Кубок Португалії - Португалія
субота, 15.10.2022
15:00
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1, 2 - 0)
Переможець Мафра
результат 2 - 0 після додаткового часу
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.75 |
3.20 |
2.30 |
X2 |
|
|
|
1.53 |
1.36 |
| 32% |
33% |
35% |
1.36 |
|
|
|
45% |
55% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.34 |
3.05 |
|
|
|
2.10 |
1.70 |
|
|
|
3.69 |
1.25 |
| 69% |
31% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
25% |
75% |
Останні 1 прямі зустрічі
|
2018-07-28 |
Марітіму
|
3 - 0 |
Мафра
|
Мафра останні 12 матчі
|
2022-10-09 |
Мафра
|
1 - 1 |
Тондела
|
|
2022-09-17 |
Академіко Візеу
|
2 - 0 |
Мафра
|
|
2022-09-10 |
Мафра
|
0 - 1 |
Порту B
|
|
2022-09-04 |
Фейренсе
|
0 - 0 |
Мафра
|
|
2022-08-29 |
Мафра
|
0 - 3 |
СК Фаренсе
|
|
2022-08-21 |
Насьонал Мадейра
|
0 - 2 |
Мафра
|
|
2022-08-15 |
Мафра
|
3 - 0 |
Пенафієл
|
|
2022-08-06 |
Олівейренсе
|
3 - 1 |
Мафра
|
|
2022-07-27 |
Мафра
|
1 - 0 |
Вілафранкенсе
|
|
2022-05-15 |
Варзім
|
2 - 0 |
Мафра
|
|
2022-05-07 |
Мафра
|
0 - 2 |
Лейшоеш
|
|
2022-04-30 |
Академіка
|
0 - 2 |
Мафра
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
3 |
1 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
25% |
8% |
Марітіму останні 12 матчі
|
2022-10-09 |
Боавішта
|
1 - 1 |
Марітіму
|
|
2022-10-03 |
Марітіму
|
1 - 2 |
Каса Піа
|
|
2022-09-18 |
Бенфіка
|
5 - 0 |
Марітіму
|
|
2022-09-11 |
Марітіму
|
1 - 2 |
Жил Вісенте
|
|
2022-09-04 |
Санта-Клара
|
2 - 1 |
Марітіму
|
|
2022-08-27 |
Марітіму
|
0 - 1 |
Портімоненсе
|
|
2022-08-21 |
Брага
|
5 - 0 |
Марітіму
|
|
2022-08-15 |
Марітіму
|
1 - 2 |
Шавіш
|
|
2022-08-06 |
Порту
|
5 - 1 |
Марітіму
|
|
2022-07-29 |
Марітіму
|
1 - 0 |
Санта-Клара
|
|
2022-07-20 |
Марітіму
|
1 - 1 |
Пенафієл
|
|
2022-05-14 |
Марітіму
|
0 - 1 |
Портімоненсе
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
9 |
|
9 |
7 |
3 |
| 8% |
17% |
75% |
|
75% |
58% |
25% |
Таблиця Мафра
Немає даних у системі
Таблиця Прімейра-Ліга
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Бенфіка |
9 |
8 |
1 |
0 |
23 |
5 |
+18 |
25 |
| 2 |
Порту |
9 |
7 |
1 |
1 |
22 |
6 |
+16 |
22 |
| 3 |
Брага |
9 |
6 |
1 |
2 |
24 |
10 |
+14 |
19 |
| 4 |
Каса Піа |
9 |
5 |
2 |
2 |
9 |
5 |
+4 |
17 |
| 5 |
Спортінг |
9 |
5 |
1 |
3 |
18 |
12 |
+6 |
16 |
| 6 |
Боавішта |
9 |
5 |
1 |
3 |
9 |
13 |
-4 |
16 |
| 7 |
Ешторіл |
9 |
4 |
3 |
2 |
11 |
7 |
+4 |
15 |
| 8 |
Портімоненсе |
9 |
5 |
0 |
4 |
8 |
9 |
-1 |
15 |
| 9 |
Гімарайнш |
9 |
4 |
2 |
3 |
7 |
6 |
+1 |
14 |
| 10 |
Шавіш |
9 |
3 |
3 |
3 |
8 |
9 |
-1 |
12 |
| 11 |
Ароука |
9 |
3 |
3 |
3 |
11 |
17 |
-6 |
12 |
| 12 |
Візела |
9 |
3 |
2 |
4 |
7 |
9 |
-2 |
11 |
| 13 |
Ріу Аве |
9 |
2 |
3 |
4 |
13 |
17 |
-4 |
9 |
| 14 |
Жил Вісенте |
9 |
2 |
3 |
4 |
8 |
12 |
-4 |
9 |
| 15 |
Фамалікан |
9 |
2 |
1 |
6 |
6 |
12 |
-6 |
7 |
| 16 |
Санта-Клара |
9 |
1 |
2 |
6 |
6 |
11 |
-5 |
5 |
| 17 |
Феррейра |
9 |
0 |
2 |
7 |
6 |
17 |
-11 |
2 |
| 18 |
Марітіму |
9 |
0 |
1 |
8 |
6 |
25 |
-19 |
1 |
Мафра наступні 6 матчі
|
2022-10-18 |
Бенфіка B
|
- |
Мафра
|
|
2022-10-23 |
Мафра
|
- |
Ештрела Амадора
|
|
2022-10-29 |
Торреенсе
|
- |
Мафра
|
|
2022-11-04 |
Мафра
|
- |
Спортінг К.
|
|
2022-11-08 |
Мафра
|
- |
Порту
|
|
2022-11-14 |
Мафра
|
- |
Лейшоеш
|
Марітіму наступні 6 матчі
|
2022-10-23 |
Марітіму
|
- |
Ароука
|
|
2022-10-28 |
Феррейра
|
- |
Марітіму
|
|
2022-11-06 |
Марітіму
|
- |
Фамалікан
|
|
2022-11-13 |
Гімарайнш
|
- |
Марітіму
|
|
2022-12-01 |
Марітіму
|
- |
Ріу Аве
|
|
2022-12-07 |
СК Фаренсе
|
- |
Марітіму
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.75 |
3.20 |
2.30 |
| Ймовірність |
32% |
33% |
35% |
|
X2 @ 1.36 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.53 |
1.36 |
| Ймовірність |
45% |
55% |
|
X2 @ 1.36 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.34 |
3.05 |
| Ймовірність |
|
69% |
31% |
|
Більше 1.5 @ 1.34 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.10 |
1.70 |
| Ймовірність |
|
45% |
55% |
|
Менше 2.5 @ 1.70 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.69 |
1.25 |
| Ймовірність |
|
25% |
75% |
|
Менше 3.5 @ 1.25 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.81 |
1.91 |
| Ймовірність |
|
51% |
49% |
|
Так @ 1.81 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-15 12:05. На даний момент можливі зміни!