Перша ліга - Болгарія
вівторок, 29.10.2019
14:00
14:00

Лок. Пловдив

Черно Море
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Пловдив |
| В гостях: | Варна |
| Відстань: | 284.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Локомотив |
| Вміщує: | 15 000 |
| Розміри: | 105 x 71 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Dusan Kosic (Слн) |
| В гостях: | Іліан Іллієв (Бол) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.30 | 3.60 | 1X | 1.28 | 1.80 | |||
| 36% | 38% | 26% | 1.28 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 82% | 18% | 50% | 50% | 36% | 64% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-07-14 | Черно Море | 3 - 1 | Лок. Пловдив |
| 2018-12-08 | Черно Море | 2 - 0 | Лок. Пловдив |
| 2018-08-24 | Лок. Пловдив | 0 - 2 | Черно Море |
| 2018-05-19 | Лок. Пловдив | 2 - 1 | Черно Море |
| 2018-05-16 | Черно Море | 2 - 1 | Лок. Пловдив |
| 2018-03-18 | Черно Море | 0 - 1 | Лок. Пловдив |
| 2017-10-21 | Лок. Пловдив | 0 - 3 | Черно Море |
| 2017-05-21 | Лок. Пловдив | 2 - 1 | Черно Море |
| 2017-04-23 | Черно Море | 3 - 2 | Лок. Пловдив |
| 2016-12-02 | Лок. Пловдив | 1 - 0 | Черно Море |
| 2016-08-19 | Черно Море | 2 - 0 | Лок. Пловдив |
| 2016-05-22 | Лок. Пловдив | 2 - 1 | Черно Море |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 0 | 7 | 10 | 7 | 2 | |
| 42% | 0% | 58% | 83% | 58% | 17% |
Лок. Пловдив останні 12 матчі
| 2019-10-20 | Лок. Пловдив | 1 - 0 | ЦСКА Софія |
| 2019-10-05 | Етар | 0 - 5 | Лок. Пловдив |
| 2019-09-30 | Бистріца | 2 - 3 | Лок. Пловдив |
| 2019-09-26 | Balkan Botevgrad | 0 - 3 | Лок. Пловдив |
| 2019-09-22 | Лок. Пловдив | 3 - 0 | Бероє |
| 2019-09-13 | Царско Село | 2 - 3 | Лок. Пловдив |
| 2019-08-31 | Лок. Пловдив | 1 - 1 | Ботев Пловдив |
| 2019-08-24 | Левскі | 1 - 0 | Лок. Пловдив |
| 2019-08-19 | Лок. Пловдив | 3 - 1 | Дунав Русе |
| 2019-08-15 | Страсбург | 1 - 0 | Лок. Пловдив |
| 2019-08-11 | Арда | 2 - 5 | Лок. Пловдив |
| 2019-08-08 | Лок. Пловдив | 0 - 1 | Страсбург |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 8 | 7 | 5 | |
| 67% | 8% | 25% | 67% | 58% | 42% |
Черно Море останні 12 матчі
| 2019-10-18 | Бистріца | 0 - 2 | Черно Море |
| 2019-10-11 | Віторул | 3 - 2 | Черно Море |
| 2019-10-04 | Черно Море | 2 - 0 | Бероє |
| 2019-09-27 | Царско Село | 1 - 1 | Черно Море |
| 2019-09-24 | Botev Ihtiman | 0 - 3 | Черно Море |
| 2019-09-20 | Черно Море | 2 - 0 | Ботев Пловдив |
| 2019-09-15 | Левскі | 3 - 0 | Черно Море |
| 2019-08-30 | Черно Море | 1 - 1 | Дунав Русе |
| 2019-08-23 | Арда | 0 - 0 | Черно Море |
| 2019-08-18 | Черно Море | 1 - 2 | Лудогорець |
| 2019-08-09 | Ботев Враца | 1 - 1 | Черно Море |
| 2019-08-02 | Черно Море | 0 - 0 | Славія Софія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 4 | 1 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 33% | 8% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лудогорець | 13 | +16 | 33 |
| 2 | Лок. Пловдив | 13 | +17 | 29 |
| 3 | Левскі | 13 | +16 | 29 |
| 4 | ЦСКА Софія | 13 | +7 | 22 |
| 5 | Черно Море | 13 | +6 | 21 |
| 6 | Славія Софія | 13 | 0 | 19 |
| 7 | Бероє | 13 | -2 | 18 |
| 8 | Арда | 13 | -2 | 18 |
| 9 | Етар | 13 | -6 | 14 |
| 10 | Дунав Русе | 13 | -6 | 13 |
| 11 | Царско Село | 13 | -6 | 12 |
| 12 | Ботев Враца | 13 | -7 | 12 |
| 13 | Ботев Пловдив | 13 | -11 | 9 |
| 14 | Бистріца | 13 | -22 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Лок. Пловдив | |
| Черно Море | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Лок. Пловдив | Черно Море |
|---|---|---|---|
| 1 | Лудогорець | 1 - 1 | |
| 2 | Лок. Пловдив | - | |
| 3 | Левскі | 3 - 0 | |
| 4 | ЦСКА Софія | 1 - 0 | 1 - 3 |
| 5 | Черно Море | - | |
| 6 | Славія Софія | 3 - 2 | |
| 7 | Бероє | 3 - 0 | |
| 8 | Арда | 0 - 0 | |
| 9 | Етар | ||
| 10 | Дунав Русе | 3 - 1 | |
| 11 | Царско Село | 1 - 1 | |
| 12 | Ботев Враца | 1 - 1 | |
| 13 | Ботев Пловдив | 1 - 1 | |
| 14 | Бистріца | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Лок. Пловдив | Черно Море | |
| Позиція | 2 | 5 |
| Очки | 29 | 21 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 4 |
| Очки | 14 | 9 |
Форма в лізі
| Лок. Пловдив | Черно Море | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
2 2 |
5
6 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
2 0 |
2
3 1 |
Голи в лізі
| Лок. Пловдив | Черно Море | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
33
16 |
17
11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
5 |
7
6 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (91) | |
| Перемоги вдома | 46% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (243) | |
| Голи за матч | 2.67 |
| Голи вдома за матч | 1.44 |
| Голи в гостях за матч | 1.23 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 51% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 51% |
| Більше 3.5 | 32% |
Лок. Пловдив наступні 6 матчі
| 2019-11-05 | Славія Софія | - | Лок. Пловдив |
| 2019-11-08 | Лок. Пловдив | - | Ботев Враца |
| 2019-11-16 | Лок. Пловдив | - | Струмска Слава |
| 2019-11-23 | Лудогорець | - | Лок. Пловдив |
| 2019-12-01 | Лок. Пловдив | - | Арда |
| 2019-12-05 | Лок. Пловдив | - | Ловеч |
Черно Море наступні 6 матчі
| 2019-11-05 | Черно Море | - | ЦСКА Софія |
| 2019-11-09 | Етар | - | Черно Море |
| 2019-11-15 | Нефтохімік | - | Черно Море |
| 2019-11-23 | Славія Софія | - | Черно Море |
| 2019-11-30 | Черно Море | - | Ботев Враца |
| 2019-12-04 | Левскі | - | Черно Море |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 3.30 | 3.60 |
| Ймовірність | 36% | 38% | 26% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 1.80 |
| Ймовірність | 57% | 43% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 82% | 18% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.70 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Менше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Так @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-29 12:03. На даний момент можливі зміни!