Ліга Європи УЄФА - Кваліфікація
четвер, 25.07.2019
19:15
Люцерн
(Швейцарія)
Клаксвік
(Фарерські о-ви)
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Люцерн (Швц) |
| В гостях: |
Клаксвік (Фро) |
| Відстань: |
1 930.2 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Swissporarena
(Люцерн / Швц)
|
| Вміщує: |
17 500 (16 500) |
| Розміри: |
105 x 68 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
19:15 (20:15 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.12 |
8.00 |
19.00 |
1 |
|
|
|
1.01 |
4.50 |
| 47% |
37% |
16% |
1.12 |
|
|
|
93% |
7% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.16 |
4.50 |
|
|
|
1.53 |
2.40 |
|
|
|
2.20 |
1.61 |
| 79% |
21% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
39% |
61% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Люцерн останні 12 матчі
|
2019-07-20 |
Санкт-Галлен
|
0 - 2 |
Люцерн
|
|
2019-07-12 |
Люцерн
|
1 - 3 |
Айнтрахт Фр.
|
|
2019-07-09 |
Люцерн
|
1 - 1 |
Кристал Пелес
|
|
2019-07-03 |
Люцерн
|
3 - 0 |
Арау
|
|
2019-06-29 |
Люцерн
|
0 - 0 |
Альтах
|
|
2019-06-26 |
Люцерн
|
2 - 4 |
Вінтертур
|
|
2019-05-25 |
Янг Бойз
|
4 - 0 |
Люцерн
|
|
2019-05-22 |
Люцерн
|
3 - 0 |
Цюрих
|
|
2019-05-15 |
Базель
|
3 - 2 |
Люцерн
|
|
2019-05-12 |
Люцерн
|
4 - 0 |
Грассхопперс
|
|
2019-05-05 |
Лугано
|
1 - 0 |
Люцерн
|
|
2019-04-27 |
Люцерн
|
3 - 1 |
Тун
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
10 |
8 |
6 |
| 42% |
17% |
42% |
|
83% |
67% |
50% |
Клаксвік останні 12 матчі
|
2019-07-16 |
Клаксвік
|
0 - 0 |
Рітеряй
|
|
2019-07-11 |
Рітеряй
|
1 - 1 |
Клаксвік
|
|
2019-07-04 |
Тре Фіорі
|
0 - 4 |
Клаксвік
|
|
2019-06-27 |
Клаксвік
|
5 - 1 |
Тре Фіорі
|
|
2019-06-22 |
ТБ/ФКС/Ройн
|
1 - 0 |
Клаксвік
|
|
2019-06-14 |
Скала ІФ
|
0 - 2 |
Клаксвік
|
|
2019-06-02 |
Клаксвік
|
2 - 1 |
АБ Аргір
|
|
2019-05-26 |
Клаксвік
|
4 - 0 |
Стреймур
|
|
2019-05-19 |
ХБ Торсхавн
|
4 - 1 |
Клаксвік
|
|
2019-05-13 |
Скала ІФ
|
0 - 1 |
Клаксвік
|
|
2019-05-08 |
ХБ Торсхавн
|
1 - 1 |
Клаксвік
|
|
2019-05-05 |
АБ Аргір
|
0 - 4 |
Клаксвік
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
9 |
6 |
5 |
| 58% |
25% |
17% |
|
75% |
50% |
42% |
Таблиця Суперліга (Швейцарія)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Лугано |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
3 |
| 2 |
Базель |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
3 |
| 3 |
Люцерн |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 4 |
Ксамакс |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 4 |
Тун |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 6 |
Янг Бойз |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 6 |
Серветт |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 8 |
Санкт-Галлен |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 9 |
Сьон |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 10 |
Цюрих |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
Таблиця Прем'єр-ліга (Фарерські о-ви)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Вікінгур |
15 |
11 |
2 |
2 |
35 |
17 |
+18 |
35 |
| 2 |
НСІ Рунавік |
14 |
10 |
2 |
2 |
36 |
13 |
+23 |
32 |
| 3 |
Клаксвік |
14 |
10 |
2 |
2 |
33 |
11 |
+22 |
32 |
| 4 |
Б36 Торсхавн |
14 |
10 |
1 |
3 |
23 |
13 |
+10 |
31 |
| 5 |
ХБ Торсхавн |
15 |
9 |
3 |
3 |
38 |
17 |
+21 |
30 |
| 6 |
Скала ІФ |
15 |
6 |
0 |
9 |
16 |
19 |
-3 |
18 |
| 7 |
ТБ/ФКС/Ройн |
15 |
4 |
3 |
8 |
13 |
28 |
-15 |
15 |
| 8 |
Стреймур |
15 |
2 |
2 |
11 |
16 |
37 |
-21 |
8 |
| 9 |
Фуглафйордур |
14 |
1 |
2 |
11 |
10 |
34 |
-24 |
5 |
| 10 |
АБ Аргір |
15 |
1 |
1 |
13 |
14 |
45 |
-31 |
4 |
Люцерн наступні 6 матчі
|
2019-07-28 |
Люцерн
|
- |
Цюрих
|
|
2019-08-01 |
Клаксвік
|
- |
Люцерн
|
|
2019-08-04 |
Серветт
|
- |
Люцерн
|
|
2019-08-08 |
Люцерн
|
- |
Еспаньйол
|
|
2019-08-11 |
Люцерн
|
- |
Тун
|
|
2019-08-15 |
Еспаньйол
|
- |
Люцерн
|
Клаксвік наступні 6 матчі
|
2019-08-01 |
Клаксвік
|
- |
Люцерн
|
|
2019-08-05 |
Фуглафйордур
|
- |
Клаксвік
|
|
2019-08-09 |
Клаксвік
|
- |
Вікінгур
|
|
2019-08-17 |
Клаксвік
|
- |
Скала ІФ
|
|
2019-08-21 |
Клаксвік
|
- |
Б36 Торсхавн
|
|
2019-08-25 |
Стреймур
|
- |
Клаксвік
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.12 |
8.00 |
19.00 |
| Ймовірність |
47% |
37% |
16% |
|
1 @ 1.12 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.01 |
4.50 |
| Ймовірність |
93% |
7% |
|
1X @ 1.01 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.16 |
4.50 |
| Ймовірність |
|
79% |
21% |
|
Більше 1.5 @ 1.16 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.53 |
2.40 |
| Ймовірність |
|
60% |
40% |
|
Більше 2.5 @ 1.53 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.20 |
1.61 |
| Ймовірність |
|
39% |
61% |
|
Менше 3.5 @ 1.61 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
2.62 |
1.44 |
| Ймовірність |
|
35% |
65% |
|
Ні @ 1.44 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-07-25 16:02. На даний момент можливі зміни!