Прем'єр-ліга - Ізраїль

понеділок, 14.09.2020
18:00
Маккабі Нетанія

Маккабі Нетанія

Бней Сахнін

Бней Сахнін

7 - 0
(4 - 0,  3 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Нетанія
В гостях: Сахнін
Відстань: 71.9 км
Стадіон
Стадіон: Нетанья
Вміщує: 24 000
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 18:00 (20:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.61 3.75 4.50 1 1.16 2.10
39% 33% 28% 1.61 67% 33%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.30 3.40 2.00 1.80 3.50 1.28
97% 3% 86% 14% 41% 59%

Останні 12 прямі зустрічі

2018-12-25 Бней Сахнін 0 - 2 Маккабі Нетанія
2018-09-01 Маккабі Нетанія 1 - 1 Бней Сахнін
2018-08-12 Маккабі Нетанія 1 - 1 Бней Сахнін
2018-02-11 Маккабі Нетанія 1 - 1 Бней Сахнін
2017-10-28 Бней Сахнін 0 - 0 Маккабі Нетанія
2016-01-30 Маккабі Нетанія 0 - 2 Бней Сахнін
2015-10-24 Бней Сахнін 0 - 0 Маккабі Нетанія
2015-04-25 Маккабі Нетанія 2 - 3 Бней Сахнін
2015-01-19 Бней Сахнін 0 - 2 Маккабі Нетанія
2014-10-25 Маккабі Нетанія 2 - 1 Бней Сахнін
2013-04-06 Маккабі Нетанія 1 - 1 Бней Сахнін
2013-02-24 Маккабі Нетанія 0 - 0 Бней Сахнін
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 7 2 9 2 1
25% 58% 17% 75% 17% 8%

Маккабі Нетанія останні 12 матчі

2020-08-30 Х. Беер-Шева 3 - 2 Маккабі Нетанія
2020-08-22 Маккабі Нетанія 0 - 1 Бейтар Єрусалим
2020-08-15 Хапоель Хадера 0 - 1 Маккабі Нетанія
2020-08-11 Маккабі Нетанія 0 - 1 М. Петах-Тіква
2020-08-08 Маккабі Нетанія 3 - 0 Х. Кфар-Саба
2020-07-02 Маккабі Нетанія 0 - 1 Х. Кфар-Саба
2020-06-28 Маккабі Нетанія 2 - 5 МС Ашдод
2020-06-23 Хапоель Раанана 2 - 4 Маккабі Нетанія
2020-06-18 Хапоель Хадера 1 - 2 Маккабі Нетанія
2020-06-15 Маккабі Нетанія 1 - 3 Бней Єгуда
2020-06-07 Нес-Ціона 1 - 0 Маккабі Нетанія
2020-06-02 Маккабі Нетанія 3 - 1 Шмона
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 0 7 7 7 5
42% 0% 58% 58% 58% 42%

Бней Сахнін останні 12 матчі

2020-08-29 Бней Сахнін 0 - 3 Бней Єгуда
2020-08-22 Бней Сахнін 0 - 2 М. Тель-Авів
2020-08-16 Шмона 1 - 1 Бней Сахнін
2020-08-12 Бней Сахнін 1 - 0 Маккабі Хайфа
2020-08-09 Хапоель Хайфа 0 - 2 Бней Сахнін
2020-08-04 Бней Сахнін 1 - 1 Х. Кфар-Саба
2020-07-02 Бней Сахнін 3 - 0 Рамат Хашарон
2020-06-29 Хапоель Єрусалим 0 - 0 Бней Сахнін
2020-06-25 Бней Сахнін 3 - 0 Х. Іроні Рішон
2020-06-22 М. Петах-Тіква 0 - 1 Бней Сахнін
2020-06-18 Бней Сахнін 1 - 0 Кафр-Касем
2020-06-15 Х. Рамат Ган 1 - 3 Бней Сахнін
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 3 2 8 4 1
58% 25% 17% 67% 33% 8%
Реклама

Таблиця Прем'єр-ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Маккабі Хайфа 2 2 0 0 5 2 +3 6
2 М. Петах-Тіква 2 2 0 0 4 1 +3 6
3 Бней Єгуда 2 1 1 0 5 2 +3 4
4 Шмона 2 1 1 0 3 1 +2 4
5 Бейтар Єрусалим 1 1 0 0 1 0 +1 3
6 МС Ашдод 2 1 0 1 2 2 0 3
7 Х. Беер-Шева 2 1 0 1 4 5 -1 3
8 Х. Кфар-Саба 2 1 0 1 2 3 -1 3
9 М. Тель-Авів 2 0 1 1 3 4 -1 1
10 Хапоель Хайфа 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 Маккабі Нетанія 1 0 0 1 2 3 -1 0
12 Хапоель Хадера 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 Х. Тель-Авів 2 0 0 2 1 4 -3 0
14 Бней Сахнін 1 0 0 1 0 3 -3 0

Хронологія матчів у лізі

Маккабі Нетанія  
Бней Сахнін  
Вдома  
В гостях  

Позиція в лізі

  Маккабі Нетанія Бней Сахнін
Позиція 11 14
Очки 0 0
  Вдома В гостях
Позиція 13 13
Очки 0 0

Форма в лізі

  Маккабі Нетанія Бней Сахнін
Перемоги
Нічиї
Поразки
0  
0  
1  
0  
0  
1  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
0  
0  
0  
0  
0  
0  

Голи в лізі

  Маккабі Нетанія Бней Сахнін
Забиті голи
Пропущені голи
2   
3    
0   
3    
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
0   
0   
0   
0   

Загальна статистика для Прем'єр-ліга

Матчі   (12)
Перемоги вдома 33%
Нічиї 17%
Перемоги в гостях 50%
Зіграні матчі 100%
Голи   (34)
Голи за матч 2.83
Голи вдома за матч 1.25
Голи в гостях за матч 1.58
Домашня команда забила в 67%
Команда гостей забила в 92%
Обидві Команди Заб'ють 58%
Більше 1.5 92%
Більше 2.5 58%
Більше 3.5 25%

Маккабі Нетанія наступні 6 матчі

2020-09-26 М. Тель-Авів - Маккабі Нетанія
2020-10-31 Маккабі Нетанія - Х. Кфар-Саба
2020-11-07 Маккабі Нетанія - Хапоель Хайфа
2020-11-22 Бейтар Єрусалим - Маккабі Нетанія
2020-11-25 МС Ашдод - Маккабі Нетанія
2020-11-29 Маккабі Нетанія - Шмона

Бней Сахнін наступні 6 матчі

2020-09-20 Бней Сахнін - Маккабі Хайфа
2020-11-02 Х. Беер-Шева - Бней Сахнін
2020-11-08 Бней Сахнін - М. Тель-Авів
2020-11-21 Х. Кфар-Саба - Бней Сахнін
2020-11-25 Хапоель Хадера - Бней Сахнін
2020-11-28 Бней Сахнін - МС Ашдод

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.61 3.75 4.50
Ймовірність 39% 33% 28%
1 @ 1.61
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.16 2.10
Ймовірність 67% 33%
1X @ 1.16
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.30 3.40
Ймовірність   97% 3%
Більше 1.5 @ 1.30
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.00 1.80
Ймовірність   86% 14%
Більше 2.5 @ 2.00
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.50 1.28
Ймовірність   41% 59%
Менше 3.5 @ 1.28
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.90 1.80
Ймовірність   52% 48%
Так @ 1.90

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2020-09-14 16:00. На даний момент можливі зміни!