Прем'єр-ліга - Ізраїль
неділя, 13.11.2022
17:00
17:00

М. Бней-Райна

Хапоель Єрусалим
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Reineh |
| В гостях: | Єрусалим |
| Відстань: | 106.4 км |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.10 | 2.15 | X2 | 1.61 | 1.33 | |||
| 26% | 27% | 47% | 1.33 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.65 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 84% | 16% | 48% | 52% | 22% | 78% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
М. Бней-Райна останні 12 матчі
| 2022-11-09 | Нес-Ціона | 3 - 3 | М. Бней-Райна |
| 2022-11-06 | М. Бней-Райна | 0 - 3 | Х. Беер-Шева |
| 2022-10-29 | Маккабі Нетанія | 2 - 1 | М. Бней-Райна |
| 2022-10-23 | М. Бней-Райна | 2 - 0 | Бней Сахнін |
| 2022-10-15 | Х. Тель-Авів | 2 - 0 | М. Бней-Райна |
| 2022-10-08 | М. Бней-Райна | 1 - 0 | Маккабі Хайфа |
| 2022-10-03 | Бейтар Єрусалим | 2 - 3 | М. Бней-Райна |
| 2022-09-17 | М. Бней-Райна | 1 - 1 | МС Ашдод |
| 2022-09-11 | Шмона | 1 - 1 | М. Бней-Райна |
| 2022-09-04 | М. Бней-Райна | 1 - 2 | Хапоель Хадера |
| 2022-08-28 | М. Бней-Райна | 1 - 1 | Хапоель Хайфа |
| 2022-08-21 | М. Тель-Авів | 5 - 0 | М. Бней-Райна |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 6 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 50% | 25% |
Хапоель Єрусалим останні 12 матчі
| 2022-11-08 | Хапоель Єрусалим | 0 - 3 | М. Тель-Авів |
| 2022-11-05 | Хапоель Хайфа | 1 - 0 | Хапоель Єрусалим |
| 2022-10-29 | Нес-Ціона | 0 - 2 | Хапоель Єрусалим |
| 2022-10-22 | Хапоель Єрусалим | 1 - 4 | Х. Беер-Шева |
| 2022-10-17 | Маккабі Нетанія | 0 - 2 | Хапоель Єрусалим |
| 2022-10-08 | Хапоель Єрусалим | 1 - 2 | Бней Сахнін |
| 2022-10-02 | Х. Тель-Авів | 1 - 3 | Хапоель Єрусалим |
| 2022-09-18 | Хапоель Єрусалим | 3 - 0 | Маккабі Хайфа |
| 2022-09-12 | Бейтар Єрусалим | 0 - 1 | Хапоель Єрусалим |
| 2022-09-03 | Хапоель Єрусалим | 3 - 0 | МС Ашдод |
| 2022-08-27 | Шмона | 1 - 1 | Хапоель Єрусалим |
| 2022-08-20 | Хапоель Єрусалим | 1 - 1 | Хапоель Хадера |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 6 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 50% | 17% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Маккабі Хайфа | 12 | +13 | 30 |
| 2 | М. Тель-Авів | 13 | +24 | 29 |
| 3 | Х. Беер-Шева | 12 | +17 | 26 |
| 4 | Хапоель Єрусалим | 12 | +5 | 20 |
| 5 | Хапоель Хадера | 13 | -3 | 18 |
| 6 | МС Ашдод | 13 | -1 | 17 |
| 7 | Бней Сахнін | 12 | -2 | 15 |
| 8 | Маккабі Нетанія | 13 | -7 | 15 |
| 9 | Х. Тель-Авів | 12 | -6 | 13 |
| 10 | М. Бней-Райна | 12 | -8 | 13 |
| 11 | Хапоель Хайфа | 13 | -5 | 12 |
| 12 | Нес-Ціона | 13 | -10 | 11 |
| 13 | Бейтар Єрусалим | 12 | -12 | 10 |
| 14 | Шмона | 12 | -5 | 9 |
Хронологія матчів у лізі
| М. Бней-Райна | |
| Хапоель Єрусалим | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | М. Бней-Райна | Хапоель Єрусалим |
|---|---|---|---|
| 1 | Маккабі Хайфа | 1 - 0 | |
| 2 | М. Тель-Авів | ||
| 3 | Х. Беер-Шева | 0 - 3 | |
| 4 | Хапоель Єрусалим | - | |
| 5 | Хапоель Хадера | 1 - 2 | |
| 6 | МС Ашдод | 1 - 1 | |
| 7 | Бней Сахнін | 2 - 0 | |
| 8 | Маккабі Нетанія | 0 - 2 | |
| 9 | Х. Тель-Авів | 1 - 3 | |
| 10 | М. Бней-Райна | - | |
| 11 | Хапоель Хайфа | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Нес-Ціона | 0 - 2 | |
| 13 | Бейтар Єрусалим | 0 - 1 | |
| 14 | Шмона | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| М. Бней-Райна | Хапоель Єрусалим | |
| Позиція | 10 | 4 |
| Очки | 13 | 20 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 3 |
| Очки | 8 | 13 |
Форма в лізі
| М. Бней-Райна | Хапоель Єрусалим | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
4 5 |
6
2 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 2 |
4
1 1 |
Голи в лізі
| М. Бней-Райна | Хапоель Єрусалим | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
22 |
18
13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
7 |
9
3 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (87) | |
| Перемоги вдома | 39% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 34% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (229) | |
| Голи за матч | 2.63 |
| Голи вдома за матч | 1.38 |
| Голи в гостях за матч | 1.25 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 46% |
| Більше 3.5 | 25% |
М. Бней-Райна наступні 6 матчі
| 2022-12-08 | МС Ашдод | - | М. Бней-Райна |
| 2022-12-12 | Х. Іроні Рішон | - | М. Бней-Райна |
| 2022-12-19 | М. Бней-Райна | - | М. Тель-Авів |
| 2022-12-24 | Хапоель Хайфа | - | М. Бней-Райна |
| 2023-01-01 | Хапоель Хадера | - | М. Бней-Райна |
| 2023-01-04 | М. Бней-Райна | - | Х. Петах-Тіква |
Хапоель Єрусалим наступні 6 матчі
| 2022-12-07 | М. Тель-Авів | - | Хапоель Єрусалим |
| 2022-12-12 | Хапоель Єрусалим | - | М. Петах-Тіква |
| 2022-12-17 | Хапоель Хадера | - | Хапоель Єрусалим |
| 2022-12-24 | Хапоель Єрусалим | - | Шмона |
| 2022-12-31 | МС Ашдод | - | Хапоель Єрусалим |
| 2023-01-07 | Хапоель Єрусалим | - | Бейтар Єрусалим |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.10 | 3.10 | 2.15 |
| Ймовірність | 26% | 27% | 47% |
| X2 @ 1.33 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 1.33 |
| Ймовірність | 35% | 65% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 84% | 16% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.65 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 1.65 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-13 16:00. На даний момент можливі зміни!