Ла Ліга 2 - Іспанія
неділя, 15.09.2019
19:00
19:00

Луго

Фуенлабрада
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Луго |
| В гостях: | Фуенлабрада |
| Відстань: | 435.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Естадіо Анхо Карро |
| Вміщує: | 7 000 |
| Розміри: | 105 x 70 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 2.90 | 2.75 | 2 | 1.40 | 1.40 | |||
| 18% | 32% | 50% | 2.75 | 26% | 74% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.40 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 82% | 18% | 38% | 62% | 15% | 85% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Луго останні 12 матчі
| 2019-09-08 | Ельче | 1 - 1 | Луго |
| 2019-09-01 | Луго | 2 - 4 | Алькоркон |
| 2019-08-24 | Реал Ов'єдо | 1 - 1 | Луго |
| 2019-08-17 | Луго | 0 - 0 | Естремадура |
| 2019-08-09 | Луго | 1 - 1 | Понферрадіна |
| 2019-07-31 | Луго | 1 - 1 | Реал Ов'єдо |
| 2019-07-20 | Сельта Віго | 3 - 0 | Луго |
| 2019-06-09 | Хімнастік | 1 - 1 | Луго |
| 2019-06-04 | Луго | 0 - 0 | Тенеріфе |
| 2019-05-26 | Естремадура | 0 - 0 | Луго |
| 2019-05-19 | Луго | 1 - 0 | Депортіво |
| 2019-05-11 | Спортінг Х. | 0 - 0 | Луго |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 9 | 2 | 7 | 2 | 1 | |
| 8% | 75% | 17% | 58% | 17% | 8% |
Фуенлабрада останні 12 матчі
| 2019-09-07 | Фуенлабрада | 1 - 1 | Понферрадіна |
| 2019-08-31 | Фуенлабрада | 2 - 1 | Реал Ов'єдо |
| 2019-08-25 | Естремадура | 1 - 2 | Фуенлабрада |
| 2019-08-17 | Ельче | 0 - 2 | Фуенлабрада |
| 2019-08-10 | Алькоркон | 0 - 0 | Фуенлабрада |
| 2019-07-25 | Алавес | 0 - 1 | Фуенлабрада |
| 2019-07-20 | Леганес | 2 - 0 | Фуенлабрада |
| 2019-06-12 | Фуенлабрада | 0 - 0 | Расінг С. |
| 2019-06-09 | Расінг С. | 1 - 2 | Фуенлабрада |
| 2019-06-02 | Рекр. Уельва | 1 - 1 | Фуенлабрада |
| 2019-05-26 | Фуенлабрада | 3 - 0 | Рекр. Уельва |
| 2019-05-19 | Фуенлабрада | 1 - 0 | Бургос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 8 | 4 | 0 | |
| 58% | 33% | 8% | 67% | 33% | 0% |
Таблиця Ла Ліга 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кадіс | 5 | +7 | 15 |
| 2 | Альмерія | 5 | +8 | 13 |
| 3 | Сарагоса | 4 | +6 | 10 |
| 4 | Фуенлабрада | 4 | +4 | 10 |
| 5 | Уеска | 5 | +2 | 9 |
| 6 | Райо Вальєкано | 5 | +2 | 8 |
| 7 | Нумансія | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Жирона | 5 | 0 | 7 |
| 9 | Алькоркон | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Понферрадіна | 5 | +2 | 6 |
| 11 | Альбасете | 4 | -3 | 6 |
| 12 | Спортінг Х. | 4 | +1 | 5 |
| 13 | Малага | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Мірандес | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Ельче | 4 | -2 | 4 |
| 16 | Тенеріфе | 4 | -5 | 4 |
| 17 | Луго | 4 | -2 | 3 |
| 18 | Депортіво | 4 | -4 | 3 |
| 19 | Лас-Пальмас | 5 | -4 | 3 |
| 20 | Естремадура | 4 | -2 | 2 |
| 21 | Расінг С. | 5 | -4 | 2 |
| 22 | Реал Ов'єдо | 4 | -3 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Луго | |
| Фуенлабрада | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Луго | Фуенлабрада |
|---|---|---|---|
| 1 | Кадіс | ||
| 2 | Альмерія | ||
| 3 | Сарагоса | ||
| 4 | Фуенлабрада | - | |
| 5 | Уеска | ||
| 6 | Райо Вальєкано | ||
| 7 | Нумансія | ||
| 8 | Жирона | ||
| 9 | Алькоркон | 2 - 4 | |
| 10 | Понферрадіна | ||
| 11 | Альбасете | ||
| 12 | Спортінг Х. | ||
| 13 | Малага | ||
| 14 | Мірандес | ||
| 15 | Ельче | 0 - 2 | |
| 16 | Тенеріфе | ||
| 17 | Луго | - | |
| 18 | Депортіво | ||
| 19 | Лас-Пальмас | ||
| 20 | Естремадура | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 21 | Расінг С. | ||
| 22 | Реал Ов'єдо |
Позиція в лізі
| Луго | Фуенлабрада | |
| Позиція | 17 | 4 |
| Очки | 3 | 10 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 18 | 3 |
| Очки | 1 | 6 |
Форма в лізі
| Луго | Фуенлабрада | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
3 1 |
3
1 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 1 |
2
0 0 |
Голи в лізі
| Луго | Фуенлабрада | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
6 |
7
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
4 |
4
1 |
Загальна статистика для Ла Ліга 2
| Матчі (50) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (117) | |
| Голи за матч | 2.34 |
| Голи вдома за матч | 1.34 |
| Голи в гостях за матч | 1.00 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 40% |
| Більше 3.5 | 20% |
Луго наступні 6 матчі
| 2019-09-18 | Луго | - | Понферрадіна |
| 2019-09-21 | Сарагоса | - | Луго |
| 2019-09-29 | Луго | - | Тенеріфе |
| 2019-10-02 | Мірандес | - | Луго |
| 2019-10-05 | Луго | - | Лас-Пальмас |
| 2019-10-12 | Альмерія | - | Луго |
Фуенлабрада наступні 6 матчі
| 2019-09-18 | Фуенлабрада | - | Сарагоса |
| 2019-09-22 | Тенеріфе | - | Фуенлабрада |
| 2019-09-28 | Фуенлабрада | - | Райо Вальєкано |
| 2019-10-01 | Нумансія | - | Фуенлабрада |
| 2019-10-06 | Фуенлабрада | - | Спортінг Х. |
| 2019-10-13 | Мірандес | - | Фуенлабрада |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.80 | 2.90 | 2.75 |
| Ймовірність | 18% | 32% | 50% |
| 2 @ 2.75 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.40 |
| Ймовірність | 26% | 74% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.62 | |
| Ймовірність | 82% | 18% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 1.53 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 1.18 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.18 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.72 | |
| Ймовірність | 67% | 33% | |
| Так @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-15 16:05. На даний момент можливі зміни!