Друга ліга - Болгарія
четвер, 05.04.2018
15:00
15:00

Лок. Софія

Черн. Балчик
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Софія |
| В гостях: | Балчик |
| Відстань: | 401.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Локомотив |
| Вміщує: | 22 000 (17 500) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 3.80 | 5.50 | 1 | 1.11 | 2.35 | |||
| 50% | 25% | 25% | 1.50 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 3.94 | 1.65 | 2.10 | 2.55 | 1.45 | ||||||
| 63% | 37% | 43% | 57% | 31% | 69% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2017-09-16 | Черн. Балчик | 2 - 2 | Лок. Софія |
Лок. Софія останні 12 матчі
| 2018-03-31 | Нефтохімік | 0 - 1 | Лок. Софія |
| 2018-03-17 | Лок. Софія | 0 - 1 | Струмска Слава |
| 2018-03-10 | Лок. Софія | 4 - 2 | Маріца Пловдив |
| 2018-03-05 | Монтана | 4 - 0 | Лок. Софія |
| 2018-02-24 | Лок. Софія | 1 - 0 | Оборіште Пан. |
| 2017-12-02 | Ботев Враца | 2 - 2 | Лок. Софія |
| 2017-11-25 | Лок. Софія | 1 - 0 | Лудогорець II |
| 2017-11-18 | Лок. Софія | 1 - 1 | Ботев Гилибово |
| 2017-11-04 | Созополь | 0 - 0 | Лок. Софія |
| 2017-10-28 | Лок. Софія | 0 - 0 | Царско Село |
| 2017-10-24 | Ловеч | 1 - 0 | Лок. Софія |
| 2017-10-20 | Лок. Горна | 1 - 0 | Лок. Софія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 33% | 25% | 25% |
Черн. Балчик останні 12 матчі
| 2018-03-31 | Черн. Балчик | 1 - 0 | Маріца Пловдив |
| 2018-03-17 | Монтана | 4 - 0 | Черн. Балчик |
| 2018-03-10 | Черн. Балчик | 0 - 0 | Оборіште Пан. |
| 2018-03-04 | Ботев Враца | 3 - 2 | Черн. Балчик |
| 2017-12-02 | Ботев Гилибово | 3 - 2 | Черн. Балчик |
| 2017-11-25 | Черн. Балчик | 1 - 1 | Созополь |
| 2017-11-18 | Черн. Балчик | 1 - 1 | Царско Село |
| 2017-11-04 | Лок. Горна | 3 - 0 | Черн. Балчик |
| 2017-10-28 | Черн. Балчик | 1 - 0 | Ловеч |
| 2017-10-22 | Помор'є | 1 - 1 | Черн. Балчик |
| 2017-10-14 | Черн. Балчик | 3 - 2 | Несебир |
| 2017-09-30 | Струмска Слава | 0 - 2 | Черн. Балчик |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 5 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 42% | 33% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Царско Село | 22 | +24 | 50 |
| 2 | Ботев Враца | 22 | +12 | 45 |
| 3 | Лок. Софія | 22 | +12 | 41 |
| 4 | Монтана | 23 | +22 | 40 |
| 5 | Несебир | 22 | +4 | 36 |
| 6 | Ботев Гилибово | 22 | +4 | 34 |
| 7 | Лок. Горна | 22 | +2 | 30 |
| 8 | Помор'є | 23 | 0 | 29 |
| 9 | Лудогорець II | 21 | -1 | 28 |
| 10 | Черн. Балчик | 21 | -3 | 28 |
| 11 | Маріца Пловдив | 22 | -6 | 28 |
| 12 | Струмска Слава | 22 | -8 | 27 |
| 13 | Ловеч | 21 | -4 | 24 |
| 14 | Оборіште Пан. | 21 | -2 | 23 |
| 15 | Созополь | 21 | -18 | 14 |
| 16 | Нефтохімік | 21 | -38 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Лок. Софія | |
| Черн. Балчик | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Лок. Софія | Черн. Балчик |
|---|---|---|---|
| 1 | Царско Село | 0 - 0 | |
| 2 | Ботев Враца | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 3 | Лок. Софія | - | |
| 4 | Монтана | 1 - 0 | 4 - 0 |
| 5 | Несебир | 4 - 1 | |
| 6 | Ботев Гилибово | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 7 | Лок. Горна | 3 - 0 | |
| 8 | Помор'є | 1 - 1 | |
| 9 | Лудогорець II | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 10 | Черн. Балчик | - | |
| 11 | Маріца Пловдив | 4 - 2 | 0 - 1 |
| 12 | Струмска Слава | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 13 | Ловеч | 4 - 0 | |
| 14 | Оборіште Пан. | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 15 | Созополь | 1 - 0 | |
| 16 | Нефтохімік | 2 - 0 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Лок. Софія | Черн. Балчик | |
| Позиція | 3 | 10 |
| Очки | 41 | 28 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 12 |
| Очки | 26 | 9 |
Форма в лізі
| Лок. Софія | Черн. Балчик | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
12
5 5 |
7
7 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
2 1 |
2
3 6 |
Голи в лізі
| Лок. Софія | Черн. Балчик | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
34
22 |
25
28 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
5 |
11
20 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (174) | |
| Перемоги вдома | 51% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (427) | |
| Голи за матч | 2.45 |
| Голи вдома за матч | 1.42 |
| Голи в гостях за матч | 1.03 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 61% |
| Обидві Команди Заб'ють | 47% |
| Більше 1.5 | 66% |
| Більше 2.5 | 44% |
| Більше 3.5 | 26% |
Лок. Софія наступні 6 матчі
| 2018-04-14 | Несебир | - | Лок. Софія |
| 2018-04-19 | Лок. Софія | - | Помор'є |
| 2018-04-22 | Ловеч | - | Лок. Софія |
| 2018-04-30 | Лок. Софія | - | Лок. Горна |
| 2018-05-07 | Царско Село | - | Лок. Софія |
| 2018-05-13 | Лок. Софія | - | Созополь |
Черн. Балчик наступні 6 матчі
| 2018-04-11 | Черн. Балчик | - | Лудогорець II |
| 2018-04-14 | Черн. Балчик | - | Нефтохімік |
| 2018-04-18 | Черн. Балчик | - | Струмска Слава |
| 2018-04-21 | Несебир | - | Черн. Балчик |
| 2018-04-28 | Черн. Балчик | - | Помор'є |
| 2018-05-05 | Ловеч | - | Черн. Балчик |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 3.80 | 5.50 |
| Ймовірність | 50% | 25% | 25% |
| 1 @ 1.50 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.11 | 2.35 |
| Ймовірність | 66% | 34% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 3.94 | |
| Ймовірність | 63% | 37% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.65 | 2.10 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Менше 2.5 @ 2.10 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.55 | 1.45 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 3.5 @ 1.45 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 1.95 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Ні @ 1.95 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-05 12:04. На даний момент можливі зміни!