Суперліга - Замбія
четвер, 12.02.2026
13:00
13:00

МЮЗА

Конкола
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Mazabuka |
| В гостях: | Chililabombwe |
| Відстань: | 388.8 км |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 2.50 | 3.70 | 1X | 1.24 | 1.58 | |||
| 36% | 39% | 25% | 1.24 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 2.00 | 3.20 | 1.30 | 6.70 | 1.07 | ||||||
| 45% | 55% | 17% | 83% | 15% | 85% |
Останні 3 прямі зустрічі
| 2025-08-23 | Конкола | 0 - 2 | МЮЗА |
| 2024-04-21 | Конкола | 2 - 0 | МЮЗА |
| 2023-11-11 | МЮЗА | 0 - 0 | Конкола |
МЮЗА останні 12 матчі
| 2026-02-07 | Занако | 0 - 1 | МЮЗА |
| 2026-01-31 | Кабве | 1 - 0 | МЮЗА |
| 2026-01-24 | МЮЗА | 0 - 1 | Нкана |
| 2026-01-17 | Нквазі | 2 - 2 | МЮЗА |
| 2025-12-07 | МЮЗА | 1 - 1 | Прізон Леопардс |
| 2025-11-29 | Кансаншi Дайнамос | 0 - 0 | МЮЗА |
| 2025-11-22 | Грін Баффалос | 1 - 5 | МЮЗА |
| 2025-11-08 | МЮЗА | 0 - 0 | ЗЕСКО |
| 2025-11-02 | Нчанга Рейнджерс | 1 - 0 | МЮЗА |
| 2025-10-25 | МЮЗА | 3 - 2 | НАПСА Старз |
| 2025-10-19 | Mines United | 0 - 1 | МЮЗА |
| 2025-10-04 | МЮЗА | 0 - 0 | Пауер Дайнамос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 4 | 3 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 33% | 25% | 25% |
Конкола останні 12 матчі
| 2026-01-31 | Конкола | 1 - 0 | Нчанга Рейнджерс |
| 2026-01-24 | НАПСА Старз | 0 - 0 | Конкола |
| 2026-01-17 | Конкола | 1 - 1 | Mines United |
| 2025-12-07 | Пауер Дайнамос | 2 - 1 | Конкола |
| 2025-11-30 | Конкола | 1 - 1 | Ред Ерроус |
| 2025-11-22 | Муфуліра | 2 - 0 | Конкола |
| 2025-11-09 | Конкола | 0 - 0 | Грін Іглз |
| 2025-11-01 | Мутондо Старз | 1 - 2 | Конкола |
| 2025-10-25 | Конкола | 2 - 0 | Грін Баффалос |
| 2025-10-19 | Конкола | 0 - 1 | Занако |
| 2025-10-04 | Кабве | 1 - 0 | Конкола |
| 2025-09-26 | Конкола | 0 - 0 | Нкана |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 6 | 2 | 0 | |
| 25% | 42% | 33% | 50% | 17% | 0% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ред Ерроус | 18 | +14 | 36 |
| 2 | Пауер Дайнамос | 17 | +11 | 35 |
| 3 | Нчанга Рейнджерс | 18 | +6 | 30 |
| 4 | Занако | 18 | +2 | 28 |
| 5 | Муфуліра | 18 | +2 | 28 |
| 6 | МЮЗА | 18 | +6 | 27 |
| 7 | Кабве | 19 | +1 | 27 |
| 8 | Грін Іглз | 18 | +3 | 25 |
| 9 | Нкана | 19 | -4 | 25 |
| 10 | Грін Баффалос | 18 | -1 | 23 |
| 11 | ЗЕСКО | 16 | +6 | 22 |
| 12 | Конкола | 17 | +1 | 22 |
| 13 | Кансаншi Дайнамос | 19 | -2 | 21 |
| 14 | НАПСА Старз | 18 | -3 | 20 |
| 15 | Нквазі | 19 | -3 | 18 |
| 16 | Прізон Леопардс | 19 | -11 | 15 |
| 17 | Мутондо Старз | 18 | -12 | 14 |
| 18 | Mines United | 19 | -16 | 13 |
Хронологія матчів у лізі
| МЮЗА | |
| Конкола | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | МЮЗА | Конкола |
|---|---|---|---|
| 1 | Ред Ерроус | ||
| 2 | Пауер Дайнамос | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | Нчанга Рейнджерс | ||
| 4 | Занако | 0 - 0 | |
| 5 | Муфуліра | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | МЮЗА | - | |
| 7 | Кабве | 1 - 0 | |
| 8 | Грін Іглз | ||
| 9 | Нкана | 0 - 1 | |
| 10 | Грін Баффалос | ||
| 11 | ЗЕСКО | 0 - 0 | 0 - 3* |
| 12 | Конкола | - | |
| 13 | Кансаншi Дайнамос | 1 - 1 | |
| 14 | НАПСА Старз | 3 - 2 | 0 - 0 |
| 15 | Нквазі | 0 - 1 | |
| 16 | Прізон Леопардс | 1 - 1 | |
| 17 | Мутондо Старз | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 18 | Mines United |
Позиція в лізі
| МЮЗА | Конкола | |
| Позиція | 6 | 12 |
| Очки | 27 | 22 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 14 | 6 |
| Очки | 10 | 11 |
Форма в лізі
| МЮЗА | Конкола | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
6 5 |
5
7 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
4 2 |
3
2 3 |
Голи в лізі
| МЮЗА | Конкола | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
11 |
14
13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
5 |
8
7 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (163) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 37% |
| Перемоги в гостях | 23% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (260) | |
| Голи за матч | 1.60 |
| Голи вдома за матч | 0.93 |
| Голи в гостях за матч | 0.66 |
| Домашня команда забила в | 64% |
| Команда гостей забила в | 50% |
| Обидві Команди Заб'ють | 32% |
| Більше 1.5 | 49% |
| Більше 2.5 | 18% |
| Більше 3.5 | 6% |
МЮЗА наступні 6 матчі
| 2026-02-15 | Мутондо Старз | - | МЮЗА |
| 2026-02-21 | МЮЗА | - | Грін Іглз |
| 2026-02-28 | Муфуліра | - | МЮЗА |
| 2026-03-07 | МЮЗА | - | Ред Ерроус |
| 2026-03-12 | Пауер Дайнамос | - | МЮЗА |
| 2026-03-15 | МЮЗА | - | Mines United |
Конкола наступні 6 матчі
| 2026-02-15 | Конкола | - | Кансаншi Дайнамос |
| 2026-02-22 | Прізон Леопардс | - | Конкола |
| 2026-02-26 | Конкола | - | ЗЕСКО |
| 2026-03-01 | Конкола | - | Нквазі |
| 2026-03-07 | Нкана | - | Конкола |
| 2026-03-11 | Конкола | - | Кабве |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 2.50 | 3.70 |
| Ймовірність | 36% | 39% | 25% |
| 1X @ 1.24 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.24 | 1.58 |
| Ймовірність | 58% | 42% |
| 1X @ 1.24 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.00 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 1.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.20 | 1.30 | |
| Ймовірність | 17% | 83% | |
| Менше 2.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 6.70 | 1.07 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.07 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.47 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Ні @ 1.47 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2026-02-12 12:05. На даний момент можливі зміни!