Джей-Ліга Дивізіон 2 - Японія
субота, 10.09.2022
10:00
10:00

Мачіда

Ренова Ямагучі
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Махіда |
| В гостях: | Ямагучі |
| Відстань: | 743.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Machida |
| Вміщує: | 8 924 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 10:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.60 | 5.75 | 1X | 1.14 | 2.10 | |||
| 46% | 28% | 26% | 1.14 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.05 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 69% | 31% | 43% | 57% | 22% | 78% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-05-04 | Ренова Ямагучі | 3 - 1 | Мачіда |
| 2021-09-11 | Ренова Ямагучі | 0 - 1 | Мачіда |
| 2021-05-02 | Мачіда | 0 - 2 | Ренова Ямагучі |
| 2020-11-11 | Мачіда | 1 - 0 | Ренова Ямагучі |
| 2020-08-22 | Ренова Ямагучі | 0 - 2 | Мачіда |
| 2019-11-10 | Мачіда | 1 - 0 | Ренова Ямагучі |
| 2019-07-07 | Ренова Ямагучі | 3 - 0 | Мачіда |
| 2018-10-17 | Ренова Ямагучі | 0 - 1 | Мачіда |
| 2018-04-22 | Мачіда | 1 - 2 | Ренова Ямагучі |
| 2017-11-12 | Мачіда | 0 - 1 | Ренова Ямагучі |
| 2017-05-27 | Ренова Ямагучі | 0 - 1 | Мачіда |
| 2016-08-07 | Мачіда | 2 - 3 | Ренова Ямагучі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 6 | 6 | 4 | 2 | |
| 50% | 0% | 50% | 50% | 33% | 17% |
Мачіда останні 12 матчі
| 2022-09-04 | Окаяма | 2 - 0 | Мачіда |
| 2022-08-27 | Мачіда | 0 - 1 | Йокогама |
| 2022-08-20 | Омія Ардія | 0 - 2 | Мачіда |
| 2022-08-14 | Чіба | 1 - 2 | Мачіда |
| 2022-08-06 | Мачіда | 1 - 1 | Ойта Трініта |
| 2022-07-30 | Монтедіо Ямагата | 1 - 0 | Мачіда |
| 2022-07-23 | Грулья Моріока | 1 - 3 | Мачіда |
| 2022-07-17 | Мачіда | 1 - 2 | В-Варен Нагасакі |
| 2022-07-10 | Thespa Gunma | 0 - 2 | Мачіда |
| 2022-07-06 | Мачіда | 2 - 3 | Міто |
| 2022-07-02 | Мачіда | 2 - 3 | Вегалта Сендай |
| 2022-06-26 | Рюкю | 0 - 1 | Мачіда |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 5 | 3 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 42% | 25% |
Ренова Ямагучі останні 12 матчі
| 2022-09-03 | Ренова Ямагучі | 3 - 3 | Йокогама |
| 2022-08-27 | Токусіма | 2 - 1 | Ренова Ямагучі |
| 2022-08-20 | Ренова Ямагучі | 1 - 0 | Міто |
| 2022-08-13 | Окаяма | 3 - 2 | Ренова Ямагучі |
| 2022-08-06 | Ренова Ямагучі | 0 - 1 | Монтедіо Ямагата |
| 2022-07-30 | Ренова Ямагучі | 2 - 2 | Вегалта Сендай |
| 2022-07-23 | Точігі | 2 - 1 | Ренова Ямагучі |
| 2022-07-18 | Роасо Кумамото | 1 - 0 | Ренова Ямагучі |
| 2022-07-10 | Ренова Ямагучі | 1 - 3 | Альбірекс Ніїгата |
| 2022-07-06 | Ренова Ямагучі | 0 - 0 | Ойта Трініта |
| 2022-07-02 | Блаубліц | 0 - 1 | Ренова Ямагучі |
| 2022-06-26 | Ренова Ямагучі | 2 - 1 | Кофу |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 7 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 58% | 33% |
Таблиця Джей-Ліга Дивізіон 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йокогама | 34 | +16 | 67 |
| 2 | Альбірекс Ніїгата | 34 | +28 | 65 |
| 3 | Окаяма | 34 | +17 | 60 |
| 4 | Вегалта Сендай | 34 | +15 | 55 |
| 5 | Роасо Кумамото | 34 | +5 | 54 |
| 6 | Ойта Трініта | 34 | +9 | 52 |
| 7 | В-Варен Нагасакі | 33 | +6 | 51 |
| 8 | Монтедіо Ямагата | 33 | +14 | 49 |
| 9 | Мачіда | 34 | +7 | 49 |
| 10 | Токусіма | 34 | +11 | 47 |
| 11 | Міто | 33 | +5 | 46 |
| 12 | Чіба | 34 | +2 | 46 |
| 13 | Кофу | 34 | -2 | 42 |
| 14 | Токіо Верді | 33 | 0 | 41 |
| 15 | Канадзава | 34 | -16 | 40 |
| 16 | Точігі | 33 | -6 | 39 |
| 17 | Блаубліц | 34 | -14 | 39 |
| 18 | Ренова Ямагучі | 34 | -8 | 36 |
| 19 | Thespa Gunma | 34 | -17 | 31 |
| 20 | Омія Ардія | 33 | -18 | 31 |
| 21 | Грулья Моріока | 34 | -34 | 30 |
| 22 | Рюкю | 34 | -20 | 29 |
Хронологія матчів у лізі
| Мачіда | |
| Ренова Ямагучі | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Мачіда | Ренова Ямагучі |
|---|---|---|---|
| 1 | Йокогама | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Альбірекс Ніїгата | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Окаяма | 3 - 1 | 3 - 2 |
| 4 | Вегалта Сендай | 2 - 3 | 2 - 1 |
| 5 | Роасо Кумамото | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Ойта Трініта | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | В-Варен Нагасакі | 1 - 2 | |
| 8 | Монтедіо Ямагата | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Мачіда | - | |
| 10 | Токусіма | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 11 | Міто | 2 - 3 | 3 - 2 |
| 12 | Чіба | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 13 | Кофу | 1 - 1 | |
| 14 | Токіо Верді | 3 - 0 | |
| 15 | Канадзава | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 16 | Точігі | 2 - 1 | |
| 17 | Блаубліц | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 18 | Ренова Ямагучі | - | |
| 19 | Thespa Gunma | 2 - 0 | |
| 20 | Омія Ардія | 3 - 0 | |
| 21 | Грулья Моріока | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 22 | Рюкю | 0 - 0 |
Позиція в лізі
| Мачіда | Ренова Ямагучі | |
| Позиція | 9 | 18 |
| Очки | 49 | 36 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 22 |
| Очки | 26 | 7 |
Форма в лізі
| Мачіда | Ренова Ямагучі | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
14
7 13 |
9
9 16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
5 5 |
1
4 11 |
Голи в лізі
| Мачіда | Ренова Ямагучі | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
44
37 |
37
45 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
25
19 |
11
24 |
Загальна статистика для Джей-Ліга Дивізіон 2
| Матчі (371) | |
| Перемоги вдома | 36% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 34% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (909) | |
| Голи за матч | 2.45 |
| Голи вдома за матч | 1.27 |
| Голи в гостях за матч | 1.18 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 42% |
| Більше 3.5 | 23% |
Мачіда наступні 6 матчі
| 2022-09-14 | Роасо Кумамото | - | Мачіда |
| 2022-09-18 | Мачіда | - | Токіо Верді |
| 2022-09-25 | Блаубліц | - | Мачіда |
| 2022-10-01 | Токусіма | - | Мачіда |
| 2022-10-09 | Мачіда | - | Точігі |
| 2022-10-19 | Мачіда | - | Кофу |
Ренова Ямагучі наступні 6 матчі
| 2022-09-14 | Ренова Ямагучі | - | Канадзава |
| 2022-09-18 | Рюкю | - | Ренова Ямагучі |
| 2022-09-24 | Thespa Gunma | - | Ренова Ямагучі |
| 2022-10-02 | Ренова Ямагучі | - | Грулья Моріока |
| 2022-10-09 | Омія Ардія | - | Ренова Ямагучі |
| 2022-10-15 | В-Варен Нагасакі | - | Ренова Ямагучі |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 3.60 | 5.75 |
| Ймовірність | 46% | 28% | 26% |
| 1X @ 1.14 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 2.10 |
| Ймовірність | 63% | 37% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 69% | 31% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.75 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Менше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.28 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.72 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Так @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-10 08:04. На даний момент можливі зміни!