Прем'єр-ліга - Ізраїль

понеділок, 30.11.2020
18:45
Маккабі Хайфа

Маккабі Хайфа

Бейтар Єрусалим

Бейтар Єрусалим

2 - 0
(2 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Хайфа
В гостях: Єрусалим
Відстань: 118.6 км
Стадіон
Стадіон: Кір'ят Елізер
Вміщує: 14 000
Розміри: 105 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 18:45 (20:45 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.80 3.30 4.00 1 1.20 1.83
43% 31% 26% 1.80 62% 38%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.28 3.50 1.90 1.90 3.25 1.33
78% 22% 60% 40% 29% 71%

Останні 12 прямі зустрічі

2020-07-07 Бейтар Єрусалим 2 - 2 Маккабі Хайфа
2020-06-13 Маккабі Хайфа 0 - 0 Бейтар Єрусалим
2020-02-10 Бейтар Єрусалим 2 - 0 Маккабі Хайфа
2019-11-10 Маккабі Хайфа 3 - 1 Бейтар Єрусалим
2019-02-10 Бейтар Єрусалим 1 - 1 Маккабі Хайфа
2018-11-05 Маккабі Хайфа 1 - 2 Бейтар Єрусалим
2018-02-03 Бейтар Єрусалим 3 - 1 Маккабі Хайфа
2017-10-21 Маккабі Хайфа 1 - 2 Бейтар Єрусалим
2017-04-29 Бейтар Єрусалим 2 - 0 Маккабі Хайфа
2017-04-01 Маккабі Хайфа 3 - 2 Бейтар Єрусалим
2017-03-06 Бейтар Єрусалим 0 - 1 Маккабі Хайфа
2016-12-05 Маккабі Хайфа 0 - 2 Бейтар Єрусалим
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 10 6 4
25% 25% 50% 83% 50% 33%

Маккабі Хайфа останні 12 матчі

2020-11-24 Х. Кфар-Саба 3 - 2 Маккабі Хайфа
2020-11-21 Хапоель Хайфа 2 - 1 Маккабі Хайфа
2020-11-07 Маккабі Хайфа 2 - 1 МС Ашдод
2020-11-02 Маккабі Хайфа 2 - 2 М. Тель-Авів
2020-10-01 Тоттенгем 7 - 2 Маккабі Хайфа
2020-09-24 Ростов 1 - 2 Маккабі Хайфа
2020-09-17 Маккабі Хайфа 2 - 1 Кайрат Алмати
2020-09-13 Маккабі Хайфа 3 - 1 Х. Беер-Шева
2020-09-09 Маккабі Хайфа 3 - 1 Железнічар
2020-08-30 Хапоель Хадера 1 - 2 Маккабі Хайфа
2020-08-22 Х. Беер-Шева 1 - 0 Маккабі Хайфа
2020-08-16 Маккабі Хайфа 1 - 0 Хапоель Хайфа
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 1 4 10 10 5
58% 8% 33% 83% 83% 42%

Бейтар Єрусалим останні 12 матчі

2020-11-25 Бейтар Єрусалим 1 - 2 М. Петах-Тіква
2020-11-22 Бейтар Єрусалим 1 - 1 Маккабі Нетанія
2020-11-07 Бней Єгуда 1 - 0 Бейтар Єрусалим
2020-11-04 Бейтар Єрусалим 4 - 0 Хапоель Хадера
2020-10-31 Х. Тель-Авів 1 - 1 Бейтар Єрусалим
2020-08-30 Хапоель Хайфа 0 - 1 Бейтар Єрусалим
2020-08-27 Теута 2 - 0 Бейтар Єрусалим
2020-08-22 Маккабі Нетанія 0 - 1 Бейтар Єрусалим
2020-08-16 МС Ашдод 0 - 2 Бейтар Єрусалим
2020-08-11 Бейтар Єрусалим 0 - 0 Х. Тель-Авів
2020-08-08 Бней Єгуда 0 - 0 Бейтар Єрусалим
2020-07-07 Бейтар Єрусалим 2 - 2 Маккабі Хайфа
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 7 3 2
33% 42% 25% 58% 25% 17%
Реклама

Таблиця Прем'єр-ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 М. Петах-Тіква 8 5 1 2 9 4 +5 16
2 Шмона 7 4 3 0 8 2 +6 15
3 Бней Єгуда 8 4 1 3 10 9 +1 13
4 М. Тель-Авів 7 3 3 1 11 7 +4 12
5 МС Ашдод 8 4 0 4 10 6 +4 12
6 Маккабі Нетанія 7 3 2 2 15 9 +6 11
7 Маккабі Хайфа 6 3 1 2 12 10 +2 10
8 Х. Кфар-Саба 8 3 1 4 8 13 -5 10
9 Бейтар Єрусалим 6 2 2 2 8 5 +3 8
10 Хапоель Хайфа 6 2 1 3 6 8 -2 7
11 Бней Сахнін 7 2 1 4 5 18 -13 7
12 Х. Беер-Шева 6 1 3 2 6 9 -3 6
13 Х. Тель-Авів 7 1 2 4 3 7 -4 5
14 Хапоель Хадера 7 1 1 5 6 10 -4 4

Хронологія матчів у лізі

Маккабі Хайфа       
Бейтар Єрусалим       
Вдома       
В гостях       

Матчі вдома/в гостях

М Команда Маккабі Хайфа Бейтар Єрусалим
1 М. Петах-Тіква    
2 Шмона    
3 Бней Єгуда   1 - 0
4 М. Тель-Авів 2 - 2  
5 МС Ашдод 2 - 1  
6 Маккабі Нетанія    
7 Маккабі Хайфа -  
8 Х. Кфар-Саба    
9 Бейтар Єрусалим   -
10 Хапоель Хайфа   0 - 1
11 Бней Сахнін    
12 Х. Беер-Шева 3 - 1  
13 Х. Тель-Авів   1 - 1
14 Хапоель Хадера    

Позиція в лізі

  Маккабі Хайфа Бейтар Єрусалим
Позиція 7 9
Очки 10 8
  Вдома В гостях
Позиція 7 4
Очки 7 4

Форма в лізі

  Маккабі Хайфа Бейтар Єрусалим
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
1  
2   
2   
2   
2   
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
1  
0  
1  
1  
1  

Голи в лізі

  Маккабі Хайфа Бейтар Єрусалим
Забиті голи
Пропущені голи
12             
10           
8         
5      
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
7        
4     
2   
2   

Загальна статистика для Прем'єр-ліга

Матчі   (49)
Перемоги вдома 55%
Нічиї 22%
Перемоги в гостях 22%
Зіграні матчі 100%
Голи   (117)
Голи за матч 2.39
Голи вдома за матч 1.57
Голи в гостях за матч 0.82
Домашня команда забила в 78%
Команда гостей забила в 55%
Обидві Команди Заб'ють 41%
Більше 1.5 67%
Більше 2.5 47%
Більше 3.5 22%

Маккабі Хайфа наступні 6 матчі

2020-12-05 Шмона - Маккабі Хайфа
2020-12-08 Бней Сахнін - Маккабі Хайфа
2020-12-14 Маккабі Хайфа - Х. Тель-Авів
2020-12-19 М. Петах-Тіква - Маккабі Хайфа
2020-12-22 Маккабі Хайфа - Бней Єгуда
2020-12-26 Маккабі Нетанія - Маккабі Хайфа

Бейтар Єрусалим наступні 6 матчі

2020-12-07 Бейтар Єрусалим - Х. Беер-Шева
2020-12-14 Бней Сахнін - Бейтар Єрусалим
2020-12-17 Бейтар Єрусалим - Шмона
2020-12-21 Бейтар Єрусалим - М. Тель-Авів
2020-12-24 Х. Кфар-Саба - Бейтар Єрусалим
2020-12-28 Бейтар Єрусалим - МС Ашдод

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.80 3.30 4.00
Ймовірність 43% 31% 26%
1 @ 1.80
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.20 1.83
Ймовірність 62% 38%
1X @ 1.20
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.28 3.50
Ймовірність   78% 22%
Більше 1.5 @ 1.28
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.90 1.90
Ймовірність   60% 40%
Більше 2.5 @ 1.90
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.25 1.33
Ймовірність   29% 71%
Менше 3.5 @ 1.33
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.72 2.00
Ймовірність   63% 37%
Так @ 1.72

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2020-11-30 16:01. На даний момент можливі зміни!