Ліга Леуміт - Ізраїль

пʼятниця, 09.10.2026
14:00
Маккабі Герцлія

Маккабі Герцлія

М. Назарет

М. Назарет

1 - 2
(0 - 1,  1 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Герцлія
В гостях: Назарет
Відстань: 73.9 км
Стадіон
Стадіон: Муніципальний стадіон Герцлія
Вміщує: 8 300
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 14:00 (16:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.80 3.40 3.70 1 1.24 1.88
50% 15% 35% 1.80 58% 42%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.27 3.40 1.85 1.82 3.20 1.31
72% 28% 44% 56% 25% 75%

Останні 12 прямі зустрічі

2018-01-09 Маккабі Герцлія 2 - 1 М. Назарет
2017-08-28 М. Назарет 2 - 0 Маккабі Герцлія
2017-02-17 М. Назарет 0 - 2 Маккабі Герцлія
2016-11-04 Маккабі Герцлія 0 - 1 М. Назарет
2016-05-20 Маккабі Герцлія 1 - 2 М. Назарет
2016-03-04 Маккабі Герцлія 0 - 1 М. Назарет
2015-11-23 М. Назарет 1 - 2 Маккабі Герцлія
2015-08-14 М. Назарет 1 - 0 Маккабі Герцлія
2015-02-20 Маккабі Герцлія 2 - 4 М. Назарет
2014-11-07 М. Назарет 2 - 2 Маккабі Герцлія
2013-12-27 Маккабі Герцлія 0 - 2 М. Назарет
2013-09-16 М. Назарет 0 - 2 Маккабі Герцлія
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 1 7 9 5 2
33% 8% 58% 75% 42% 17%

Маккабі Герцлія останні 12 матчі

2026-10-01 МС Ашдод 1 - 0 Маккабі Герцлія
2026-09-24 Маккабі Герцлія 1 - 3 Kiryat Yam
2026-09-17 Бней Єгуда 1 - 1 Маккабі Герцлія
2026-09-14 Маккабі Герцлія 1 - 0 Кафр-Касем
2026-09-07 M. Kiryat Gat 1 - 1 Маккабі Герцлія
2026-08-30 Маккабі Герцлія 0 - 2 Х. Кфар-Саба
2026-08-23 Маккабі Герцлія 2 - 3 Хапоель Раанана
2026-08-18 Ironi Modi'in 0 - 2 Маккабі Герцлія
2026-05-25 Бней Єгуда 1 - 1 Маккабі Герцлія
2026-05-20 Маккабі Герцлія 1 - 1 Х. Кфар-Саба
2026-05-15 Х. Іроні Рішон 1 - 2 Маккабі Герцлія
2026-05-08 Маккабі Герцлія 0 - 3 Х. Рамат Ган
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 10 4 2
25% 33% 42% 83% 33% 17%

М. Назарет останні 12 матчі

2026-10-01 М. Назарет 1 - 2 Ironi Modi'in
2026-09-24 Х. Іроні Рішон 1 - 0 М. Назарет
2026-09-17 М. Назарет 1 - 0 Хапоель Акко
2026-09-10 Х. Кфар-Шалем 3 - 3 М. Назарет
2026-09-06 М. Назарет 1 - 2 М. Бней-Райна
2026-08-30 Маккабі Яффа 1 - 2 М. Назарет
2026-08-24 М. Назарет 0 - 1 Хапоель Афула
2026-08-18 Хапоель Раанана 2 - 0 М. Назарет
2025-12-27 М. Назарет 1 - 8 Маккабі Хайфа
2025-10-28 Ironi Modi'in 1 - 3 М. Назарет
2024-01-25 М. Назарет 1 - 3 Маккабі Яффа
2023-05-12 Кафр-Касем 1 - 1 М. Назарет
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 9 7 4
25% 17% 58% 75% 58% 33%
Реклама

Таблиця Ліга Леуміт

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 МС Ашдод 8 7 0 1 18 6 +12 21
2 Бней Єгуда 8 6 2 0 19 7 +12 20
3 Х. Іроні Рішон 8 5 2 1 15 9 +6 17
4 Kiryat Yam 8 5 0 3 23 13 +10 15
5 Хапоель Раанана 8 5 0 3 19 11 +8 15
6 Хапоель Афула 8 4 2 2 16 12 +4 14
7 Х. Кфар-Шалем 8 4 2 2 17 17 0 14
8 Кафр-Касем 8 4 1 3 12 8 +4 13
9 М. Бней-Райна 8 4 0 4 13 13 0 12
10 M. Kiryat Gat 8 2 2 4 7 9 -2 8
11 Ironi Modi'in 8 2 2 4 12 15 -3 8
12 Маккабі Герцлія 8 2 2 4 8 11 -3 8
13 М. Назарет 8 2 1 5 8 12 -4 7
14 Маккабі Яффа 8 2 0 6 7 17 -10 6
15 Х. Кфар-Саба 8 2 0 6 9 20 -11 6
16 Хапоель Акко 8 0 0 8 0 23 -23 0

Хронологія матчів у лізі

Маккабі Герцлія         
М. Назарет         
Вдома         
В гостях         

Матчі вдома/в гостях

М Команда Маккабі Герцлія М. Назарет
1 МС Ашдод    
2 Бней Єгуда    
3 Х. Іроні Рішон   1 - 0
4 Kiryat Yam 1 - 3  
5 Хапоель Раанана 2 - 3 2 - 0
6 Хапоель Афула    
7 Х. Кфар-Шалем   3 - 3
8 Кафр-Касем 1 - 0  
9 М. Бней-Райна    
10 M. Kiryat Gat    
11 Ironi Modi'in    
12 Маккабі Герцлія -  
13 М. Назарет   -
14 Маккабі Яффа   1 - 2
15 Х. Кфар-Саба 0 - 2  
16 Хапоель Акко    

Статистика команд на чемпіонаті

  Маккабі Герцлія М. Назарет
Перемоги 2 2
Нічиї 2 1
Поразки 4 5
Забиті м'ячі 8 8
Пропущені м'ячі 11 12
Середні забиті голи 1.00 1.00
Середні пропущені голи 1.38 1.50
Матчі забиті голи 75% 62%
Матчі пропущені голи 75% 88%
Обидві Команди Заб'ють 50% 50%
Більше 1.5 75% 62%
Більше 2.5 25% 50%
Більше 3.5 25% 12%
  Вдома В гостях
Перемоги 1 1
Нічиї 0 1
Поразки 3 2
Забиті м'ячі 4 5
Пропущені м'ячі 8 7
Середні забиті голи 1.00 1.25
Середні пропущені голи 2.00 1.75
Матчі забиті голи 75% 50%
Матчі пропущені голи 75% 100%
Обидві Команди Заб'ють 50% 50%
Більше 1.5 75% 75%
Більше 2.5 50% 50%
Більше 3.5 50% 25%

Загальна статистика для Ліга Леуміт

Матчі   (64)
Перемоги вдома 42%
Нічиї 12%
Перемоги в гостях 45%
Зіграні матчі 27%
Голи   (203)
Голи за матч 3.17
Голи вдома за матч 1.59
Голи в гостях за матч 1.58
Домашня команда забила в 78%
Команда гостей забила в 73%
Обидві Команди Заб'ють 55%
Більше 1.5 80%
Більше 2.5 59%
Більше 3.5 39%

Маккабі Герцлія наступні 6 матчі

2026-10-16 Хапоель Афула - Маккабі Герцлія
2026-10-23 Маккабі Герцлія - Маккабі Яффа
2026-10-30 М. Бней-Райна - Маккабі Герцлія
2026-11-06 Маккабі Герцлія - Х. Кфар-Шалем
2026-11-27 Хапоель Акко - Маккабі Герцлія
2026-12-04 Маккабі Герцлія - Х. Іроні Рішон

М. Назарет наступні 6 матчі

2026-10-16 М. Назарет - Х. Кфар-Саба
2026-10-23 M. Kiryat Gat - М. Назарет
2026-10-30 М. Назарет - Кафр-Касем
2026-11-06 Бней Єгуда - М. Назарет
2026-11-27 М. Назарет - Kiryat Yam
2026-12-04 МС Ашдод - М. Назарет

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.80 3.40 3.70
Ймовірність 50% 15% 35%
1 @ 1.80
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.24 1.88
Ймовірність 58% 42%
1X @ 1.24
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.27 3.40
Ймовірність   72% 28%
Більше 1.5 @ 1.27
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.85 1.82
Ймовірність   44% 56%
Менше 2.5 @ 1.82
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.20 1.31
Ймовірність   25% 75%
Менше 3.5 @ 1.31
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.77 1.93
Ймовірність   51% 49%
Так @ 1.77

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2026-10-09 12:06. На даний момент можливі зміни!