Національна ліга - Гібралтар

пʼятниця, 11.12.2020
19:00
Лінкс

Лінкс

Лінкольн Ред Імпс

Лінкольн Ред Імпс

2 - 0
(0 - 0,  2 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Гібралтар
В гостях: Гібралтар
Стадіон
Стадіон: Europa Sports Park
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 19:00 (20:00 місцевий час)
Реклама

Останні 12 прямі зустрічі

2020-02-28 Лінкс 1 - 3 Лінкольн Ред Імпс
2020-01-18 Лінкольн Ред Імпс 5 - 0 Лінкс
2019-10-21 Лінкольн Ред Імпс 4 - 0 Лінкс
2019-04-26 Лінкс 1 - 4 Лінкольн Ред Імпс
2019-01-26 Лінкольн Ред Імпс 1 - 0 Лінкс
2018-10-27 Лінкс 1 - 1 Лінкольн Ред Імпс
2018-05-02 Лінкс 0 - 1 Лінкольн Ред Імпс
2018-02-24 Лінкольн Ред Імпс 2 - 0 Лінкс
2017-10-26 Лінкс 0 - 4 Лінкольн Ред Імпс
2017-03-05 Лінкольн Ред Імпс 1 - 0 Лінкс
2016-12-10 Лінкс 1 - 2 Лінкольн Ред Імпс
2016-09-24 Лінкольн Ред Імпс 5 - 0 Лінкс
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
0 1 11 9 7 6
0% 8% 92% 75% 58% 50%

Лінкс останні 12 матчі

2020-12-04 Європа ФК 3 - 1 Лінкс
2020-11-29 Лінкс 1 - 1 Мегпіс
2020-11-23 Коледж 1975 1 - 7 Лінкс
2020-11-01 Глесіс Юн. 0 - 3 Лінкс
2020-10-27 Лінкс 5 - 0 Манчестер 62
2020-10-17 Лінкс 3 - 0 Європа Пойнт
2020-02-28 Лінкс 1 - 3 Лінкольн Ред Імпс
2020-02-22 Лінкс 2 - 3 Сент-Джозефс
2020-02-07 Європа ФК 5 - 0 Лінкс
2020-02-01 Лінкс 3 - 1 Мегпіс
2020-01-25 Лайонс Гібралтар 2 - 3 Лінкс
2020-01-18 Лінкольн Ред Імпс 5 - 0 Лінкс
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 1 5 12 11 9
50% 8% 42% 100% 92% 75%

Лінкольн Ред Імпс останні 12 матчі

2020-12-06 Лінкольн Ред Імпс 3 - 0 Лайонс Гібралтар
2020-12-02 Європа Пойнт 1 - 6 Лінкольн Ред Імпс
2020-11-28 Монс Кальпе 0 - 2 Лінкольн Ред Імпс
2020-11-22 Лінкольн Ред Імпс 0 - 0 Бока Хуніорс
2020-10-31 Європа ФК 2 - 2 Лінкольн Ред Імпс
2020-10-26 Лінкольн Ред Імпс 3 - 0 Мегпіс
2020-10-19 Коледж 1975 0 - 8 Лінкольн Ред Імпс
2020-09-17 Лінкольн Ред Імпс 0 - 5 Рейнджерс
2020-08-27 Лінкольн Ред Імпс 2 - 0 Ун. Тітус Петанж
2020-08-22 Лінкольн Ред Імпс 3 - 0 Приштина
2020-02-28 Лінкс 1 - 3 Лінкольн Ред Імпс
2020-02-21 Лінкольн Ред Імпс 7 - 1 Лайонс Гібралтар
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
9 2 1 11 9 6
75% 17% 8% 92% 75% 50%
Реклама

Таблиця Національна ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Лінкольн Ред Імпс 6 5 1 0 24 3 +21 16
2 Європа ФК 6 5 1 0 21 4 +17 16
3 Сент-Джозефс 5 4 1 0 26 1 +25 13
4 Лінкс 6 4 1 1 20 5 +15 13
5 Глесіс Юн. 7 3 0 4 10 13 -3 9
6 Лайонс Гібралтар 6 2 2 2 8 5 +3 8
7 Монс Кальпе 5 2 0 3 7 10 -3 6
8 Манчестер 62 7 2 0 5 8 28 -20 6
9 Мегпіс 5 1 2 2 5 9 -4 5
10 Коледж 1975 5 0 0 5 4 29 -25 0
11 Європа Пойнт 6 0 0 6 2 28 -26 0
12 Бока Хуніорс 0 0 0 0 0 0 0 0

Хронологія матчів у лізі

Лінкс       
Лінкольн Ред Імпс        
Вдома       
В гостях        

Матчі вдома/в гостях

М Команда Лінкс Лінкольн Ред Імпс
1 Лінкольн Ред Імпс   -
2 Європа ФК   2 - 2
3 Сент-Джозефс    
4 Лінкс -  
5 Глесіс Юн.    
6 Лайонс Гібралтар    
7 Монс Кальпе   0 - 2
8 Манчестер 62 5 - 0  
9 Мегпіс 1 - 1  
10 Коледж 1975   0 - 8
11 Європа Пойнт 3 - 0 1 - 6
12 Бока Хуніорс    

Позиція в лізі

  Лінкс Лінкольн Ред Імпс
Позиція 4 1
Очки 13 16
  Вдома В гостях
Позиція 2 1
Очки 7 10

Форма в лізі

  Лінкс Лінкольн Ред Імпс
Перемоги
Нічиї
Поразки
4     
1  
1  
5      
1  
0  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
1  
0  
3    
1  
0  

Голи в лізі

  Лінкс Лінкольн Ред Імпс
Забиті голи
Пропущені голи
20                     
5      
24                         
3    
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
9          
1   
18                   
3    

Загальна статистика для Національна ліга

Матчі   (32)
Перемоги вдома 41%
Нічиї 12%
Перемоги в гостях 47%
Зіграні матчі 100%
Голи   (135)
Голи за матч 4.22
Голи вдома за матч 1.81
Голи в гостях за матч 2.41
Домашня команда забила в 62%
Команда гостей забила в 69%
Обидві Команди Заб'ють 34%
Більше 1.5 91%
Більше 2.5 78%
Більше 3.5 56%

Лінкс наступні 6 матчі

2020-12-16 Лінкс - Сент-Джозефс
2021-02-27 Лінкс - Монс Кальпе
2021-03-03 Лайонс Гібралтар - Лінкс
2021-03-08 Лайонс Гібралтар - Лінкс
2021-04-04 Монс Кальпе - Лінкс
2021-04-10 Лінкс - Лінкольн Ред Імпс

Лінкольн Ред Імпс наступні 6 матчі

2020-12-19 Лінкольн Ред Імпс - Манчестер 62
2021-02-25 Глесіс Юн. - Лінкольн Ред Імпс
2021-03-04 Лінкольн Ред Імпс - Сент-Джозефс
2021-03-10 Європа ФК - Лінкольн Ред Імпс
2021-04-10 Лінкс - Лінкольн Ред Імпс
2021-04-17 Лінкольн Ред Імпс - Монс Кальпе

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2020-12-11 16:04. На даний момент можливі зміни!