Друга ліга - Болгарія
неділя, 01.04.2018
15:00
15:00

Лок. Горна

Лудогорець II
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Горна Оряховиця |
| В гостях: | Разград |
| Відстань: | 79.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Локомотив |
| Вміщує: | 12 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.50 | 3.10 | 1 | 1.30 | 1.70 | |||
| 44% | 27% | 29% | 2.00 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.40 | 1.50 | 2.40 | 2.20 | 1.60 | ||||||
| 70% | 30% | 53% | 47% | 32% | 68% |
Останні 3 прямі зустрічі
| 2017-09-10 | Лудогорець II | 2 - 2 | Лок. Горна |
| 2016-04-30 | Лудогорець II | 2 - 1 | Лок. Горна |
| 2015-10-19 | Лок. Горна | 4 - 1 | Лудогорець II |
Лок. Горна останні 12 матчі
| 2018-03-17 | Ботев Гилибово | 1 - 0 | Лок. Горна |
| 2018-03-10 | Лок. Горна | 3 - 0 | Созополь |
| 2018-03-04 | Царско Село | 1 - 0 | Лок. Горна |
| 2018-02-24 | Струмска Слава | 0 - 0 | Лок. Горна |
| 2017-12-02 | Лок. Горна | 1 - 0 | Ловеч |
| 2017-11-25 | Помор'є | 2 - 1 | Лок. Горна |
| 2017-11-18 | Несебир | 4 - 2 | Лок. Горна |
| 2017-11-04 | Лок. Горна | 3 - 0 | Черн. Балчик |
| 2017-10-28 | Нефтохімік | 1 - 2 | Лок. Горна |
| 2017-10-20 | Лок. Горна | 1 - 0 | Лок. Софія |
| 2017-10-13 | Маріца Пловдив | 3 - 1 | Лок. Горна |
| 2017-10-01 | Лок. Горна | 1 - 1 | Монтана |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 6 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 50% | 17% |
Лудогорець II останні 12 матчі
| 2018-03-16 | Лудогорець II | 1 - 1 | Ловеч |
| 2018-03-12 | Помор'є | 0 - 1 | Лудогорець II |
| 2018-03-04 | Лудогорець II | 0 - 2 | Несебир |
| 2017-12-02 | Лудогорець II | 2 - 0 | Нефтохімік |
| 2017-11-25 | Лок. Софія | 1 - 0 | Лудогорець II |
| 2017-11-19 | Маріца Пловдив | 3 - 3 | Лудогорець II |
| 2017-11-03 | Лудогорець II | 1 - 0 | Монтана |
| 2017-10-30 | Оборіште Пан. | 0 - 0 | Лудогорець II |
| 2017-10-21 | Лудогорець II | 4 - 1 | Ботев Враца |
| 2017-10-15 | Лудогорець II | 1 - 2 | Струмска Слава |
| 2017-09-30 | Ботев Гилибово | 0 - 0 | Лудогорець II |
| 2017-09-25 | Лудогорець II | 1 - 0 | Созополь |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 3 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 25% | 17% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Царско Село | 22 | +24 | 50 |
| 2 | Ботев Враца | 22 | +12 | 45 |
| 3 | Лок. Софія | 22 | +12 | 41 |
| 4 | Монтана | 22 | +21 | 37 |
| 5 | Несебир | 22 | +4 | 36 |
| 6 | Ботев Гилибово | 22 | +4 | 34 |
| 7 | Помор'є | 22 | +1 | 29 |
| 8 | Лок. Горна | 21 | +2 | 29 |
| 9 | Черн. Балчик | 21 | -3 | 28 |
| 10 | Маріца Пловдив | 22 | -6 | 28 |
| 11 | Лудогорець II | 20 | -1 | 27 |
| 12 | Струмска Слава | 22 | -8 | 27 |
| 13 | Ловеч | 21 | -4 | 24 |
| 14 | Оборіште Пан. | 21 | -2 | 23 |
| 15 | Созополь | 21 | -18 | 14 |
| 16 | Нефтохімік | 21 | -38 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Лок. Горна | |
| Лудогорець II | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Лок. Горна | Лудогорець II |
|---|---|---|---|
| 1 | Царско Село | 1 - 3 | 3 - 2 |
| 2 | Ботев Враца | 1 - 3 | |
| 3 | Лок. Софія | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 4 | Монтана | 1 - 1 | |
| 5 | Несебир | 3 - 1 | |
| 6 | Ботев Гилибово | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Помор'є | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Лок. Горна | - | |
| 9 | Черн. Балчик | 3 - 0 | |
| 10 | Маріца Пловдив | 3 - 3 | |
| 11 | Лудогорець II | - | |
| 12 | Струмска Слава | 4 - 3 | |
| 13 | Ловеч | 1 - 0 | 4 - 1 |
| 14 | Оборіште Пан. | 0 - 0 | |
| 15 | Созополь | 3 - 0 | |
| 16 | Нефтохімік | 2 - 1 |
Позиція в лізі
| Лок. Горна | Лудогорець II | |
| Позиція | 8 | 11 |
| Очки | 29 | 27 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 13 |
| Очки | 20 | 6 |
Форма в лізі
| Лок. Горна | Лудогорець II | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
5 8 |
7
6 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
2 2 |
1
3 5 |
Голи в лізі
| Лок. Горна | Лудогорець II | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
32
30 |
27
28 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
12 |
9
16 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (172) | |
| Перемоги вдома | 51% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (420) | |
| Голи за матч | 2.44 |
| Голи вдома за матч | 1.41 |
| Голи в гостях за матч | 1.03 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 61% |
| Обидві Команди Заб'ють | 47% |
| Більше 1.5 | 65% |
| Більше 2.5 | 43% |
| Більше 3.5 | 26% |
Лок. Горна наступні 6 матчі
| 2018-04-06 | Ботев Враца | - | Лок. Горна |
| 2018-04-14 | Лок. Горна | - | Оборіште Пан. |
| 2018-04-19 | Монтана | - | Лок. Горна |
| 2018-04-22 | Лок. Горна | - | Маріца Пловдив |
| 2018-04-30 | Лок. Софія | - | Лок. Горна |
| 2018-05-05 | Лок. Горна | - | Нефтохімік |
Лудогорець II наступні 6 матчі
| 2018-04-07 | Лудогорець II | - | Царско Село |
| 2018-04-11 | Черн. Балчик | - | Лудогорець II |
| 2018-04-15 | Созополь | - | Лудогорець II |
| 2018-04-19 | Лудогорець II | - | Ботев Гилибово |
| 2018-04-22 | Струмска Слава | - | Лудогорець II |
| 2018-04-28 | Ботев Враца | - | Лудогорець II |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 3.50 | 3.10 |
| Ймовірність | 44% | 27% | 29% |
| 1 @ 2.00 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 1.70 |
| Ймовірність | 60% | 40% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.17 | 4.40 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 1.5 @ 1.17 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.40 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Більше 2.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.60 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 3.5 @ 1.60 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.45 | 2.55 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Так @ 1.45 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-01 12:06. На даний момент можливі зміни!