МЛС - США

неділя, 18.07.2021
03:30
Лос-Анджелес ФК

Лос-Анджелес ФК

Реал Солт Лейк

Реал Солт Лейк

2 - 1
(1 - 1,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Лос-Анджелес
В гостях: Сенді
Відстань: 918.9 км
Час початку
Година: 03:30 (19:30 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.33 5.25 9.00 1 1.07 3.25
45% 33% 22% 1.33 84% 16%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.16 5.00 1.53 2.40 2.25 1.57
83% 17% 49% 51% 21% 79%

Останні 9 прямі зустрічі

2021-07-04 Реал Солт Лейк 0 - 1 Лос-Анджелес ФК
2020-10-05 Реал Солт Лейк 1 - 3 Лос-Анджелес ФК
2020-09-10 Реал Солт Лейк 3 - 0 Лос-Анджелес ФК
2019-08-18 Реал Солт Лейк 0 - 2 Лос-Анджелес ФК
2019-06-12 Реал Солт Лейк 0 - 3 Лос-Анджелес ФК
2019-03-24 Лос-Анджелес ФК 2 - 1 Реал Солт Лейк
2018-11-02 Лос-Анджелес ФК 2 - 3 Реал Солт Лейк
2018-08-16 Лос-Анджелес ФК 2 - 0 Реал Солт Лейк
2018-03-10 Реал Солт Лейк 1 - 5 Лос-Анджелес ФК
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 0 2 8 6 3
78% 0% 22% 89% 67% 33%

Лос-Анджелес ФК останні 12 матчі

2021-07-08 Остін 0 - 2 Лос-Анджелес ФК
2021-07-04 Реал Солт Лейк 0 - 1 Лос-Анджелес ФК
2021-06-26 Сп. Канзас-Сіті 2 - 1 Лос-Анджелес ФК
2021-06-24 Лос-Анджелес ФК 2 - 0 Даллас
2021-06-20 Лос-Анджелес ФК 1 - 1 Х'юстон Динамо
2021-05-29 Лос-Анджелес ФК 1 - 2 Нью-Йорк Сіті
2021-05-23 Лос-Анджелес ФК 2 - 1 Колорадо Репідс
2021-05-17 Сіетл Саундерс 2 - 0 Лос-Анджелес ФК
2021-05-09 ЛА Гелаксі 2 - 1 Лос-Анджелес ФК
2021-05-01 Х'юстон Динамо 1 - 1 Лос-Анджелес ФК
2021-04-24 Лос-Анджелес ФК 1 - 1 Сіетл Саундерс
2021-04-17 Лос-Анджелес ФК 2 - 0 Остін
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 11 4 0
42% 25% 33% 92% 33% 0%

Реал Солт Лейк останні 12 матчі

2021-07-08 Ванкувер Вайткепс 0 - 4 Реал Солт Лейк
2021-07-04 Реал Солт Лейк 0 - 1 Лос-Анджелес ФК
2021-06-27 Реал Солт Лейк 1 - 1 Х'юстон Динамо
2021-06-24 Сіетл Саундерс 2 - 1 Реал Солт Лейк
2021-06-19 Реал Солт Лейк 3 - 1 Ванкувер Вайткепс
2021-05-30 Реал Солт Лейк 1 - 1 Міннесота Юн.
2021-05-23 Даллас 2 - 2 Реал Солт Лейк
2021-05-16 Реал Солт Лейк 0 - 0 Нешвілл
2021-05-08 Реал Солт Лейк 1 - 2 СХ Ертквейкс
2021-05-01 Реал Солт Лейк 3 - 1 Сп. Канзас-Сіті
2021-04-25 Міннесота Юн. 1 - 2 Реал Солт Лейк
2021-04-11 Реал Солт Лейк 0 - 1 ЛА Гелаксі
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 9 7 4
33% 33% 33% 75% 58% 33%
Реклама

Таблиця МЛС

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Нью-Інгленд Рев. 13 7 3 3 22 18 +4 24
2 Орландо Сіті 12 6 3 3 20 12 +8 21
3 Філадельфія Юніон 13 5 5 3 16 12 +4 20
4 Нешвілл 12 4 7 1 16 13 +3 19
5 Монреаль 12 5 4 3 14 11 +3 19
6 Нью-Йорк Сіті 11 5 2 4 19 13 +6 17
7 НЙ Ред Буллс 12 5 2 5 17 15 +2 17
8 Коламбус Крю 12 4 5 3 13 11 +2 17
9 Ді Сі Юнайтед 12 5 1 6 17 14 +3 16
10 Атланта Юнайтед 12 2 7 3 13 15 -2 13
11 Цинцинатті 11 3 3 5 12 20 -8 12
12 Чикаго Файр 12 3 2 7 13 18 -5 11
13 Інтер Маямі 11 2 2 7 9 17 -8 8
14 Торонто 12 2 2 8 16 29 -13 8
1 Сіетл Саундерс 13 8 5 0 23 8 +15 29
2 Сп. Канзас-Сіті 13 8 2 3 24 15 +9 26
3 ЛА Гелаксі 12 8 0 4 20 18 +2 24
4 Колорадо Репідс 11 6 2 3 18 12 +6 20
5 Лос-Анджелес ФК 12 5 3 4 15 12 +3 18
6 Реал Солт Лейк 11 4 4 3 18 12 +6 16
7 Х'юстон Динамо 13 3 6 4 16 19 -3 15
8 Міннесота Юн. 12 4 3 5 12 16 -4 15
9 Остін 13 3 4 6 10 14 -4 13
10 Портленд Тімберс 11 4 1 6 14 19 -5 13
11 Даллас 12 2 5 5 14 20 -6 11
12 СХ Ертквейкс 12 3 2 7 14 22 -8 11
13 Ванкувер Вайткепс 12 2 3 7 12 22 -10 9

Хронологія матчів у лізі

Лос-Анджелес ФК             
Реал Солт Лейк            
Вдома             
В гостях            

Матчі вдома/в гостях

М Команда Лос-Анджелес ФК Реал Солт Лейк
1 Нью-Інгленд Рев.    
2 Орландо Сіті    
3 Філадельфія Юніон    
4 Нешвілл    
5 Монреаль    
6 Нью-Йорк Сіті 1 - 2  
7 НЙ Ред Буллс    
8 Коламбус Крю    
9 Ді Сі Юнайтед    
10 Атланта Юнайтед    
11 Цинцинатті    
12 Чикаго Файр    
13 Інтер Маямі    
14 Торонто    
1 Сіетл Саундерс 1 - 1 2 - 1
2 Сп. Канзас-Сіті    
3 ЛА Гелаксі    
4 Колорадо Репідс 2 - 1  
5 Лос-Анджелес ФК -  
6 Реал Солт Лейк   -
7 Х'юстон Динамо 1 - 1  
8 Міннесота Юн.   1 - 2
9 Остін 2 - 0  
10 Портленд Тімберс    
11 Даллас 2 - 0 2 - 2
12 СХ Ертквейкс    
13 Ванкувер Вайткепс   0 - 4

Позиція в лізі

  Лос-Анджелес ФК Реал Солт Лейк
Позиція 5 6
Очки 18 16
  Вдома В гостях
Позиція 21 19
Очки 11 7

Форма в лізі

  Лос-Анджелес ФК Реал Солт Лейк
Перемоги
Нічиї
Поразки
5      
3    
4     
4     
4     
3    
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
2   
1  
2   
1  
1  

Голи в лізі

  Лос-Анджелес ФК Реал Солт Лейк
Забиті голи
Пропущені голи
15                
12             
18                   
12             
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
9          
5      
9          
5      

Загальна статистика для МЛС

Матчі   (162)
Перемоги вдома 48%
Нічиї 27%
Перемоги в гостях 25%
Зіграні матчі 100%
Голи   (427)
Голи за матч 2.64
Голи вдома за матч 1.57
Голи в гостях за матч 1.06
Домашня команда забила в 81%
Команда гостей забила в 67%
Обидві Команди Заб'ють 55%
Більше 1.5 76%
Більше 2.5 51%
Більше 3.5 29%

Лос-Анджелес ФК наступні 6 матчі

2021-07-22 Портленд Тімберс - Лос-Анджелес ФК
2021-07-25 Лос-Анджелес ФК - Ванкувер Вайткепс
2021-07-29 Лос-Анджелес ФК - Міннесота Юн.
2021-08-05 Лос-Анджелес ФК - Сп. Канзас-Сіті
2021-08-09 СХ Ертквейкс - Лос-Анджелес ФК
2021-08-15 Атланта Юнайтед - Лос-Анджелес ФК

Реал Солт Лейк наступні 6 матчі

2021-07-22 Реал Солт Лейк - ЛА Гелаксі
2021-07-25 Реал Солт Лейк - Колорадо Репідс
2021-08-01 Х'юстон Динамо - Реал Солт Лейк
2021-08-05 ЛА Гелаксі - Реал Солт Лейк
2021-08-08 Портленд Тімберс - Реал Солт Лейк
2021-08-15 Реал Солт Лейк - Остін

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.33 5.25 9.00
Ймовірність 45% 33% 22%
1 @ 1.33
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.07 3.25
Ймовірність 84% 16%
1X @ 1.07
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.16 5.00
Ймовірність   83% 17%
Більше 1.5 @ 1.16
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.53 2.40
Ймовірність   49% 51%
Менше 2.5 @ 2.40
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.25 1.57
Ймовірність   21% 79%
Менше 3.5 @ 1.57
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.80 1.95
Ймовірність   61% 39%
Так @ 1.80

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-07-18 00:02. На даний момент можливі зміни!