Ліга Леуміт - Ізраїль

пʼятниця, 15.03.2019
13:00
М. Назарет

М. Назарет

Рамат Хашарон

Рамат Хашарон

3 - 1
(0 - 0,  3 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Назарет
В гостях: Рамат Хашарон
Відстань: 75.4 км
Стадіон
Стадіон: Илут (Ілут)
Вміщує: 4 932
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 13:00 (15:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.40 3.20 2.60 X2 1.50 1.53
29% 37% 34% 1.53 45% 55%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.44 2.62 2.35 1.57 4.33 1.20
67% 33% 40% 60% 18% 82%

Останні 11 прямі зустрічі

2018-11-30 Рамат Хашарон 2 - 0 М. Назарет
2018-03-02 М. Назарет 2 - 1 Рамат Хашарон
2017-11-03 Рамат Хашарон 2 - 1 М. Назарет
2017-03-07 Рамат Хашарон 2 - 1 М. Назарет
2016-11-28 М. Назарет 0 - 0 Рамат Хашарон
2016-01-29 М. Назарет 3 - 0 Рамат Хашарон
2015-10-16 Рамат Хашарон 2 - 1 М. Назарет
2014-12-19 Рамат Хашарон 1 - 1 М. Назарет
2014-09-05 М. Назарет 3 - 2 Рамат Хашарон
2011-02-11 М. Назарет 1 - 1 Рамат Хашарон
2010-10-22 Рамат Хашарон 1 - 1 М. Назарет
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 4 4 10 6 1
27% 36% 36% 91% 55% 9%

М. Назарет останні 12 матчі

2019-03-08 Хапоель Акко 1 - 1 М. Назарет
2019-03-04 М. Назарет 0 - 1 Хапоель Єрусалим
2019-02-25 Х. Петах-Тіква 1 - 2 М. Назарет
2019-02-18 М. Назарет 3 - 4 Х. Рамат Ган
2019-02-08 Х. Іроні Рішон 0 - 2 М. Назарет
2019-02-01 М. Назарет 3 - 0 Х. Бней-Лод
2019-01-25 Бейтар Тель-Авів 3 - 0 М. Назарет
2019-01-18 М. Назарет 0 - 2 Хапоель Марморек
2019-01-11 Х. Назарет 0 - 0 М. Назарет
2019-01-07 М. Назарет 1 - 1 Хапоель Афула
2018-12-28 М. Назарет 0 - 0 Хапоель Іксал
2018-12-25 Нес-Ціона 0 - 1 М. Назарет
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 8 4 1
33% 33% 33% 67% 33% 8%

Рамат Хашарон останні 12 матчі

2019-03-11 Рамат Хашарон 3 - 1 Хапоель Єрусалим
2019-03-01 Х. Рамат Ган 1 - 1 Рамат Хашарон
2019-02-22 Рамат Хашарон 0 - 1 Х. Бней-Лод
2019-02-15 Хапоель Марморек 2 - 0 Рамат Хашарон
2019-02-11 Рамат Хашарон 0 - 1 Хапоель Афула
2019-02-04 Нес-Ціона 0 - 1 Рамат Хашарон
2019-01-25 Рамат Хашарон 1 - 2 Х. Кфар-Саба
2019-01-21 Хапоель Акко 0 - 0 Рамат Хашарон
2019-01-11 Рамат Хашарон 1 - 2 Х. Петах-Тіква
2019-01-07 Х. Іроні Рішон 1 - 2 Рамат Хашарон
2018-12-31 Рамат Хашарон 1 - 2 Бейтар Тель-Авів
2018-12-25 Х. Назарет 0 - 0 Рамат Хашарон
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 7 5 1
25% 25% 50% 58% 42% 8%
Реклама

Таблиця Ліга Леуміт

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Х. Назарет 27 13 10 4 37 21 +16 49
2 Х. Кфар-Саба 27 12 8 7 38 28 +10 44
3 Нес-Ціона 27 13 4 10 44 31 +13 43
4 Хапоель Єрусалим 27 12 7 8 35 30 +5 43
5 Ашкелон 27 10 11 6 31 29 +2 41
6 Хапоель Афула 27 10 10 7 34 26 +8 40
7 Бейтар Тель-Авів 28 11 7 10 37 33 +4 39
8 Х. Рамат Ган 27 9 10 8 31 30 +1 37
9 Хапоель Акко 27 6 13 8 23 28 -5 31
10 Х. Іроні Рішон 27 7 10 10 29 36 -7 31
11 Х. Петах-Тіква 27 11 9 7 36 27 +9 30
12 Рамат Хашарон 27 7 9 11 28 31 -3 30
13 М. Назарет 27 7 9 11 24 34 -10 30
14 Х. Бней-Лод 28 7 8 13 25 36 -11 29
15 Хапоель Марморек 27 7 6 14 24 43 -19 27
16 Хапоель Іксал 27 7 5 15 26 39 -13 26

Хронологія матчів у лізі

М. Назарет                            
Рамат Хашарон                            
Вдома                            
В гостях                            

Матчі вдома/в гостях

М Команда М. Назарет Рамат Хашарон
1 Х. Назарет 2 - 2 0 - 0
2 Х. Кфар-Саба 0 - 1 2 - 0
3 Нес-Ціона 2 - 2 0 - 1
4 Хапоель Єрусалим 0 - 1 3 - 0
5 Ашкелон    
6 Хапоель Афула 1 - 1 1 - 0
7 Бейтар Тель-Авів 0 - 2 2 - 2
8 Х. Рамат Ган 3 - 4 1 - 1
9 Хапоель Акко 1 - 0 0 - 0
10 Х. Іроні Рішон 0 - 1 1 - 2
11 Х. Петах-Тіква 0 - 0 2 - 2
12 Рамат Хашарон   -
13 М. Назарет -  
14 Х. Бней-Лод 3 - 0 0 - 1
15 Хапоель Марморек 0 - 2 2 - 0
16 Хапоель Іксал 0 - 0 1 - 3

Позиція в лізі

  М. Назарет Рамат Хашарон
Позиція 13 12
Очки 30 30
  Вдома В гостях
Позиція 15 9
Очки 11 17

Форма в лізі

  М. Назарет Рамат Хашарон
Перемоги
Нічиї
Поразки
7        
9          
11            
7        
9          
11            
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
5      
6       
4     
5      
4     

Голи в лізі

  М. Назарет Рамат Хашарон
Забиті голи
Пропущені голи
24                         
34                                   
28                             
31                                
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
12             
16                 
12             
15                

Загальна статистика для Ліга Леуміт

Матчі   (217)
Перемоги вдома 37%
Нічиї 31%
Перемоги в гостях 31%
Зіграні матчі 100%
Голи   (502)
Голи за матч 2.31
Голи вдома за матч 1.26
Голи в гостях за матч 1.06
Домашня команда забила в 71%
Команда гостей забила в 65%
Обидві Команди Заб'ють 47%
Більше 1.5 68%
Більше 2.5 40%
Більше 3.5 22%

М. Назарет наступні 6 матчі

2019-03-25 Х. Кфар-Саба - М. Назарет
2019-03-29 М. Назарет - Ашкелон
2019-04-05 М. Назарет - Хапоель Марморек
2019-04-12 М. Назарет - Хапоель Акко
2019-04-24 Х. Петах-Тіква - М. Назарет
2019-04-29 М. Назарет - Х. Іроні Рішон

Рамат Хашарон наступні 6 матчі

2019-03-26 Ашкелон - Рамат Хашарон
2019-03-29 Рамат Хашарон - Хапоель Іксал
2019-04-01 Ашкелон - Рамат Хашарон
2019-04-08 Хапоель Акко - Рамат Хашарон
2019-04-12 Рамат Хашарон - Х. Петах-Тіква
2019-04-24 Х. Іроні Рішон - Рамат Хашарон

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.40 3.20 2.60
Ймовірність 29% 37% 34%
X2 @ 1.53
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.50 1.53
Ймовірність 45% 55%
X2 @ 1.53
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.44 2.62
Ймовірність   67% 33%
Більше 1.5 @ 1.44
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.35 1.57
Ймовірність   40% 60%
Менше 2.5 @ 1.57
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   4.33 1.20
Ймовірність   18% 82%
Менше 3.5 @ 1.20
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.00 1.72
Ймовірність   45% 55%
Ні @ 1.72

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-03-15 12:03. На даний момент можливі зміни!