Дивізіон 1 - Південь - Швеція
середа, 20.06.2018
18:00
18:00

Лундс

М'єльбю
0 - 4
(0 - 1, 0 - 3)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Лунд |
| В гостях: | Галлевік |
| Відстань: | 100.2 км |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.25 | 4.75 | 1.44 | X2 | 2.62 | 1.14 | |||
| 31% | 25% | 44% | 1.14 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 5.50 | 1.40 | 2.87 | 2.00 | 1.72 | ||||||
| 79% | 21% | 60% | 40% | 45% | 55% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Лундс останні 12 матчі
| 2018-06-16 | Лундс | 3 - 2 | Ютсіктенс |
| 2018-06-10 | Ескільсмінне | 2 - 3 | Лундс |
| 2018-06-06 | Хускварна | 2 - 0 | Лундс |
| 2018-06-02 | Лундс | 4 - 2 | Карлскруна |
| 2018-05-27 | Уддеволд | 1 - 0 | Лундс |
| 2018-05-19 | Лундс | 4 - 5 | Оскархамн |
| 2018-05-12 | Лундс | 6 - 3 | Отвідаберг |
| 2018-05-05 | Твокер | 0 - 0 | Лундс |
| 2018-04-28 | Лундс | 2 - 2 | Греббестад |
| 2018-04-21 | Шевде | 0 - 2 | Лундс |
| 2018-04-14 | Крістіанстад | 0 - 1 | Лундс |
| 2018-04-07 | Лундс | 1 - 2 | Торн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 7 | 6 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 58% | 50% |
М'єльбю останні 12 матчі
| 2018-06-16 | М'єльбю | 1 - 1 | Оскархамн |
| 2018-06-10 | Карлскруна | 2 - 2 | М'єльбю |
| 2018-06-06 | Енгельхольмс | 2 - 1 | М'єльбю |
| 2018-06-02 | М'єльбю | 6 - 0 | Уддеволд |
| 2018-05-27 | М'єльбю | 3 - 2 | Греббестад |
| 2018-05-19 | Ютсіктенс | 3 - 2 | М'єльбю |
| 2018-05-13 | М'єльбю | 2 - 1 | Торн |
| 2018-05-05 | Отвідаберг | 0 - 1 | М'єльбю |
| 2018-04-29 | М'єльбю | 2 - 0 | Ескільсмінне |
| 2018-04-21 | Твокер | 2 - 5 | М'єльбю |
| 2018-04-15 | М'єльбю | 4 - 1 | Шевде |
| 2018-04-08 | Хускварна | 0 - 0 | М'єльбю |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 8 | 6 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 67% | 50% |
Таблиця Дивізіон 1 - Південь
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | М'єльбю | 12 | +15 | 24 |
| 2 | Оскархамн | 12 | +8 | 24 |
| 3 | Торн | 12 | +6 | 24 |
| 4 | Твокер | 12 | +4 | 23 |
| 5 | Ескільсмінне | 12 | +4 | 22 |
| 6 | Уддеволд | 12 | +1 | 21 |
| 7 | Лундс | 12 | +5 | 20 |
| 8 | Крістіанстад | 12 | -1 | 17 |
| 9 | Енгельхольмс | 12 | -5 | 16 |
| 10 | Юнгшіле | 12 | +6 | 15 |
| 11 | Ютсіктенс | 12 | -3 | 13 |
| 12 | Карлскруна | 12 | -5 | 13 |
| 13 | Хускварна | 12 | -4 | 10 |
| 14 | Шевде | 12 | -10 | 10 |
| 15 | Греббестад | 12 | -9 | 8 |
| 16 | Отвідаберг | 12 | -12 | 7 |
Хронологія матчів у лізі
| Лундс | |
| М'єльбю | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Лундс | М'єльбю |
|---|---|---|---|
| 1 | М'єльбю | - | |
| 2 | Оскархамн | 4 - 5 | |
| 3 | Торн | 1 - 2 | |
| 4 | Твокер | 2 - 5 | |
| 5 | Ескільсмінне | ||
| 6 | Уддеволд | ||
| 7 | Лундс | - | |
| 8 | Крістіанстад | ||
| 9 | Енгельхольмс | 2 - 1 | |
| 10 | Юнгшіле | ||
| 11 | Ютсіктенс | 3 - 2 | 3 - 2 |
| 12 | Карлскруна | 4 - 2 | 2 - 2 |
| 13 | Хускварна | 0 - 0 | |
| 14 | Шевде | ||
| 15 | Греббестад | 2 - 2 | |
| 16 | Отвідаберг | 6 - 3 | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Лундс | М'єльбю | |
| Позиція | 7 | 1 |
| Очки | 20 | 24 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 6 |
| Очки | 10 | 8 |
Форма в лізі
| Лундс | М'єльбю | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
2 4 |
7
3 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 2 |
2
2 2 |
Голи в лізі
| Лундс | М'єльбю | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
26
21 |
29
14 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
16 |
11
9 |
Загальна статистика для Дивізіон 1 - Південь
| Матчі (96) | |
| Перемоги вдома | 49% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (298) | |
| Голи за матч | 3.10 |
| Голи вдома за матч | 1.79 |
| Голи в гостях за матч | 1.31 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 60% |
| Більше 1.5 | 81% |
| Більше 2.5 | 56% |
| Більше 3.5 | 36% |
Лундс наступні 6 матчі
| 2018-07-01 | Юнгшіле | - | Лундс |
| 2018-07-07 | Лундс | - | Енгельхольмс |
| 2018-07-13 | Торн | - | Лундс |
| 2018-07-21 | Лундс | - | Крістіанстад |
| 2018-08-18 | Греббестад | - | Лундс |
| 2018-08-25 | Лундс | - | Уддеволд |
М'єльбю наступні 6 матчі
| 2018-07-01 | Крістіанстад | - | М'єльбю |
| 2018-07-07 | М'єльбю | - | Юнгшіле |
| 2018-07-14 | Юнгшіле | - | М'єльбю |
| 2018-07-21 | М'єльбю | - | Енгельхольмс |
| 2018-08-18 | Шевде | - | М'єльбю |
| 2018-08-25 | М'єльбю | - | Отвідаберг |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.25 | 4.75 | 1.44 |
| Ймовірність | 31% | 25% | 44% |
| X2 @ 1.14 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 1.14 |
| Ймовірність | 41% | 59% |
| X2 @ 1.14 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.12 | 5.50 | |
| Ймовірність | 79% | 21% | |
| Більше 1.5 @ 1.12 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.87 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Більше 2.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.72 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 3.5 @ 1.72 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Так @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-06-20 16:05. На даний момент можливі зміни!