Серія A - Еквадор
неділя, 25.03.2018
18:00
18:00

Макара

Текніко У.
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Амбато |
| В гостях: | Амбато |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Bellavista |
| Вміщує: | 18 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (12:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 3.10 | 4.50 | 1 | 1.18 | 2.00 | |||
| 48% | 43% | 9% | 1.72 | 83% | 17% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.14 | 1.95 | 1.85 | 3.34 | 1.28 | ||||||
| 79% | 21% | 44% | 56% | 20% | 80% |
Останні 4 прямі зустрічі
| 2012-10-21 | Текніко У. | 1 - 1 | Макара |
| 2012-08-25 | Макара | 2 - 0 | Текніко У. |
| 2012-05-12 | Текніко У. | 0 - 0 | Макара |
| 2012-03-24 | Макара | 2 - 0 | Текніко У. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 50% | 50% | 0% | 75% | 0% | 0% |
Макара останні 12 матчі
| 2018-03-17 | Макара | 1 - 1 | Аукас |
| 2018-03-13 | Ель Насьйональ | 1 - 2 | Макара |
| 2018-03-06 | Макара | 2 - 1 | Дельфін |
| 2018-02-24 | Емелек | 2 - 0 | Макара |
| 2018-02-17 | Макара | 1 - 3 | Інд. дель Вальє |
| 2018-01-27 | Деп. Тачіра | 0 - 0 | Макара |
| 2018-01-22 | Макара | 1 - 1 | Деп. Тачіра |
| 2017-12-09 | СК Барселона | 0 - 1 | Макара |
| 2017-12-03 | Макара | 0 - 0 | Інд. дель Вальє |
| 2017-11-26 | Дельфін | 1 - 1 | Макара |
| 2017-11-19 | Макара | 1 - 0 | Фуерса Амарілья |
| 2017-11-11 | Макара | 2 - 1 | Ун. Католіка |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 8 | 4 | 1 | |
| 42% | 42% | 17% | 67% | 33% | 8% |
Текніко У. останні 12 матчі
| 2018-03-17 | ЛДУ Кіто | 4 - 0 | Текніко У. |
| 2018-03-10 | Текніко У. | 0 - 2 | Ун. Католіка |
| 2018-03-03 | Деп. Куенка | 1 - 1 | Текніко У. |
| 2018-02-25 | Текніко У. | 0 - 1 | СК Барселона |
| 2018-02-20 | Гуаякіль Сіті | 0 - 0 | Текніко У. |
| 2017-12-17 | ЛДУ Кіто | 3 - 3 | Текніко У. |
| 2017-12-14 | Текніко У. | 1 - 2 | ЛДУ Кіто |
| 2012-12-02 | Текніко У. | 1 - 3 | Ель Насьйональ |
| 2012-11-25 | Емелек | 2 - 1 | Текніко У. |
| 2012-11-22 | Текніко У. | 2 - 1 | Ольмедо |
| 2012-11-18 | Манта | 4 - 0 | Текніко У. |
| 2012-11-11 | Текніко У. | 0 - 0 | Deportivo Quito |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 9 | 7 | 4 | |
| 8% | 33% | 58% | 75% | 58% | 33% |
Таблиця Серія A
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | СК Барселона | 5 | +7 | 13 |
| 2 | Емелек | 5 | +7 | 12 |
| 3 | Інд. дель Вальє | 5 | +4 | 11 |
| 4 | ЛДУ Кіто | 5 | +5 | 10 |
| 5 | Ун. Католіка | 5 | +4 | 9 |
| 6 | Макара | 5 | -2 | 7 |
| 7 | Аукас | 5 | +2 | 6 |
| 8 | Дельфін | 5 | -3 | 4 |
| 9 | Деп. Куенка | 5 | -5 | 4 |
| 10 | Ель Насьйональ | 5 | -7 | 3 |
| 11 | Гуаякіль Сіті | 5 | -5 | 2 |
| 12 | Текніко У. | 5 | -7 | 2 |
Хронологія матчів у лізі
| Макара | |
| Текніко У. | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Макара | Текніко У. |
|---|---|---|---|
| 1 | СК Барселона | ||
| 2 | Емелек | ||
| 3 | Інд. дель Вальє | 1 - 3 | |
| 4 | ЛДУ Кіто | 4 - 0 | |
| 5 | Ун. Католіка | ||
| 6 | Макара | - | |
| 7 | Аукас | 1 - 1 | |
| 8 | Дельфін | 2 - 1 | |
| 9 | Деп. Куенка | 1 - 1 | |
| 10 | Ель Насьйональ | ||
| 11 | Гуаякіль Сіті | 0 - 0 | |
| 12 | Текніко У. | - |
Позиція в лізі
| Макара | Текніко У. | |
| Позиція | 6 | 12 |
| Очки | 7 | 2 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 10 |
| Очки | 4 | 2 |
Форма в лізі
| Макара | Текніко У. | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 2 |
0
2 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 1 |
0
2 1 |
Голи в лізі
| Макара | Текніко У. | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
8 |
1
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
5 |
1
5 |
Загальна статистика для Серія A
| Матчі (30) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 37% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (77) | |
| Голи за матч | 2.57 |
| Голи вдома за матч | 1.43 |
| Голи в гостях за матч | 1.13 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 73% |
| Обидві Команди Заб'ють | 57% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 23% |
Макара наступні 6 матчі
| 2018-04-01 | СК Барселона | - | Макара |
| 2018-04-10 | Макара | - | Гуаякіль Сіті |
| 2018-04-15 | Деп. Куенка | - | Макара |
| 2018-04-22 | Макара | - | ЛДУ Кіто |
| 2018-04-28 | Ун. Католіка | - | Макара |
| 2018-05-05 | Макара | - | Ун. Католіка |
Текніко У. наступні 6 матчі
| 2018-04-01 | Текніко У. | - | Емелек |
| 2018-04-08 | Інд. дель Вальє | - | Текніко У. |
| 2018-04-14 | Текніко У. | - | Дельфін |
| 2018-04-21 | Аукас | - | Текніко У. |
| 2018-04-29 | Текніко У. | - | Ель Насьйональ |
| 2018-05-08 | Ель Насьйональ | - | Текніко У. |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 3.10 | 4.50 |
| Ймовірність | 48% | 43% | 9% |
| 1 @ 1.72 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 2.00 |
| Ймовірність | 83% | 17% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.14 | |
| Ймовірність | 79% | 21% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.85 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.34 | 1.28 | |
| Ймовірність | 20% | 80% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Так @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-03-25 16:05. На даний момент можливі зміни!