Перша ліга - Хорватія

пʼятниця, 01.02.2019
17:00
Лок. Загреб

Лок. Загреб

Запрешич

Запрешич

2 - 0
(0 - 0,  2 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Загреб
В гостях: Запресич
Відстань: 14.0 км
Стадіон
Стадіон: Maksimir
Вміщує: 35 123
Розміри: 105 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 17:00 (18:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.53 3.80 6.00 1 1.12 2.37
55% 19% 26% 1.53 67% 33%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.20 4.33 1.66 2.15 2.62 1.44
82% 18% 61% 39% 31% 69%

Останні 12 прямі зустрічі

2018-10-05 Запрешич 2 - 1 Лок. Загреб
2018-07-28 Лок. Загреб 4 - 0 Запрешич
2018-05-13 Запрешич 1 - 2 Лок. Загреб
2018-03-17 Лок. Загреб 2 - 3 Запрешич
2017-11-24 Запрешич 1 - 1 Лок. Загреб
2017-09-10 Лок. Загреб 3 - 0 Запрешич
2017-05-13 Лок. Загреб 2 - 0 Запрешич
2017-03-10 Запрешич 0 - 0 Лок. Загреб
2016-11-04 Лок. Загреб 0 - 1 Запрешич
2016-08-21 Запрешич 2 - 1 Лок. Загреб
2016-04-29 Запрешич 3 - 1 Лок. Загреб
2016-03-02 Лок. Загреб 1 - 2 Запрешич
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 10 8 3
33% 17% 50% 83% 67% 25%

Лок. Загреб останні 12 матчі

2019-01-24 Лок. Загреб 2 - 1 Белупо
2019-01-21 Лок. Загреб 3 - 1 Тітоград
2019-01-12 Лок. Загреб 1 - 1 Горіца
2018-12-14 Лок. Загреб 2 - 2 Горіца
2018-12-08 Рієка 3 - 0 Лок. Загреб
2018-12-04 Лок. Загреб 1 - 2 Рієка
2018-11-30 Лок. Загреб 1 - 1 Белупо
2018-11-25 Лок. Загреб 2 - 2 Осієк
2018-11-11 Лок. Загреб 0 - 1 Динамо Загреб
2018-11-03 Лок. Загреб 1 - 0 Істра 1961
2018-10-30 NK Zadar 1 - 3 Лок. Загреб
2018-10-26 Рудеш Загреб 0 - 4 Лок. Загреб
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 10 8 5
42% 33% 25% 83% 67% 42%

Запрешич останні 12 матчі

2019-01-23 Істра 1961 2 - 1 Запрешич
2018-12-16 Осієк 6 - 0 Запрешич
2018-12-09 Запрешич 0 - 2 Динамо Загреб
2018-11-30 Істра 1961 0 - 2 Запрешич
2018-11-23 Рудеш Загреб 0 - 1 Запрешич
2018-11-10 Хайдук Спліт 3 - 0 Запрешич
2018-11-05 Запрешич 0 - 0 Белупо
2018-10-30 Запрешич 2 - 1 Істра 1961
2018-10-27 Запрешич 1 - 3 Горіца
2018-10-19 Запрешич 1 - 2 Рієка
2018-10-05 Запрешич 2 - 1 Лок. Загреб
2018-09-29 Запрешич 0 - 3 Осієк
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 1 7 10 8 2
33% 8% 58% 83% 67% 17%
Реклама

Таблиця Перша ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Динамо Загреб 18 14 3 1 32 9 +23 45
2 Осієк 18 10 4 4 38 18 +20 34
3 Рієка 18 9 7 2 32 17 +15 34
4 Лок. Загреб 18 9 4 5 32 18 +14 31
5 Горіца 18 8 3 7 23 22 +1 27
6 Хайдук Спліт 18 5 8 5 27 25 +2 23
7 Белупо 18 2 11 5 20 26 -6 17
8 Запрешич 18 5 2 11 20 41 -21 17
9 Істра 1961 18 4 3 11 20 35 -15 15
10 Рудеш Загреб 18 0 3 15 10 43 -33 3

Хронологія матчів у лізі

Лок. Загреб                   
Запрешич                   
Вдома                   
В гостях                   

Матчі вдома/в гостях

М Команда Лок. Загреб Запрешич
1 Динамо Загреб 0 - 1 5 - 3
2 Осієк 2 - 2 6 - 0
3 Рієка 2 - 0 4 - 0
4 Лок. Загреб - 4 - 0
5 Горіца 2 - 2 2 - 3
6 Хайдук Спліт 2 - 0 3 - 0
7 Белупо 1 - 1 2 - 1
8 Запрешич 4 - 0 -
9 Істра 1961 1 - 0 0 - 2
10 Рудеш Загреб 1 - 0 0 - 1

Позиція в лізі

  Лок. Загреб Запрешич
Позиція 4 8
Очки 31 17
  Вдома В гостях
Позиція 3 8
Очки 18 9

Форма в лізі

  Лок. Загреб Запрешич
Перемоги
Нічиї
Поразки
9          
4     
5      
5      
2   
11            
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
5      
3    
1  
3    
0  
6       

Голи в лізі

  Лок. Загреб Запрешич
Забиті голи
Пропущені голи
32                                 
18                   
20                     
41                                          
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
15                
6       
10           
26                           

Загальна статистика для Перша ліга

Матчі   (90)
Перемоги вдома 36%
Нічиї 27%
Перемоги в гостях 38%
Зіграні матчі 100%
Голи   (254)
Голи за матч 2.82
Голи вдома за матч 1.42
Голи в гостях за матч 1.40
Домашня команда забила в 74%
Команда гостей забила в 76%
Обидві Команди Заб'ють 53%
Більше 1.5 82%
Більше 2.5 51%
Більше 3.5 27%

Лок. Загреб наступні 6 матчі

2019-02-10 Хайдук Спліт - Лок. Загреб
2019-02-15 Лок. Загреб - Рудеш Загреб
2019-02-24 Істра 1961 - Лок. Загреб
2019-03-02 Лок. Загреб - Динамо Загреб
2019-03-10 Осієк - Лок. Загреб
2019-03-16 Лок. Загреб - Белупо

Запрешич наступні 6 матчі

2019-02-10 Запрешич - Рієка
2019-02-16 Горіца - Запрешич
2019-02-23 Белупо - Запрешич
2019-03-03 Запрешич - Хайдук Спліт
2019-03-08 Рудеш Загреб - Запрешич
2019-03-15 Запрешич - Істра 1961

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.53 3.80 6.00
Ймовірність 55% 19% 26%
1 @ 1.53
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.12 2.37
Ймовірність 67% 33%
1X @ 1.12
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.20 4.33
Ймовірність   82% 18%
Більше 1.5 @ 1.20
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.66 2.15
Ймовірність   61% 39%
Більше 2.5 @ 1.66
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.62 1.44
Ймовірність   31% 69%
Менше 3.5 @ 1.44
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.72 2.00
Ймовірність   47% 53%
Ні @ 2.00

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-02-01 16:02. На даний момент можливі зміни!