Джей-Ліга Дивізіон 2 - Японія
неділя, 18.09.2022
10:00
10:00

Мачіда

Токіо Верді
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Махіда |
| В гостях: | Чофу |
| Відстань: | 15.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Machida |
| Вміщує: | 8 924 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 10:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.25 | 3.40 | 1X | 1.30 | 1.61 | |||
| 36% | 34% | 30% | 1.30 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 71% | 29% | 44% | 56% | 25% | 75% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-03-20 | Токіо Верді | 2 - 1 | Мачіда |
| 2021-09-26 | Токіо Верді | 0 - 1 | Мачіда |
| 2021-03-14 | Мачіда | 2 - 2 | Токіо Верді |
| 2020-12-06 | Мачіда | 1 - 0 | Токіо Верді |
| 2020-06-27 | Токіо Верді | 1 - 1 | Мачіда |
| 2019-07-27 | Токіо Верді | 1 - 0 | Мачіда |
| 2019-02-24 | Мачіда | 1 - 0 | Токіо Верді |
| 2018-11-17 | Мачіда | 1 - 1 | Токіо Верді |
| 2018-05-03 | Токіо Верді | 1 - 4 | Мачіда |
| 2017-10-01 | Токіо Верді | 3 - 1 | Мачіда |
| 2017-06-25 | Мачіда | 2 - 4 | Токіо Верді |
| 2016-10-02 | Мачіда | 2 - 1 | Токіо Верді |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 6 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 50% | 33% |
Мачіда останні 12 матчі
| 2022-09-14 | Роасо Кумамото | 0 - 0 | Мачіда |
| 2022-09-10 | Мачіда | 0 - 1 | Ренова Ямагучі |
| 2022-09-04 | Окаяма | 2 - 0 | Мачіда |
| 2022-08-27 | Мачіда | 0 - 1 | Йокогама |
| 2022-08-20 | Омія Ардія | 0 - 2 | Мачіда |
| 2022-08-14 | Чіба | 1 - 2 | Мачіда |
| 2022-08-06 | Мачіда | 1 - 1 | Ойта Трініта |
| 2022-07-30 | Монтедіо Ямагата | 1 - 0 | Мачіда |
| 2022-07-23 | Грулья Моріока | 1 - 3 | Мачіда |
| 2022-07-17 | Мачіда | 1 - 2 | В-Варен Нагасакі |
| 2022-07-10 | Thespa Gunma | 0 - 2 | Мачіда |
| 2022-07-06 | Мачіда | 2 - 3 | Міто |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 4 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 33% | 17% |
Токіо Верді останні 12 матчі
| 2022-09-14 | Токіо Верді | 0 - 2 | Блаубліц |
| 2022-09-10 | Токіо Верді | 1 - 1 | Thespa Gunma |
| 2022-09-07 | Кіото | 2 - 1 | Токіо Верді |
| 2022-09-03 | Канадзава | 2 - 1 | Токіо Верді |
| 2022-08-28 | Роасо Кумамото | 1 - 0 | Токіо Верді |
| 2022-08-24 | Токіо Верді | 0 - 1 | Токусіма |
| 2022-08-21 | Токіо Верді | 0 - 0 | Кофу |
| 2022-08-06 | Токіо Верді | 1 - 0 | В-Варен Нагасакі |
| 2022-07-30 | Ойта Трініта | 2 - 2 | Токіо Верді |
| 2022-07-24 | Токіо Верді | 0 - 1 | Йокогама |
| 2022-07-20 | Токіо Верді | 1 - 1 | Джубіло Івата |
| 2022-07-10 | Омія Ардія | 2 - 2 | Токіо Верді |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 7 | 4 | 2 | |
| 8% | 42% | 50% | 58% | 33% | 17% |
Таблиця Джей-Ліга Дивізіон 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Альбірекс Ніїгата | 36 | +32 | 71 |
| 2 | Йокогама | 36 | +14 | 68 |
| 3 | Окаяма | 37 | +20 | 66 |
| 4 | Вегалта Сендай | 36 | +15 | 58 |
| 5 | Роасо Кумамото | 36 | +7 | 58 |
| 6 | Ойта Трініта | 36 | +10 | 56 |
| 7 | В-Варен Нагасакі | 36 | +2 | 54 |
| 8 | Монтедіо Ямагата | 35 | +15 | 52 |
| 9 | Чіба | 36 | +4 | 52 |
| 10 | Токусіма | 36 | +12 | 51 |
| 11 | Мачіда | 36 | +6 | 50 |
| 12 | Міто | 35 | +3 | 46 |
| 13 | Блаубліц | 36 | -12 | 43 |
| 14 | Токіо Верді | 35 | -2 | 42 |
| 15 | Кофу | 36 | -6 | 42 |
| 16 | Канадзава | 36 | -17 | 41 |
| 17 | Ренова Ямагучі | 36 | -7 | 40 |
| 18 | Точігі | 35 | -7 | 40 |
| 19 | Омія Ардія | 35 | -15 | 35 |
| 20 | Thespa Gunma | 36 | -17 | 33 |
| 21 | Грулья Моріока | 36 | -34 | 33 |
| 22 | Рюкю | 36 | -23 | 30 |
Хронологія матчів у лізі
| Мачіда | |
| Токіо Верді | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Мачіда | Токіо Верді |
|---|---|---|---|
| 1 | Альбірекс Ніїгата | 2 - 1 | 4 - 3 |
| 2 | Йокогама | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Окаяма | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 4 | Вегалта Сендай | 2 - 3 | |
| 5 | Роасо Кумамото | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Ойта Трініта | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 7 | В-Варен Нагасакі | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | Монтедіо Ямагата | 1 - 1 | 3 - 3 |
| 9 | Чіба | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 10 | Токусіма | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 11 | Мачіда | - | |
| 12 | Міто | 2 - 3 | |
| 13 | Блаубліц | 2 - 0 | 3 - 3 |
| 14 | Токіо Верді | - | |
| 15 | Кофу | 2 - 0 | |
| 16 | Канадзава | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 17 | Ренова Ямагучі | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 18 | Точігі | 0 - 1 | |
| 19 | Омія Ардія | 3 - 0 | 2 - 2 |
| 20 | Thespa Gunma | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 21 | Грулья Моріока | 1 - 0 | |
| 22 | Рюкю | 0 - 0 | 2 - 5 |
Позиція в лізі
| Мачіда | Токіо Верді | |
| Позиція | 11 | 14 |
| Очки | 50 | 42 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 20 |
| Очки | 26 | 16 |
Форма в лізі
| Мачіда | Токіо Верді | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
14
8 14 |
10
12 13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
5 6 |
3
7 7 |
Голи в лізі
| Мачіда | Токіо Верді | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
44
38 |
50
52 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
25
20 |
27
32 |
Загальна статистика для Джей-Ліга Дивізіон 2
| Матчі (394) | |
| Перемоги вдома | 36% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 34% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (950) | |
| Голи за матч | 2.41 |
| Голи вдома за матч | 1.25 |
| Голи в гостях за матч | 1.16 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 51% |
| Більше 1.5 | 68% |
| Більше 2.5 | 42% |
| Більше 3.5 | 23% |
Мачіда наступні 6 матчі
| 2022-09-25 | Блаубліц | - | Мачіда |
| 2022-10-01 | Токусіма | - | Мачіда |
| 2022-10-09 | Мачіда | - | Точігі |
| 2022-10-19 | Мачіда | - | Кофу |
| 2022-10-23 | Альбірекс Ніїгата | - | Мачіда |
| 2023-02-19 | Мачіда | - | Вегалта Сендай |
Токіо Верді наступні 6 матчі
| 2022-09-21 | Міто | - | Токіо Верді |
| 2022-09-24 | Токіо Верді | - | Монтедіо Ямагата |
| 2022-10-02 | Вегалта Сендай | - | Токіо Верді |
| 2022-10-08 | Грулья Моріока | - | Токіо Верді |
| 2022-10-15 | Токіо Верді | - | Альбірекс Ніїгата |
| 2022-10-23 | Токіо Верді | - | Окаяма |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 3.25 | 3.40 |
| Ймовірність | 36% | 34% | 30% |
| 1X @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 1.61 |
| Ймовірність | 54% | 46% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 1.66 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 2.5 @ 1.66 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Так @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-18 08:00. На даний момент можливі зміни!