Перша ліга - Хорватія
субота, 12.11.2022
14:00
14:00

Лок. Загреб

Істра 1961
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Загреб |
| В гостях: | Пула |
| Відстань: | 196.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Maksimir |
| Вміщує: | 35 123 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.40 | 3.80 | X2 | 1.22 | 1.80 | |||
| 30% | 31% | 39% | 1.80 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.77 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 76% | 24% | 55% | 45% | 23% | 77% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-09-04 | Істра 1961 | 1 - 2 | Лок. Загреб |
| 2022-04-23 | Істра 1961 | 2 - 2 | Лок. Загреб |
| 2022-02-12 | Лок. Загреб | 1 - 1 | Істра 1961 |
| 2021-11-01 | Істра 1961 | 2 - 1 | Лок. Загреб |
| 2021-08-14 | Лок. Загреб | 4 - 0 | Істра 1961 |
| 2021-05-11 | Істра 1961 | 1 - 1 | Лок. Загреб |
| 2021-03-13 | Лок. Загреб | 0 - 1 | Істра 1961 |
| 2021-03-10 | Істра 1961 | 3 - 1 | Лок. Загреб |
| 2021-01-13 | Істра 1961 | 1 - 0 | Лок. Загреб |
| 2020-10-02 | Лок. Загреб | 0 - 0 | Істра 1961 |
| 2020-06-25 | Істра 1961 | 1 - 1 | Лок. Загреб |
| 2020-02-14 | Лок. Загреб | 2 - 0 | Істра 1961 |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 5 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 42% | 25% |
Лок. Загреб останні 12 матчі
| 2022-11-05 | Белупо | 0 - 0 | Лок. Загреб |
| 2022-10-30 | Лок. Загреб | 2 - 2 | Хайдук Спліт |
| 2022-10-22 | Лок. Загреб | 2 - 1 | Горіца |
| 2022-10-16 | Рієка | 3 - 0 | Лок. Загреб |
| 2022-10-07 | Лок. Загреб | 1 - 1 | Шибеник |
| 2022-10-01 | Осієк | 4 - 1 | Лок. Загреб |
| 2022-09-18 | Лок. Загреб | 1 - 2 | Динамо Загреб |
| 2022-09-11 | Лок. Загреб | 1 - 2 | Вараждин |
| 2022-09-04 | Істра 1961 | 1 - 2 | Лок. Загреб |
| 2022-08-27 | Лок. Загреб | 0 - 1 | Белупо |
| 2022-08-21 | Хайдук Спліт | 2 - 1 | Лок. Загреб |
| 2022-08-13 | Горіца | 3 - 2 | Лок. Загреб |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 9 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 75% | 25% |
Істра 1961 останні 12 матчі
| 2022-11-08 | Рудеш Загреб | 2 - 1 | Істра 1961 |
| 2022-11-04 | Істра 1961 | 1 - 0 | Горіца |
| 2022-10-29 | Рієка | 0 - 1 | Істра 1961 |
| 2022-10-23 | Істра 1961 | 0 - 0 | Шибеник |
| 2022-10-15 | Осієк | 2 - 0 | Істра 1961 |
| 2022-09-30 | Вараждин | 1 - 1 | Істра 1961 |
| 2022-09-17 | Хайдук Спліт | 2 - 2 | Істра 1961 |
| 2022-09-11 | Белупо | 0 - 3 | Істра 1961 |
| 2022-09-04 | Істра 1961 | 1 - 2 | Лок. Загреб |
| 2022-08-26 | Горіца | 0 - 2 | Істра 1961 |
| 2022-08-21 | Істра 1961 | 1 - 1 | Рієка |
| 2022-08-12 | Шибеник | 0 - 0 | Істра 1961 |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 4 | 1 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 33% | 8% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Динамо Загреб | 15 | +26 | 38 |
| 2 | Хайдук Спліт | 16 | +14 | 34 |
| 3 | Осієк | 16 | +6 | 27 |
| 4 | Белупо | 16 | -10 | 25 |
| 5 | Вараждин | 16 | -2 | 22 |
| 6 | Істра 1961 | 15 | -1 | 20 |
| 7 | Рієка | 16 | -5 | 15 |
| 8 | Лок. Загреб | 16 | -8 | 15 |
| 9 | Шибеник | 16 | -7 | 13 |
| 10 | Горіца | 16 | -13 | 7 |
Хронологія матчів у лізі
| Лок. Загреб | |
| Істра 1961 | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Лок. Загреб | Істра 1961 |
|---|---|---|---|
| 1 | Динамо Загреб | 1 - 2 | 4 - 1 |
| 2 | Хайдук Спліт | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 3 | Осієк | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Белупо | 0 - 1 | 0 - 3 |
| 5 | Вараждин | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Істра 1961 | - | |
| 7 | Рієка | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Лок. Загреб | - | |
| 9 | Шибеник | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Горіца | 2 - 1 | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Лок. Загреб | Істра 1961 | |
| Позиція | 8 | 6 |
| Очки | 15 | 20 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 5 |
| Очки | 11 | 12 |
Форма в лізі
| Лок. Загреб | Істра 1961 | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
3 9 |
5
5 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
2 3 |
3
3 2 |
Голи в лізі
| Лок. Загреб | Істра 1961 | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
21
29 |
15
16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
11 |
10
9 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (79) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (207) | |
| Голи за матч | 2.62 |
| Голи вдома за матч | 1.41 |
| Голи в гостях за матч | 1.22 |
| Домашня команда забила в | 68% |
| Команда гостей забила в | 81% |
| Обидві Команди Заб'ють | 58% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 25% |
Лок. Загреб наступні 6 матчі
| 2022-12-23 | Лок. Загреб | - | Белупо |
| 2022-12-30 | Горіца | - | Лок. Загреб |
| 2023-01-08 | Лок. Загреб | - | Дольний Кубін |
| 2023-01-11 | Шибеник | - | Лок. Загреб |
| 2023-01-22 | Вараждин | - | Лок. Загреб |
| 2023-01-28 | Динамо Загреб | - | Лок. Загреб |
Істра 1961 наступні 6 матчі
| 2022-12-11 | Істра 1961 | - | Олвейс Реді |
| 2022-12-18 | Верона | - | Істра 1961 |
| 2022-12-22 | Істра 1961 | - | Горіца |
| 2023-01-06 | Істра 1961 | - | Арсенал Тиват |
| 2023-01-09 | Істра 1961 | - | Македонія ГП |
| 2023-01-20 | Істра 1961 | - | Белупо |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 3.40 | 3.80 |
| Ймовірність | 30% | 31% | 39% |
| X2 @ 1.80 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.80 |
| Ймовірність | 43% | 57% |
| X2 @ 1.80 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.77 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 2.5 @ 2.10 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.28 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Так @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-12 12:01. На даний момент можливі зміни!