - 0 Чіхура Сачхере
2017-06-20 Чіхура Сачхере 0 - 3 Лок. Тбілісі
2017-04-29 Лок. Тбілісі 5 - 0 Чіхура Сачхере
2016-10-23 Лок. Тбілісі 1 - 4 Чіхура Сачхере
2016-08-20 Чіхура Сачхере 3 - 2 Лок. Тбілісі
2016-02-19 Лок. Тбілісі 2 - 2 Чіхура Сачхере
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 9 8 6
42% 25% 33% 75% 67% 50%

Лок. Тбілісі останні 12 матчі

2019-04-12 Лок. Тбілісі 1 - 2 Сіоні
2019-04-06 Чіхура Сачхере 1 - 0 Лок. Тбілісі
2019-04-02 Лок. Тбілісі 0 - 1 ВІТ Джорджія
2019-03-30 Діла Горі 3 - 1 Лок. Тбілісі
2019-03-17 Лок. Тбілісі 0 - 4 Динамо Тбілісі
2019-03-09 Торпедо Кутаїсі 0 - 2 Лок. Тбілісі
2019-03-05 Лок. Тбілісі 1 - 3 Іберія 1999
2019-03-02 Лок. Тбілісі 4 - 1 Руставі
2019-02-19 Уфа 0 - 1 Лок. Тбілісі
2018-12-08 Лок. Тбілісі 1 - 0 Руставі
2018-12-04 Діла Горі 4 - 0 Лок. Тбілісі
2018-11-30 Лок. Тбілісі 5 - 1 Колхеті-1913
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 0 7 8 7 6
42% 0% 58% 67% 58% 50%

Чіхура Сачхере останні 12 матчі

2019-04-13 Іберія 1999 2 - 3 Чіхура Сачхере
2019-04-06 Чіхура Сачхере 1 - 0 Лок. Тбілісі
2019-04-02 Динамо Батумі 0 - 0 Чіхура Сачхере
2019-03-30 Чіхура Сачхере 5 - 0 Сіоні
2019-03-16 Руставі 1 - 1 Чіхура Сачхере
2019-03-11 ВІТ Джорджія 1 - 1 Чіхура Сачхере
2019-03-06 Чіхура Сачхере 1 - 1 Діла Горі
2019-03-03 Динамо Тбілісі 2 - 0 Чіхура Сачхере
2019-02-15 Динамо Москва 5 - 0 Чіхура Сачхере
2018-12-08 Чіхура Сачхере 2 - 1 Сіоні
2018-12-04 Іберія 1999 0 - 0 Чіхура Сачхере
2018-11-29 Самтредія 1 - 2 Чіхура Сачхере
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 5 2 9 5 3
42% 42% 17% 75% 42% 25%
Реклама

Лок. Тбілісі наступні 6 матчі

2019-04-20 Динамо Батумі - Лок. Тбілісі
2019-04-24 Руставі - Лок. Тбілісі
2019-05-05 Іберія 1999 - Лок. Тбілісі
2019-05-10 Лок. Тбілісі - Торпедо Кутаїсі
2019-05-15 Динамо Тбілісі - Лок. Тбілісі
2019-05-19 Лок. Тбілісі - Діла Горі

Чіхура Сачхере наступні 6 матчі

2019-04-21 Чіхура Сачхере - Торпедо Кутаїсі
2019-04-25 Чіхура Сачхере - Динамо Тбілісі
2019-05-05 Діла Горі - Чіхура Сачхере
2019-05-11 Чіхура Сачхере - ВІТ Джорджія
2019-05-15 Чіхура Сачхере - Руставі
2019-05-19 Сіоні - Чіхура Сачхере

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.25 3.20 2.85
Ймовірність 33% 32% 35%
12 @ 1.28
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.36 1.55
Ймовірність 47% 53%
X2 @ 1.55
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   --
Ймовірність   54% 46%
Більше 1.5
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.85 1.85
Ймовірність   50% 50%
Більше 2.5 @ 1.85
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.10 1.33
Ймовірність   30% 70%
Менше 3.5 @ 1.33
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.72 2.00
Ймовірність   54% 46%
Так @ 1.72

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-04-17 16:04. На даний момент можливі зміни!