Суперліга - Швейцарія
середа, 10.08.2022
18:00
18:00

Люцерн

Грассхопперс
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Люцерн |
| В гостях: | Цюріх |
| Відстань: | 39.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Swissporarena |
| Вміщує: | 17 500 (16 500) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 4.00 | 4.50 | 1 | 1.18 | 2.10 | |||
| 40% | 32% | 28% | 1.70 | 70% | 30% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.53 | 2.40 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 74% | 26% | 53% | 47% | 18% | 82% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-04-09 | Грассхопперс | 2 - 2 | Люцерн |
| 2022-03-13 | Люцерн | 1 - 0 | Грассхопперс |
| 2021-12-12 | Грассхопперс | 1 - 1 | Люцерн |
| 2021-09-11 | Люцерн | 1 - 1 | Грассхопперс |
| 2021-07-10 | Грассхопперс | 0 - 2 | Люцерн |
| 2019-10-30 | Грассхопперс | 0 - 1 | Люцерн |
| 2019-05-12 | Люцерн | 4 - 0 | Грассхопперс |
| 2019-03-02 | Грассхопперс | 1 - 3 | Люцерн |
| 2018-12-09 | Грассхопперс | 2 - 3 | Люцерн |
| 2018-09-02 | Люцерн | 2 - 1 | Грассхопперс |
| 2018-05-13 | Люцерн | 1 - 1 | Грассхопперс |
| 2018-02-11 | Грассхопперс | 1 - 2 | Люцерн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 4 | 0 | 10 | 6 | 4 | |
| 67% | 33% | 0% | 83% | 50% | 33% |
Люцерн останні 12 матчі
| 2022-08-07 | Лугано | 1 - 2 | Люцерн |
| 2022-07-23 | Цюрих | 0 - 0 | Люцерн |
| 2022-07-09 | Люцерн | 1 - 2 | Динамо К. |
| 2022-07-02 | Люцерн | 4 - 1 | Вадуц |
| 2022-06-25 | Альтах | 0 - 1 | Люцерн |
| 2022-06-17 | Люцерн | 2 - 1 | Вінтертур |
| 2022-05-29 | Люцерн | 2 - 0 | Шаффхаузен |
| 2022-05-26 | Шаффхаузен | 2 - 2 | Люцерн |
| 2022-05-22 | Цюрих | 2 - 3 | Люцерн |
| 2022-05-19 | Люцерн | 2 - 2 | Янг Бойз |
| 2022-05-11 | Сьон | 1 - 3 | Люцерн |
| 2022-05-08 | Люцерн | 4 - 0 | Серветт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 10 | 9 | 6 | |
| 67% | 25% | 8% | 83% | 75% | 50% |
Грассхопперс останні 12 матчі
| 2022-08-06 | Грассхопперс | 3 - 2 | Санкт-Галлен |
| 2022-07-31 | Янг Бойз | 1 - 1 | Грассхопперс |
| 2022-07-24 | Грассхопперс | 2 - 1 | Лугано |
| 2022-07-17 | Веєн | 2 - 3 | Грассхопперс |
| 2022-07-09 | Кельн | 1 - 1 | Грассхопперс |
| 2022-07-01 | Івердон | 2 - 0 | Грассхопперс |
| 2022-06-24 | Грассхопперс | 1 - 5 | Шаффхаузен |
| 2022-05-22 | Янг Бойз | 3 - 0 | Грассхопперс |
| 2022-05-19 | Грассхопперс | 3 - 2 | Санкт-Галлен |
| 2022-05-12 | Базель | 1 - 1 | Грассхопперс |
| 2022-05-08 | Грассхопперс | 0 - 1 | Сьон |
| 2022-04-30 | Лугано | 1 - 1 | Грассхопперс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 6 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 50% | 33% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Янг Бойз | 4 | +7 | 8 |
| 2 | Серветт | 4 | +2 | 8 |
| 3 | Грассхопперс | 3 | +2 | 7 |
| 4 | Сьон | 4 | +1 | 7 |
| 5 | Санкт-Галлен | 4 | +2 | 6 |
| 6 | Люцерн | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Лугано | 4 | 0 | 3 |
| 8 | Базель | 3 | 0 | 3 |
| 9 | Вінтертур | 4 | -6 | 1 |
| 10 | Цюрих | 4 | -9 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Люцерн | |
| Грассхопперс | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Люцерн | Грассхопперс |
|---|---|---|---|
| 1 | Янг Бойз | 1 - 1 | |
| 2 | Серветт | ||
| 3 | Грассхопперс | - | |
| 4 | Сьон | ||
| 5 | Санкт-Галлен | ||
| 6 | Люцерн | - | |
| 7 | Лугано | ||
| 8 | Базель | ||
| 9 | Вінтертур | ||
| 10 | Цюрих |
Позиція в лізі
| Люцерн | Грассхопперс | |
| Позиція | 6 | 3 |
| Очки | 4 | 7 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 6 |
| Очки | 0 | 1 |
Форма в лізі
| Люцерн | Грассхопперс | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 0 |
2
1 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
1 0 |
Голи в лізі
| Люцерн | Грассхопперс | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
1 |
6
4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
1
1 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (18) | |
| Перемоги вдома | 39% |
| Нічиї | 33% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (43) | |
| Голи за матч | 2.39 |
| Голи вдома за матч | 1.22 |
| Голи в гостях за матч | 1.17 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 56% |
| Обидві Команди Заб'ють | 44% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 44% |
| Більше 3.5 | 22% |
Люцерн наступні 6 матчі
| 2022-08-13 | Санкт-Галлен | - | Люцерн |
| 2022-08-27 | Люцерн | - | Сьон |
| 2022-09-04 | Люцерн | - | Серветт |
| 2022-09-10 | Вінтертур | - | Люцерн |
| 2022-09-17 | Беллінцона | - | Люцерн |
| 2022-09-23 | Люцерн | - | Арау |
Грассхопперс наступні 6 матчі
| 2022-08-13 | Сьон | - | Грассхопперс |
| 2022-08-27 | Серветт | - | Грассхопперс |
| 2022-09-04 | Грассхопперс | - | Вінтертур |
| 2022-09-11 | Базель | - | Грассхопперс |
| 2022-09-22 | Штутгарт | - | Грассхопперс |
| 2022-10-01 | Грассхопперс | - | Цюрих |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 4.00 | 4.50 |
| Ймовірність | 40% | 32% | 28% |
| 1 @ 1.70 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 2.10 |
| Ймовірність | 70% | 30% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 5.00 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.40 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Більше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.57 | |
| Ймовірність | 18% | 82% | |
| Менше 3.5 @ 1.57 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.37 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Так @ 1.53 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-10 16:02. На даний момент можливі зміни!